Opinie o Fundacja Sławek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Sławek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Sławek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Sławek w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Fundacja Sławek prowadzi rekrutację na stanowisko operator produkcji. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Zbigniew Nowy wpis

Prezes Fundacji Marek Łagodziński brał bardzo aktywny udział w doprowadzeniu do przedterminowego zwolnienia Grzegorza Żemka który został skazany w aferze FOZZ ( Polakom ukradziono miliardy złotych których nigdy nie odzyskano) Skazano go także za wyludzenie kilkuset milionów kredytów i inne przestępstwa kryminalne. Łagodziński opowiadał jaki to Żemek jest fajny i jak się rzekomo zresocjalizował. Miał go zatrudnić w swojej fundacji by Żemek mógł zarobić i oddać pieniądze które ukradł i by mógł spłacić dług wobec społeczeństwa ucząc języków obcych- to nie żart niestety. Oczywiscie Żemek po przedterminowym zwolnieniu z więzienia już nie musiał udawać zresocjalizowanego,miłego Pana którzy chce za darmo uczyć języków obcych i do pracy do Lagodzinskiego nie poszedł. Ciekawe co kierowało Łagodzińskim gdy starał się by (usunięte przez administratora) który ukradł Polakom niewyobrażalne dla przeciętnego czlowieka pieniądze jak najszybciej wyszedł na wolność.

Anonim Nowy wpis
@Zbigniew

A co ty o tym wiesz. Bo ja wiem o wiele więcej od ciebie. A jak ci żal (usunięte przez administratora) ściska to nie gadaj głupot. Bo Żemek jaki jest taki jest, ale wielu pomógł.

Fundacja Sławek rekrutowała niedawno na stanowisko Stolarz. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Miecio Nowy wpis

Pełne zaangażowanie ludzi w fundacji Profesjonalne podejście do pracownika Godne warunki płacowe Pozdrawiam Prezesa Krzyśka ????????

Magda

Wysyłał ktoś ostatnio cv do fundacji?

DaliMiSzanse

Zgłosiłem się do nich na początku grudnia, z zapytaniem o pracę dorywczą na Śląsku, gdyż widniało ogłoszenie na fb. Krótka rozmowa przez tel i zostałem zaproszony na rekrutację, koordynator bardzo sympatyczny i rzeczowy, z powołania szkoleniowiec, wszystko o czym była mowa na szkoleniu i deklaracjach ich, to miały miejsce podczas pracy, a co najważniejsze akcje w której brałem udział a mianowicie pt,, Podziel się Opłatkiem" będę wspominał do końca życia, ponieważ raz że przyczyniłem się poprzez sprzedaż zestawów Św - do zakupienia książek dla dzieci Niewidomych, to dodatkowo udowodniłem sobie że po ciężkiej mojej przeszłości, od nowa jestem wstanie funkcjonować wśród ludzi, a tym bardziej zmienić się na lepszego człowieka. Reasumując polecam tego Pracodawcę - Wynagrodzenie na czas Świetna atmosfera Timu Przełożeni konkretni i do tego z powołania Oby więcej takich ludzi na rynku pracy jak w Fundacji Sławek Pozdrawiam Was ciepło i dozobaczenia ????

Aplikowałeś na stanowisko blacharz samochodowy oferowane przez firmę Fundacja Sławek? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Mika

Bardzo w porządku ludzie, służący pomocą. Praca bardzo owocna pod mobilizacją koordynatora, dla którego nie ma słowa 'niemożliwe'. Polecam !!

Pajk

Atmosfera świetna, wszystko zgodnie z umową, nie ma się do czego przyczepić.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Sławek - Warszawa

Fundacja Sławek