Śląski Ogród Zoologiczny

Chorzów

Opinie o Śląski Ogród Zoologiczny

turysta

na górnej bramie takiej jagby dla samochodów bo jest tam szlaban pracownicy ochrony wpuszczają za 5zł od osoby, jest taniej .polecam

Mirka

A czy jest szansa, żeby obyć w tym zoo jakiś staż lub praktyki? Chętnie bym spróbowała, chociaż przyznam, że płatny staż lub praktyki to już w ogóle byłby wypad :)

Zgadzam się z tobą Sabinko.

super praca!? ten kto to napisal jest chyba jolanta kopiec (dyrektor zoo )slaski ogrod zoologiczny to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za smieszne pieniadze tyra sie a miano ktore kiedys otrzymal ogrod "pracodawca przyjazny pracownikowy" bynajmniej nie jest na miejscu! ludzie sa zaszczuci jak psy!!! pani kopiec traktuje ogrod jak swoj folwark a ludzi jak niewolnikow!!!

nieznany

Super praca polecam!

Zostaw opinię o Śląski Ogród Zoologiczny - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląski Ogród Zoologiczny