Opinie o Stal-Rol Michno sp.j. w Czarna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stal-Rol Michno sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stal-Rol Michno sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Rol Michno sp.j. w Czarna

Ja ofertę dla magazyniera / sprzedawcy widzę na stronie firmowej teraz. inni widzę kiedyś na jakichś portalach się z nią spotkali. W opisie zawiera się szkolenie. Ciekawi mnie jego zakres. Możecie się co do niego ustosunkować? Nie widzę po prostu by doświadczenie było wymagane

Pawlo Nowy wpis

Byłem dziś byłem na zakupach obsługiwał mnie pan w kręconych włosach i czerwonej koszulce. Była bardzo miła obsługa i sklep bardzo dobrze zaopatrzony.

Administrator Nowy wpis

W Czarna Stal-Rol Michno sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca c. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Laura Nowy wpis

To jakie są wynagrodzenia w tym roku jeśli robi się tu i tu, tak jak jeden z Panów w ubiegłym roku na forum zaznaczył? Pytam, bo na początku sierpnia została opublikowana ponownie oferta na omawiane stanowisko magazyniera i zarobki zostały określone jako „atrakcyjne”. Do tego podkreślono umiejętność pracy w zespole, to ile jeszcze osób pracuje i jaka jest teraz atmosfera?

Aplikowałeś na stanowisko MAGAZYNIER/SPRZEDAWCA oferowane przez firmę Stal-Rol Michno sp.j.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Szymon

Ktoś napisał ze praca magazyniera to w rzeczywistości sprzedawca. Nie informują o tym na rozmowie rekrutacyjnej? Bo chyba powinni żeby potem nie było zaskoczenia. Przechodził ktoś ostatnio rekrutacje na magazyn i też zamiast tego wylądował w sklepie czy już nie ma takich sytuacji?

@Szymon

Robisz i tu i tu.

Damian

Oferowana praca magazyniera ma niewiele wspólnego z magazynierem, gdyż dotyczy ona sprzedaży bezpośrednio w sklepie. Ktoś z kierownictwa po prostu nie chcąc zniechęcać kandydatów wprowadza w błąd. Całość polega na doradzaniu klientom przedmiotów oferowanych w sklepie, których jest taka mnogość, że ciężko połapać się gdzie co jest już nie mówiąc o bardzo słabym logistycznym rozplanowaniu sklepu, gdzie rzeczy wydawałoby się związane bardzo mocno ze sobą są w dwóch różnych miejscach sklepu. Niezbędna jest bardzo dobra znajomość branży zarówno budowlanej jak również wszystkich z nią powiązanych elementów, takich jak usługi ogrodnicze, posadzki, dekarstwo, wykończenie wnętrz, elewacje, różne instalacje (elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjne). Co do współpracowników, są po prostu ok. Gorzej sprawa wygląda z kadrą kierowniczą, która przez cały dzień plaszczy szanowne cztery litery "załatwiając" sprawy niecierpiące zwłoki ehh. Wielokrotnie zgłaszały się osoby, które nie otrzymały zamówionego towaru, został on dostarczony z opóźnieniem lub nie taki jaki był zamawiany. W firmie panuje nie mały chaos, a kadra kierownicza spogląda z góry na zwykłych pracowników, którzy zasuwają za nich, odwalając większość niewygodnej roboty. Generalnie praca dla bardzo zdeterminowanych osób :/

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Rol Michno sp.j. - Czarna

Stal-Rol Michno sp.j.