Opinie o Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. w Olsztyn

Xxx

oczernić — oczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»

koleś

Ciekawa historia z koordynatorem. Macie takich więcej. A czy prezes wie o tej sprawie?

@koleś

wiesz może coś na temat tego romansu w firmie z tą Białorusinką .Żekomo mój znajomy widział ich raze w Hotelu

Czar
@pracownik

Byli razem widzeni za rączkę w galerii

Ok

Chyba chodzi o Pana Bogda jego zostawcie w spokóju ten magazyn to jego miłość, pasja on to kocha. Prędzej jego bym dał na dyrektora niż tego pajaca Radka

kowalski

dewiza tej firmy to dorobic sie kosztem biedy i nieszczescia pracownikow ludzie pracuja jak woly bez chodzenia na przerwy za najnizsza krajowa!!!brygadzistka pani szuwarek ktora wszem i wobec twierdzi z nienawidzi firmy autoland jest tam ulubienica dyrektora wlasnie auto landu hahahahahah.przeciez to (usunięte przez administratora) na kolkach a nie firma.nie polecam nikomu chyba ze ktos lubi byc nie szanowany i traktowany poprostu gorzej niz niewolnik bo jak pracownikowi ie zgadza sie wyplata to strasz bialorusinami i ukraincami(ktorzy nawet oni nie chca tam pracowac bo sa oszukiwani na pieniadze!!!!!)naprawde odradzam kazdemu kto choc odrobine szanuje siebie iwlasna godnosc!!!!!!

CZARN
@kowalski

p."szuwarek"twierdzi ze jest (usunięte przez administratora) gdzie nikt na nia patrzec nie moze broni tylko swoich dupolizów a innego pracownika ma za nic zero szacunku dla ludzi ,kto takie osoby daje na stanowisko brygadzisty gdzie nic komnpletnie nie robi tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) smaruje kazdemu zamiast isc za pracownikiem.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. kandydat na stanowisko Praca biurowa ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Kowal

To co tu się dzieje to jakiś cyrk.Państwo podnosi najniższą krajową A firma tak obcina premię że nadal zarabiamy tyle samo co w zeszłym roku, koszty pracownicze poszły w górę to też to nam zabrali i pytasz kierownika gdzie podwyżka to mówi że prezesi kazali tak poobcinać pensję!!! Ciekawe czy prezesi o tym wiedzą,bo mam wrażenie że kierownik ma profity od tego ile obetnie pracownikowi.

CZARN
@Kowal

TO PRAWDA

Blondyn

Kiedyś bardzo dobrze się pracowało kiedy nie było tego karakańca z Trójmiasta. Podejrzewam go o słoności homoseksualne z kierownikiem od kiedy zrobił go prawą ręką. W dodatku jak widzę nie które osoby które oddanie pracują w tej że firmie jak kierownictwo które nie uzębienia i śmierdzi . Powinien go zrobić jako maskotka Inter landu

Weronika

Jaka jest tam najniższa stawka na start?

Taa
@Weronika

Minimalna

Kordian

Jak sądzicie czy są szanse na pracę w firmie mimo trwającej epidemii?

Były oracownikk
@Kordian

Oczywiście są szanse żeby się zapracować na śmierć za 1900 zł. Nie polecam tej firmy

Kowalski

Pan kierownik to zwykły burak bez kultury

PracownikRoku

Pan Kierownik (usunięte przez administratora)to znamienita persona.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Land Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.
  • Leonharda 5A
    10-454 Olsztyn

Inter Land Sp. z o.o. S.K.A.