Opinie o Gosped Adamscy sp.j. w Nakla

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gosped Adamscy sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gosped Adamscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gosped Adamscy sp.j. w Nakla

Co jaki czas w Gosped Adamscy sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Lukasz Nowy wpis

podwyżki zależą do wyników i indywidualnych predyspozycji.

Róża Nowy wpis
@Lukasz

Witam serdecznie, mąż widział ofertę od Państwa dla kierowcy międzynarodowego. Czy w tym przypadku można byłoby uściślić zakres podwyżek względem stażu pracy? czy po roku cokolwiek więcej jest już możliwe?

Dzień dobry. a bez doświadczenia jest szansa na prace? :) o spedycji myślę, jestem po studiach ale pracowałam w innej branży, chce jednak wrócić na poprzedni kierunek. Nie będąc już studentem mam szanse na płatny staż?

Lukasz Nowy wpis

Polecam zgłosić się do firmy z CV, a z pewnością będą rozmawiać i jeśli się nadajesz to znajdziesz zatrudnienie w spedycji. Wszysktiego nauczą/

Czyli doszło do jakiejś pomyłki firm w ostatnich komentarzach? Są w zaś sprzed ponad roku jakby nie patrzeć. Na stronie natomiast widnieje oferta dla spedytora. Możecie wiec odnieść się do aktualnych warunków? wymagają jedynie roku doświadczenia. jakie są przy tym zarobki?

Tak wymagamy roku doświadczenia. zapraszamy do kontaktu.

Michal

Musiał Pan pomylić firmy. Bardzo chętnie wszystko zweryfikujemy, jeśli będzie trzeba to nawet w sądzie.

Czy rekrutacja na stanowisko KIEROWCA C+E – firanka – trasy międzynarodowe – Kościerzyna, w firmie Gosped Adamscy sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Gosped Adamscy sp.j.? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 6 marca

Michal

Jedyna możliwa forma zatrudnienia jest umowa o prace. Nie stosujemy innych firm zatrudnienia. Zapraszamy do kontaktu u źródła na adres praca@gosped.eu

Umowy zawierane są tylko i wyłącznie na umowie o prace. W przypadku kierowców wynagrodzenie pełne Brutto zgodnie z Pakietem Mobilności + premie.

Anina K.

Polecam Firmę. Współpraca przebiegła pomyślnie. Płatność za usługę w terminie.

Jolanta
@Anina K.

A coś poza tym ze przestrzegają prawa i łaskawie wypłacaja kasę w terminie? Jakieś inne plusy?

@Jolanta

A jakie inne plusy poza płatnością terminowa i przestrzeganiem prawa Panią interesują ?

Małgorzata

Długie są opóźnienia jeśli chodzi o wypłaty ?

@Małgorzata

Nigdy nie było opóźnień w wypłatach wynagrodzeń.

Michal

Płatności regulujemy i zawsze regulowałoby terminowo. Jeśli jest jaki problem zapraszamy do kontaktu na finance@gosped.eu a wszelkie niejasności zostaną niezwłocznie wyjaśnione.

Małgorzata

Ale to chyba nie wszyscy tam pracują na czarno ? Czy każdy ?

Radek

Muszę przyznać że nie mogę uwierzyć w taką opinie ale każda firma może mieć coś na sumieniu .

Michal

Nigdy nikogo nie mieliśmy nikogo zatrudnione na czarno. Sprawe kierujemy do organów ścigania.

Bartek

Nigdy więcej tej firmy nie polecę.

ewa

POLECAM serdecznie bardzo dobry płatnik

Polecam Firmę jako rzetelnego płatnika

Dużo negatywnych? Gdzie ? Jedna z solidniejszych firm na rynku. Zawsze wszystko zgodnie z ustaleniami. Jak powiedziane tak było.

Michał Adamski

z Timo nie wylecieliśmy, a zakończyliśmy współpracę, zmieniając na Alpegę. Od czasu braku Timo skończyły się przygody z klientami którzy nie płacą. Rozumiem że ma Pan jakiś uraz, ale wyciąga Pan pochopne wnioski.

Michał Adamski

Wyciąga Pan pochopne wnioski. Timo nie wylecieliśmy a zakończyliśmy współprace jakieś 6 miesięcy temu przenosząc się na Alpegę. Czy decyzja była dobra czy nie to czas pokaże. Natomiast nie jest nam potrzebne Timo by posiadać zlecenia i ciągle je sprzedawać. Nie trudnimy się szeroko pojętym przeklejaniem. Rozumiem że ma Pan jakiś uraz, ale zapraszam do kontaktu to może uda się wyjaśnić.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gosped Adamscy sp.j.?

w zależności od etatu. Zapraszamy do kontaktu na praca@gosped.eu

Michał Adamski

podstawa uzależniona jest od stanowiska na jakim zatrudniamy danego pracownika. Inną podstawę mają Asystencji Spedytora, Spedytorzy, Kierownicy, Kierowcy przypisani do pojazdu, kierowcy w systemie, Mechanicy, Wulkanizatorzy oraz Stróże.

Karo

Wszyscy pracują na umowę o prace ?

@Karo

zatrudniamy tylko na umowy o prace. nie zatrudnialiśmy nigdy na śmieciówkach lub na czarno.

Czy pracodawca Gosped Adamscy sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Michał Adamski

szkolenia są organizowane, zarówno dla kierowców jak i pracowników obsługujących flotę pojazdów.

Ilona

A mógłbyś napisać za co konkretnie w Gospedzie potrącają pieniądze za transport? Za jakieś poważne uchybienia?

@Ilona

żadnych potrąceń nie stosujemy. na naszej stronie dostępne są warunki zlecenia jakie są i nie ma tam praktycznie żadnych kar umownych. Jedyne potrącenia jakie są możliwe to udokumentowane koszty zgodnie z konwencja CMR wraz z dokumentem kosztowym od klienta. Nie stosujemy obciążeń za skany, faxy, telefony, lub inne dziwne wymysły.

ewa

Polecam Firmę Gosped , bardzo miły kontakt ze spedytorem , pani Ewa to wyrozumiały i dobry człowiek

ROHLIG Malgorzata

Polecam ta firme placi w terminie a fachowe podejscie pracownikow ułatwia ten ciezki kawalek chelba jakim jest transport

Adrianna

Polecam, firma bardzo w porządku. Świetni, kontaktowi Spedytorzy.

Lukasz

Polecam. Firma Ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Gosped Adamscy sp.j. - Nakla

• Jak się pracuje w Gosped Adamscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gosped Adamscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gosped Adamscy sp.j.?

Gosped Adamscy sp.j.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przyjazna 11
    77-127 Nakla