Opinie o Wolna Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wolna Energia Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wolna Energia Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolna Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Tomek Kielce

jak wyglada sporzadzenie grafiku? Czy pracownik ma w tym obszarze pole do manewru?

Bartek
@Tomek Kielce

Z tym akurat nie ma problemu z tego co się orientuje

Wiecie czy szukają jeszcze osób do pracy w Jeleniej Gorze?

@Anonim

Tak, zachęcamy do wysłania swojego CV na maila: rekrutacja@wolnaenergia.eu lub kontaktu telefonicznego

Sandra

Jak wygląda praca jeśli chodzi o administracje?

@Sandra

Pani Sandro, aktualnie nie poszukujemy osoby na stanowiska administracyjne, ale mimo wszystko zapraszamy do wysłania swojego CV na maila: rekrutacja@wolnaenergia.eu lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji o ewentualnej przyszłej rekrutacji. Z chęcią odpowiemy na Pani pytania

Roman

A ile zarabiałeś w Wolnej Energii? Jaka była stawka początkowa i jakie są tu perspektywy na podwyżki? Czy firma zapewniała też jakieś benefity pozapłacowe, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wolna Energia Sp. z o. o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Agnieszka

Mimo tego, że już tam nie pracuje to nie moge powiedzieć złego słowa. Też jeździłam starym samochodem "zajechanym", mimo, że miesięcznie dostawałam 4-5 tysięcy, więc to czym sie jeździ nie ma żadnego znaczenia. Miałam ważniejsze wydatki niż "nowy samochód", ale z tego co wiem to również team leaderzy otrzymywali auta służbowe, byłam również chwile od strony administracji i nikt się nie skarżył, auta były - wystarczyło pytać

Iza
@Agnieszka

Możesz napisać swoją opinię o poszczególnych warunkach pracy w Wolnej Energii jako przedstawiciel? Czy stawka, którą podałaś jest możliwa do osiągnięcia jako nowy pracownik firmy bez większego doświadczenia? Jak wyglądały Twoje początki w firmie? :)

Hanna

Możesz napisać, czym dokładnie różniła się oferta pracy Wolnej Energii od tego, co oferował pracodawca na rozmowie? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz na jakie stanowisko aplikowałeś. Może po okresie próbnym byłaby możliwość wynegocjowania lepszych warunków.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolna Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolna Energia Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolna Energia Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolna Energia Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wolna Energia Sp. z o. o.