Opinie o Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt w Łódź

Opiekunka Nowy wpis

Gdy fundacją przestała rządzić pani wiceprezes to miejsce zaczęło nareszcie funkcjonować jak należy. Jako pracownik czuję się doceniona, poprawiły się warunki finansowe no i atmosfera jest o wiele lepsza niż za czasów poprzedniej ekipy. Wystarczyło zmienić osobę zarządzającą, która (usunięte przez administratora) do swojego gniazda i wymienić cały skład fundacji. Wcześniejsze komentarze to stek kłamstw, dziękuję pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania w Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt?

Rita Nowy wpis

Miejsce nieprzyjazne pracownikowi a pracodawca nie dotrzymuje słowa i wypiera się obietnic.

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli chcesz doświadczyć czym jest (usunięte przez administratora), to pracując tam doświadczysz go z całą pewnością. Nie liczy się to jak wykonujesz prace, ile serca wkładasz w opiekę nad zwierzętami, jeśli nie (usunięte przez administratora) pani prezes. Możesz nie sprzątać odchodów u zwierząt, nie wymieniać im wody, mieć zerowe pojęcia o ich potrzebach i behawiorze a być pupilkiem prezeski i cudownym pracownikiem. Kreowanie „ miłości do zwierząt” fundacji w mediach to jedna wielka ściema. Obecni pracownicy i zarząd maja zerową wiedze o podstawach ( chociażby sygnałach, potrzebach czy pielęgnacji psów) i założycielki nie robią nic w kierunku tego, aby ta wiedzę poszerzać. Pośród pracowników panuje paskudna atmosfera, jedna osoba rzuca drugiej kłody pod nogi, nie przekazuje podstawowych informacji na temat zwierząt ( np o lekach, zdrowiu itp) co odbija się na zwierzętach. A niewygodni pracownicy są usuwani, albo (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt na stanowisko Opiekunka / Opiekun zwierząt domowych - Pracownik schroniska dla zwierząt? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Miejsce w którym jesteś cudownym pracownikiem jeśli kryjesz d... pracodawcy i udajesz że nie widzisz co się dzieje, grzecznie kiwasz głową i siedzisz cicho. Ani pracownik ani fundacyjne zwierzęta nie mają tam żadnych praw.

Jaki jest wkład kierownictwa Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ktoś

Koszmarne warunki pracy, zupełny brak dbałości o pracownika, wykorzystywanie, podwójne standardy. Opieka nad zwierzętami kuleje, a zwrócenie na to uwagi powodowało pretensje. Nie polecam

Jeżeli chcesz sprawdzić jak w praktyce funkcjonują sądy pracy i procesy z pracodawcą, a także na własnej skórze doświadczyć (usunięte przez administratora)to jest to miejsce dla ciebie. Przez miłość do zwierząt łatwo zostać wykorzystanym, a jak tylko postawisz granice, bo masz swoje życie i rodzinę, to cię dojadą

Miłość do zwierzat

Jestem zachwycona reakcja i empatią ludzi tam pracujących a konkretnie panią Natalia Łukaszewicz. Interwencja natychmiastowa, oddanie dla cierpiącego psiaka. Gdyby nie ta Pani mój pies bylby cierpiał podczas chodzenia do końca życia. Teraz ja oznajmiam że mam dług wobec tej fundacji. Do końca życia będę wysyłała 1%podatku na tą fundację, żeby inne zwierzaki miały tyle szczęścia w nieszczęściu co mój. (usunięte przez administratora)Podpisuje się pod tym rękami i nogami.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt - Łódź

• Jak się pracuje w Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt?

Fundacja Niechciane i Zapomniane-Sos Dla Zwierząt
  • Malownicza 82