Danuta Nowy wpis

Macie tak dobrą i przyjemną pracę i dlatego przestaliście tu zaglądać?

Magda Nowy wpis

Czy trzeba mieć ukończone studia w tym kierunku, czy może zapewniają jakieś przeszkolenie?

Ania Nowy wpis

Jakie wymagania musi spełniać osoba chcąca być opiekunem zwierząt? Praca jest dwuzmianowa? Mogłabym prosić o więcej informacji odnośnie tego stanowiska?

Radek Nowy wpis

@Wolontariusz Jeśli człowiek lubi pracę jaką stwarza mu ogród zoologiczny to jest super zadowolony!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mirka

A czy jest szansa, żeby obyć w tym zoo jakiś staż lub praktyki? Chętnie bym spróbowała, chociaż przyznam, że płatny staż lub praktyki to już w ogóle byłby wypad :)

Wolontariusz
@Mirka

Najpierw procedura przyjęcia czyli dokumenty ze strony www trzeba podpisać i dostarczyć, kierownik działu musi wyrazić zgodę na wzięcie odpowiedzialności za daną osobę, potem szkolenie bhp i szkolenie stanowiskowe.Zoo naszpikowane jest zakazami i nakazami tak, że można poczuć się jak w klatce. Zwierząt nie można głaskać, mają być dzikie. Mentalność części pracowników wydaje się być z poprzedniego ustroju. Ale praca jest "państwowa" więc trzynastki, wczasy pod grusza itp.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Śląski Ogród Zoologiczny? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

turysta

na górnej bramie takiej jagby dla samochodów bo jest tam szlaban pracownicy ochrony wpuszczają za 5zł od osoby, jest taniej .polecam

Zgadzam się z tobą Sabinko.

super praca!? ten kto to napisal jest chyba jolanta kopiec (dyrektor zoo )slaski ogrod zoologiczny to jeden wielki (usunięte przez administratora) za smieszne pieniadze tyra sie a miano ktore kiedys otrzymal ogrod "pracodawca przyjazny pracownikowy" bynajmniej nie jest na miejscu! ludzie sa zaszczuci jak psy!!! pani kopiec traktuje ogrod jak swoj folwark a ludzi jak niewolnikow!!!

nieznany

Super praca polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Śląski Ogród Botaniczny - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Śląski Ogród Botaniczny
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sosnowa 5