Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aktualność
Z dniem 1 lutego 2023 Orange Polska wprowadziła zmiany w Certyfikacji reprezentantów Wykonawcy. Zgodnie z zapisami z „Umowy Ramowej na realizację prac inwestycyjnych budowlano-montażowych” prace z zakresu FTTH mogą wykonywać wyłącznie Projektanci i Realizatorzy Wykonawcy posiadający Certyfikat Indywidualny. Deltacom Service będąc długoletnim partnerem technicznym OPL, wie jak ważne jest odpowiedzialne podejście do tematu posiadania aktualnego Certyfikatu FES (Fiber Expert School). Nasi Projektanci bardzo sumiennie podeszli do szkolenia i egzaminu, który miał miejsce 28 kwietnia 2023 r. Kolejna grupa Projektantów przystąpi do egzaminu już wkrótce.
Jurek

Pracowałem w tej firmie przez 3 lata i miło wspominam współpracę! W tym okresie firma mocno się rozwijała i zwiększyła się kilkokrotnie, ciekawy okres. Jestem obcokrajowcem i z "papierami" nigdy nie było problem ze strony pracodawcy. Wynagrodzenie zawsze dostawałem zgodnie z ustaleniami. Polecam!

Nie sądzimy, aby nasz były pracownik miał ochotę na słowne przepychanki i udowadnianie swojej autentyczności. Chcemy jednak, jako Pracodawca odpowiedzieć na zadane pytanie, ponieważ znamy jednego Yuriego B., który był znany w środowisku naszych współpracowników, jako „Jurek”. Pracował przed Martą Ł. (która swoją droga również otrzymała od firmy kredyt zaufania i nie zawiodła oczekiwań), piastując wcześniej jej stanowisko. Awansował na nie ponieważ wykazywał się zaangażowaniem i determinacją jako instalator, a później został team leaderem zespołu monterów światłowodów. Zaczynał karierę w naszej firmie jako pracownik wysokościowy – monter urządzeń telekomunikacyjnych w dostępie linowym w projekcie konsolidacji sieci komórkowych największych operatorów w Polsce, w którym z dumą braliśmy udział. „Jurek” zasłużył się w rozwoju naszej firmy i cieszymy się z jego rozwoju zawodowego zarówno w naszej firmie, jak również w dalszej karierze zawodowej. Prosimy więc o uszanowanie człowieka i jego wkładu w rozwój firmy i personalny. Uważamy, że należy brać z takiej osoby przykład, a nie kpić z niej i szydzić. Jak widać są osoby, które potrafią się wykazać i mogą zostać docenione. Kariera „Jurka” daje świadectwo chęci rozwoju i dążenia do celu, a nie użalania się nad swoim losem. Yurii, pozdrawiamy i dziękujemy raz jeszcze za komentarz!

Zatrudniona

Pracuję w firmie od ponad 2 lat i pomimo ofert pracy od konkurencji, postanowiłam kontynuować współpracę z Deltacom Service, ponieważ jest wiele wartości dodanych, jak umowa o pracę, elastyczność jeśli chodzi o godziny pracy, zero (usunięte przez administratora) o którym wiele się słyszy w innych firmach. Pracodawca pomógł mi w wielu formalnych kwestiach dotyczących pozwolenia o pracę. Firma jest otwarta na obcokrajowców, przez co jest międzynarodowa atmosfera, szacunek. Monterzy pracują po 5 i więcej lat, ściągają rodziny z zagranicy. Przychodząc do pracy, nie czuję presji, tylko mogę skupić się na rozwoju zawodowym.

@Zatrudniona

Cieszymy się, że nasi cenni Pracownicy znajdują czas na podzielenie się opinią!

Wojciech

Każdy zarabia tyle na ile warta jest jego praca, nie każdy potrafi zarobić tyle ile by chciał grunt, że firma jest ok.

@Wojciech

Dokładnie tak, pozdrawiamy.

Justyna

Moim zdaniem bardzo dobra praca dla osób w trakcie lub bezpośrednio po studiach. Osoby, które chcą pracować w przyszłości w biurze projektowym mogą podszkolić umiejętności rysowania, zapoznać się z dokumentacją projektową, oswoić się z kontaktami z klientem. Osoby pracowite, zaangażowane i samodzielne mogą zarabiać naprawdę bardzo dużo (pracując 8h dziennie). Współpracownicy jak jedna wielka rodzina. Polecam.

@Justyna

Bardzo dziękujemy za uczciwą opinię. Z resztą wciąż współpracujemy, co jest tylko dowodem, że wartościowi Pracownicy zawsze się w Deltacom Service odnajdą.

Aktualność
Każda branża ma swój język, swoją terminologię. Przy okazji ostatnio otrzymanej referencji od Burmistrza Mszczonowa, pojawiło się sporo pytań ze strony mniej wtajemniczonych o wyjaśnienie pojęć P2MP, GPON, P2P, itd.
Jak doskonale wiemy, czasy, gdy Internet służył przede wszystkim do zdobywania informacji, to odległa przeszłość. Współczesna Sieć to w znacznym stopniu narzędzie pozwalające na przesyłanie dużej ilości danych, a do tego potrzebne jest nowoczesne okablowanie i modernizowanie całej sieci. Wykonawcy, tacy jak DeltaCom Service starają się na bieżąco wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania, wykorzystując istniejące infrastruktury.
I tutaj pojawia się wątek dot. architektury światłowodowej, gdyż sieci można podzielić na dwa rodzaje: P2P, czyli point-to-point, oraz P2MP, czyli point-to-multipoint.
P2P to połączenie klienta z urządzeniem operatora indywidualnym łączem światłowodowym, co oczywiście jest inwestycją bardzo nieekonomiczną w przypadku budynków mieszkalnych. P2MP wykorzystuje pojedyncze włókno światłowodowe, które dociera do ulokowanego zazwyczaj w piwnicy splittera rozdzielającego sygnał na większą liczbę abonentów.
Oczywiście w sytuacji tej każdy z użytkowników korzysta z części przepustowości pierwotnego włókna, jednak w porównaniu ze standardowymi technologiami stosowanymi kilkanaście lat temu, jakość jest tu nieporównywalnie lepsza. Co więcej, nowoczesne splittery pozwalają na podłączenie większej ilości włókien światłowodowych sprawiając, że sieć, która dziś okazuje się być wystarczającą, może zostać w przyszłości rozbudowana.

Aktualność
Zbliżamy się ku końcowym pracom w zabytkowym Zakroczymiu. Wspominaliśmy już o tym ciekawym projekcie w poprzednich publikacjach.
Większość prac odbywała się na obszarze zabytku archeologicznego, chronionego jako strefa ochrony konserwatorskiej.
Nieskromnie powiemy, że tego typu prace może prowadzić tylko pierwsza liga, z własnym działem projektowym.
Na dowód powyższego jest oświadczenie ze strony jednostki organizacyjnej gospodarki narodowej - A&A Archaeology and Art (Badania Archeologiczne oraz Nadzory i Wykopaliska Archeologiczne).
Współpraca układała się wspaniale na każdym etapie prac.

Aktualność
Dobre wydarzenia, odbijają się zawsze szerokim echem. Mimo, iż upłynęło już trochę czasu od zamknięcia programu POPC w Gminie Mszczonów, który zapewnił powszechny dostęp do szybkiego Internetu, otrzymaliśmy właśnie satysfakcjonujący list referencyjny od Pana Burmistrza Józefa G. Kurka.
Zrealizowany przez nas projekt, pozwala mieszkańcom korzystać z rozwoju cyfrowego w zakresie komunikacji i informacji, ale przede wszystkim dostępu do rynku pracy online, usług e-administracji, e-medycyny czy e-edukacji.

Jestem właścicielem 10 instalacji w różnych miejscach w Polsce. Firma Zene to wiarygodny partner, który wywiązał się co do terminu jak i ceny. Wszystkie instalacje w sumie ponad 100 kw działają bez zarzuty. Prace zostały wykonane od X 2021 do IV 2022. Ważną rzeczą jest , że gdy pojawiały się jakieś drobne usterki i to nie zawinione przez firmę Zene, serwisanci bezpłatnie w ciągu 24 godzin je usuwali. Mogę śmiało polecić. tego wykonawcę. W załączeniu kilka zdjęć. Pozdrawiam Piotr Domański

@Piotr

Dziękujemy Panie Piotrze za podzielenie się opinią. ZENE, to nasz komplementarny projekt OZE i cieszy nas, że rozwija się i zdobywa grono zadowolonych Klientów.

Ewelina

Chyba większość komentarzy dotyczy pracy fizycznej, a jak to wygląda na stanowiskach biurowych? Mnie zainteresowała pozycja przedstawiciela handlowego, mam już doświadczenie w branży. Tylko czy na tym stanowisku oceniacie lepiej troszkę warunki i atmosferę? Musiałabym specjalnie założyć działalność, bo proponują tylko B2B. Może ktoś uchyli rąbka tajemnicy ile miesiecznie z prowizjami jesteście w stanie zarobić? Byłoby to opłacalne? Macie jakieś potrącenia w przypadku niezrealizowania planów sprzedażowych?

Edyta Tobiasz

Szanowni Państwo, Kilka miesięcy temu podpisałam umowę z firmą Zene. Skontaktował się ze mną Pan Marcin Włodarczyk, handlowiec firmy, profesjonalista, empatycznym czlowiek, z rzeczowym podejściem do tematu. Zaproponował mi ofertę, której w zasadzie nie dało się odrzucić. Dzięki podejściu firmy Zene zdążyłam z realizacją, nie stracilam dofinansowania a finalnie zakończyło się wszystko szczęśliwie montażem zarówno paneli jak i pompy ciepła. Wszystko zostało mi profesjonalnie przekazane i wytłumaczone. Pan Marcin nie szczędził czasu, odbierał w zasadzie każdy telefon z wieloma moimi pytaniami. Ukłon w stronę firmy Zene, że zatrudnia ludzi z pasją. Dla mnie jako klienta jest to podstawa, znajomość produktu i otwarcie na Każdego klienta. Sama jako urodzony handlowiec wyznaję zasadę "traktuj klienta swego jak siebie samego" i miłe zaskoczenie, że zostałam właśnie tak potraktowana. Gratulacje dla firmy. Po podpisaniu umowy wszystko przebiegało zgodnie z tym co usłyszałam i co ustaliliśmy. Pełen profesjonalism. Od podpisania umowy w ciągu niecałego miesiąca miałam zamontowane panele, zgłoszenie do dostawcy ebergii. W międzyczasie konsultacje z Urzędem Miasta w sprawie doprecyzowania jeśli chodzi o dofinansowanie. Potem montaż pompy. Panowie montażyści, zarówno paneli i pompy to profesjonaliści, znający się na Swojej pracy. Do tego mili, sympatyczni, kulturalni, rzetelni a to jak wiadomo w dzisiejszych czasach nie  bywa standardem. Zostawili po Sobie porządek. U Nich to standard, bo to widać gołym okiem. Finalnie polecam firmę Zene i będę ją polecała. Będę też Ich klientem mam nadzieję jak najszybciej jeśli chodzi o drugi dom. Teraz trudno byłoby szukać innej firmy, która dorówna Im standardem. Mogę jedynie publicznie z wielkim ukłonem Wam podziekowac za ofertę i, że mnie Pan Marcin znalazł na fb ???? Pozdrawiam Serdecznie i polecam bezapelacyjnie... ????

@Edyta Tobiasz

Pani Edyto, bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię, jest to dla nas niezwykle motywujące do dalszej pracy! Nasi bezcenni Pracownicy zostali poinformowani o tym, jak bardzo ich zaangażowanie zostało docenione przez Klientkę :)

Trol

Pracowałem w tej firmie DNO (usunięte przez administratora) i stare wyjadacze umowa śmieciowa nie płaca składek itd. Podejście do pracownika bardzo nieprofesjonalne , szkolenia 5min i to wszystko radź sobie sam. Nie będę się rozpisywać ponieważ nic sie nie nauczycie w Deltacom jak i w ZENE to jest jendna i ta sama firma. 90% to Ukraińcy którzy nie znają się na prawie i dzięki temu firma roluje ich jak chce . Nie polecam .

@Trol

Już sam awatar "Trol" mówi wszystko, ale nie wnioskujemy do administratora strony o usunięcie tego rodzaju wpisów, wierzymy w zdrowy rozsądek czytających.

Edyta

Podejście świetne, tym bardziej, że miałam duży problem bo zostałam (usunięte przez administratora) przez poprzedniego dostawce usługi. Świetne podejście handlowca, bardzo profesjonalne, ludzkie, empatyczne i rzeczowe. Świetna realizacja przez montazysystow. Nie będę wymieniać Wszystkich Panie po kolei ale Wszystkim i Każdemu z osobna raz jeszcze z serca bardzo dziękuję. Odpowiada mi to podejście bo sama pracuje na codzień z klientem i zawsze moja domena jest stwierdzenie, Traktuj klienta Swojego jak siebie samego i właśnie tak zostałam potraktowana. Gratuluję wyczucia do pracowników. Jestem tym bardziej miło zaskoczona ponoewaz miałam źle doświadczenie z Inna firma jak pisałam powyżej a tu jakby mi to było wynagrodzone. Ukłon w stronę wlasciciela firmy, że tak bardzo dba o zadowolenie Swoich klientów. Polecam Was już od jakiegoś czasu i nadal będę to robić i mam nadzieję, że tracą do Was polecone osoby przeze mnie. Nieam absolutnie żadnych zastrzeżeń jak na ten moment. Raz jeszcze bardzo dziękuję Wszystkim z Państwa z Kim miałam do czynienia podczas tej realizacji. Pozdrawiam Sercecznie i kłaniam się, Edyta Tobiasz

Legionista

Jako były pracownik nie polecam firmy Pracowałem na przysłowiowym Szpadlu Nie licz na możliwość rozwoju chyba że jesteś z UA - zero organizacji dyktują Ci z góry kierownicy z UA - większość pracowników to UA teraz może 2-3 pracowników Polskich - robisz z ukriancami na ich warunkach jak masz rodzinę dom lub.planujesz tutaj dojeżdżać to olej to rzuca Cię do brygady w której Ukraińcy pracują tu kilka lat niektórzy i zazwyczaj są rodziną lub kolegami kierowników z poprzedniej firmy telekomunikacyjnej z Ukrainy tzw kolesiostwo W robocie ty odpowiadasz za rozmowę z właścicielami posesji i najczęściej jest awantura kto wam dał pozwolenie na kopanie na Ciebie ida wszystkie gromy wiadomo jak ktoś się wkurzy ???????? - pracujesz 10 godzin w tym zazwyczaj 6 godzin to jest siedzenie w busie w krzakach żeby tylko nie wrócic wcześniej jak 17 do bazy bo wiadomo chłopaki z UA mieszkają w trolowni za darmo szef opłaca więc spoko aby tylko dniówki leciały dla Panów a Ty kombinuj i się sprzeczają z Nimi że możesz mieć mniej godzin i chcesz wrócić wcześniej bo masz dom rodzinę a chłopaki Itaka Muszą siedzieć bo tam wojna a tutaj chociaż płacą za siedzenie - panowie wielcy kierownicy zlewają Ciebie jak Masz coś do powiedzenia od razu na starcie jak chcesz tu pracować.to licz się z tym że nic nie znaczysz a z szefem to jedyna rozmowa ta pierwsza jak się przyjmujesz a obiecuje dużo i to bardzo ???? - co chwilę przychodzi ktoś nowy ale to z UA nie potrafi nic ido tego bez języka ale wiadomo Swoim trzeba pomagać - zero narzędzi i organizacji dwie koparki stoją jedna coś tam robi ale przeważnie jedzie na robotę gdzie jest kopania dosłownie 4 metry w ogródku resztę dnia się siedzi ido tego transportowana jest autem ciężarowym to spoko szefa chyba stać a druga to już chyba od nowości wrosła w krzakach dwa busy co siadzie z 6 osób zawsze full bo po co komu potrzebny kolejny jak się wszyscy mieszczą a jedzie się zazwyczaj na taką robotę że 4 nie ma co robić a były przypadki że Polacy z okolic przyjeżdżali na robotę swoim autem bo wiadomo po co się dusić w tylu tym bardziej jak się jest w grubych ciuchach Mieli powiedziane że mają wozić jeszcze szpadle na robotę swoim a jak byli bez swojego auta deszcz czy śnieg nikt się nie przejmował stali na osiedlu jak te szpadle bo już jak przyjechali swoim to można całą paczkę Ukraińska wladowac w busa i ważne że każdy pojechał na robotę ale ile jest tej pracy to już wtedy każdy z kierowników udaje że nie wie o co chodzi ???? Kierownicy nauczyli się dobrze manipulować Szefa bo chyba Mówią Mu tylko to co On chce wiedzieć i jest dobrze albo po prostu daje przyzwolenie na ten cały cyrk ale nie ma się co dziwic gdy wielkim Panem kierownikiem łamiącym polski jest Rudy osobnik z UA z autem służbowym i chyba karnister 10 litrowy też służbowy zawsze jest zalewany przy tankowaniu auta pewnie braknie czasami w terenie ???? Każdy w tej firmie narzeka że jest straszna organizacja dają Ci plany i rób co chcesz aby dniowka do 18 ale wiadomo każdy krzyczy , godziny się zgadzają :) Żyjemy w Polsce standardy mamy już zachodnie wiadomo UE ale w tej firmie sprzęt podejście do pracowników i chęci (wiadomo każdy robi aby do 18 ) daleko odchodza od tych europejskich można powiedzieć że daleki Wschód dla tego proponował bym Panien Tomku zmianę nazwy firmy na DELTA.UA Jeżeli każdy kto to przeczyta i przyjdzie do pracy jako zwykły pracownik operator szpadla w 100% się z Moją wypowiedzią zgodzi a wszystkiego nie chce Mi się pisać bo to jest za dużo tematów do poruszenia Pozdrawiam

@Legionista

Długa wypowiedź, jak na kogoś kto pracował krótko i "na szpadlu", czyli miał dość wąski obraz całości. Cóż możemy odpowiedzieć, nie zrezygnujemy z pracowników z Ukrainy, bo wbrew temu, co Pan pisze, są pracowici i zaangażowani. Życzymy sukcesów w nowej firmie.

Jacek P

Witam Czytam wszystkie opinie na temat pracodawcy ui montażu u różnych klientów i postanowiłem dodać moje spostrzeżenie a Ja jestem także klientem Zenek i zamontowałem instalacje lfotowoltaiczna o mocy 10 kW. Jednakże podczas dostawy materiałów panele były nie właściwie zabez pieczone i sam musiałem przekładać aby nie uległy zniszczeniu podczas porywów wiatru . Następnie podczas montażu i podpinania do instalacji w domu panowie montażyści doprowadzili do poważnego zwarcia ( napięcie na jdnej fazie wynosiło 380 volt oraz kable spinające panele leżały luźno na dachu ) w skutek czego uległa spaleniu lodówka oraz alarm w całym domu. Oczywiście zapewnianonie że to wszystko zostanie naprawione ale mija pół roku i nic się nie wydarzyło ... Czekam na reakcję i załatwienie tematu z tego co słyszałemm fachowość panów montażystów z zagranicy podlega poważnej dyskusji

@Jacek P

Szanowny Panie, czy posiada pan wiedzę, jak powinny być prawidłowo składowane moduły? Czy zdaje pan sobie sprawę, że poprzez własne działania mógł pan właśnie doprowadzić do ich uszkodzenia? Jeśli chodzi o zarzut dotyczący kabli, to przejrzeliśmy dokumentację z przebiegu prac i to co pan pisze, jest nieprawdą. Problem z alarmem wynikał zupełnie z innej kwestii, temat był omawiany i proponowaliśmy rozwiązania. Ma pan kontakt z Opiekunem Klienta, wszystkie tematy zawsze lepiej wyjaśniać bezpośrednio, jesteśmy otwarci na rozmowy i zawsze szukamy porozumienia. Dodamy, że ukraińskie pochodzenie niektórych z naszych Pracowników, niczego nie ujmuje, to są fachowcy, tacy jak każdej innej nacji.

Jacek P
@Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dzień dobry, na pewno nie powinny być składowane tak jak zrobili to pracownicy firmy Zene , mam to udokumentowane, zrobione zdjęcia i nagrany filmik , z chęcią pokaże go w sieci jak były panele przywiezione i wyładowane , po mojej uwadze do Pana z Zene stwierdził że nic im nie będzie. Na drugi dzień w godzinach wieczornych zerwał się wiatr i panele zaczęły się przewracać jeden na drugi. A wracając do alarmu i spalonej lodówki to dziwny zbieg okoliczności że spaliły się w momencie podpięcia instalacji fotowoltaicznej .

@Jacek P

Czekaliśmy z odpowiedzią, by dokładnie raz jeszcze przeanalizować przebieg montażu, uwzględniając raport zdjęciowy i zapis techników. Wspomniane przez Pana uszkodzenia w naszej ocenie nie miały związku z przepięciem. Próbuje Pan niestety wykorzystać sytuację, aby na nas przerzucić odpowiedzialność. Alarm nie posiada uszkodzeń identyfikowanych z przepięciem w sieci. Wszelkie urządzenia bezpośrednio narażone na przepięcia są sprawne – np. zasilacz. Przed rozpoczęciem prac, był przeprowadzony audyt i deklarował Pan, że instalacja od miejsca włączenia w stronę odbiorników jest w pełni sprawna i nie wymaga przeglądu. Pana instalacja ma ponad 15 lat, a instalacja elektryczna bez przeprowadzania regularnych przeglądów często ulega uszkodzeniom. To jest prosta fizyka, którą często Klienci lekceważą. Prąd płynący w przewodniku wytwarza opór. Gdy jest opór, wytwarza się energia cieplna. Gdy wytwarza się energia cieplna, to metal (również miedź bądź aluminium) rozszerza się i kurczy, co powoduje powstanie luzów na połączeniach. Połączenia zaczynają się grzać i proces przyśpiesza, często doprowadzając do „zespawania” przewodnika w miejscu połączenia pracującego w łuku elektrycznym. Takie połączenie nie jest stałe i stabilne i wystarczy drobne poruszenie kabla nawet w zupełnie innym miejscu rozdzielni, aby takie połączenie zostało ponownie naruszone. Nasi technicy podokręcali przewody w rozdzielni, ale to nie znaczy, że problem został rozwiązany, o czym został Pan poinformowany i Pana lekkomyślność mogła doprowadzić nawet do pożaru! Mimo to staraliśmy się Panu pomóc i obiecaliśmy, że znajdziemy płytę do tego alarmu, ale była tak stara, że nie udało się jej kupić. Rozstaliśmy się w pełnym zrozumieniu, a teraz nagle po kilku miesiącach przerzuca Pan na nas swoje niezadowolenie. Nasza tezę, że problem był po stronie instalacji domowej potwierdza dodatkowo fakt, że żadne z urządzeń zakładane przez naszą firmę nie zarejestrowało żadnej anomalii, a już na pewno nie zostało uszkodzone. Oznacza to, że problem wystąpił za układem przepięciowym a nie przed, czyli po stronie za którą odpowiedzialny jest Klient. Jeśli chodzi o temat dotyczący składowania paneli, gdyby prace były wykonane nieprawidłowo, instalacja by Panu nie działała.

Jurek

@Jurek

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią, to cenne, że Ci którzy kiedyś tworzyli część zespołu, znajdują czas, by podzielić się wspomnieniami!

@Jurek

W jakich latach Pan pracował?

Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz rekrutuje na stanowisko Kierownik ds. Sprzedaży OZE. Czy kandydat ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja?

Funcarving

Szczerze nie lubię wystawiać takich opinii gdyż zaraz jest hejt, ale to jak przeczytałam ostatni negatywny komentarz, który zresztą został już usunięty o Deltacom Service mnie rozczarowało. Gdyż uważam że jeździć powinno się po sobie a nie po pracodawcy,który się stara dogodzić wszystkim.. Wiadomo jak w każdej firmie pracowników dzielimy na fajnych,,miłych, pomocnych oraz na egoistach z brakiem jakiegokolwiek zainteresowania o koledze/ koleżance. Poniżej przedstawiam kilka prawdziwych opinii wg mnie oraz zdarzeń: Pracuje w firmie DeltaCom Service jakiś czas. Prezes jest ciepłym i przyjaznym człowiekiem. Jest wyrozumiały, pomocny i słucha. Ludzie są ogólnie spoko, ale to nie jest jeszcze rodzinna sielanka. Większość kolegów z biura nie są chętni do jakiejkolwiek pomocy, chyba że mają to zapisane w obowiązkach. Na szczęście są małe wyjątki ???? Porządek jest od strony pracodawcy, ale sprzątać po sobie część pracowników nie potrafi. Rzucają (usunięte przez administratora) gdzie im się podoba. Trzeba zwracać uwagę o podstawowe rzeczy. Gorzej niż dzieci.. Jak przyszłam do pracy w biurze było jak dla mnie bardzo zimno, ale jak tylko zgłosiłam ten problem - Prezes zastanawiał się, starał się dojść do wiedzy dlaczego tak słabo pomieszczenie się nagrzewa. Trochę to zajęło, ale teraz w biurze jest naprawdę ciepło. Niedawno mieliśmy awarię kapiącej wody wewnątrz budynku, gdyż rynna była zapchana. Prezes od razu zareagował i przyjechali naprawić. Cześć pracowników miała problem by zaakceptować zamknięte przejście przez 3 dni. To już nie wiadomo czy naprawiać czy nie.. Widać stale jak część pracowników jest negatywnie nastawionych, a doceniać nie potrafią. Są egoistami i nie potrafią myśleć o innych (bo ktoś za nich to zrobi) i to jest duży problem. Przykre to. Czy odkąd się zmieniło na lepsze chociaż raz o coś pracownicy podziękowali? Szczerze wątpię.. Myślę że tylko potrafią krytykować,niestety. Mnie osobiście podoba się praca i miejsce, jest jeszcze trochę rzeczy do zmiany, ale to kwestia negocjacji i szczerej rozmowy z Prezesem. Reszta pracowników to bardzo ciepli i mili koledzy, koleżanki. Którzy mają podobne wartości co ja i zwracają uwagę na otoczenie i innych. Wiem że firma ma swoją historię, niezbyt pozytywną tak jak czytałam, ale myślę że to się zmienia na lepsze ;) Wiem że firmę tworzą ludzie, pracownicy i jak nie mają wartości o których wspomniałam to nigdy nic dla nich nie będzie pozytywne. Zgadzam się z opiniami że nie było podstawowych warunków pracy dla komfortu pracowników, natomiast to się zmieniło i teraz jest bardzo przyjemnie :) Oby tak dalej :)

dzięki
@Funcarving

Dzięki Magda. Już zapomnieliśmy od czego jest dział propagandy ;)

@dzięki

Niestety zawsze to samo, nasz stały krytyk jest aktywny o 2 w nocy a także niestety w godzinach pracy. Atakuje pracodawcę z każdej strony choć w biurze milczy i co miesiąc pobiera pensję, na wszystko narzeka, nawet na catering, na który nie mamy wpływu, ponieważ to właściciel budynku decyduje komu wynajmuje inne piętra. Przeszkadzają mu pozytywne opinie, pozytywne wpisy, natychmiast się wtedy uaktywnia i personalnie uderza w naszych pracowników, nie wierząc że można być zadowolonym, współpracującym i lojalnym pracownikiem, których na szczęście nam nie brakuje. Naprawdę życzymy Ci Wesołych Świąt i obyś znalazł inne radości poza śledzeniem goworka.

@Funcarving

Dziękujemy, za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że ktoś zauważa ogrom starań i nie ma oporów, by o tym publicznie powiedzieć. Jak zauważyliśmy ludzie pozytywni rzadko wchodzą na fora, tych negatywnych jest tam natomiast zbyt dużo.

@dzięki

Hej, nie nazywam się Magda, chociaż to bardzo ładne imię ;)

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent projektanta sieci FTTH w firmie Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz?

AP

Standardowe..co dotychczas robiłam zawodowo, za co odpowiadałam, czy potrafię Cad-a używać; ile chciałabym zarabiać, nikt po drugiej stronie nie podawał stawek, później dopiero doszliśmy do porozumienia. Miałam wrażenie, że rozmowa miała na celu ustalenie, czy potrafię pracować twórczo czy raczej odtwórczo. Spotkanie na zasadzie autoprezentacji, chyba jak wszędzie.

Chętnie podpowiemy, jak przygotować się do spotkania rekrutacyjnego. Przebieg rozmowy, zależy od tego czy mamy przyjemność spotkać się z osobą z doświadczeniem w projektowaniu, czy nie. Generalnie jednak rozmowa kwalifikacyjna nie polega na zadawaniu pytań, raczej na autoprezentacji Kandydata. Oczywiście nakierunkowujemy rozmowę na istotne tematy zawodowe, niemniej, to kandydat ma okazję sprzedać swój potencjał i opowiedzieć o swoim doświadczeniu w intersujących nas obszarach. Firmy z branży telekomunikacyjnej mają różne systemy działania. Niejednokrotnie zdarza się, że stosują podziały na sekcje, jedna osoba rysuje tylko trasy, ktoś inny rozpływy włókien, a jeszcze ktoś inny wykonuje projekty budowlane, a składa projekt zupełnie jeszcze inna osoba. To są dla nas istotne informacje, które wypływają podczas takich rozmów kwalifikacyjnych. Ktoś, kto odpowiadał za wąski zakres obowiązków, a przedstawia siebie jako doświadczonego projektanta sieci telekomunikacyjnych, odrobinę nadużywa nazewnictwa. Przychodzą również na rozmowy osoby, które projektowały całe zakresy. W przypadku takich osób jest to raczej rozmowa na temat samego projektowania. Wtedy dyskutujemy, wymieniamy się (często zbieżnymi) poglądami na ten temat. Oczywiście na koniec padają pytania dot. oczekiwań finansowych, Kandydat ma też okazję poznać indywidualne zakresy odpowiedzialności, czy ustalić tryb czasu pracy. Praktyka potem weryfikuje, czy obie strony są zadowolone ze współpracy. Inaczej sytuacja wygląda, gdy przychodzi do nas osoba bez żadnego doświadczenia w projektowaniu. Wtedy rozmawiamy na temat ogólnych doświadczeń zawodowych, lub po prostu co studiowała, a przede wszystkim, jak dużo styczności miała z programami typu CAD i czy posiada zmysł techniczny. Mamy już tak duże doświadczenie w zatrudnianiu, że z reguły dobrze „czytamy” kandydatów i potrafimy oszacować, czy ktoś rokuje, niemniej dopiero po kilku miesiącach tak naprawdę jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dana osoba sprawdza się na stanowisku. Reasumując, nie posiadamy standardowego zestawu pytań. Zapraszamy do aplikowania. To pierwszy krok.

Pastor Tomasz Mańko

Pracownicy Deltacom Service wykazali się niebywałym profesjonalizmem, począwszy od przemiłego kontaktu z handlowcem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, a skończywszy na instalatorach, którzy wykonali ogrom pracy w przyjaznej atmosferze. Wykonano dwie instalacje fotowoltaiczne, obie już zostały zgłoszone do zakładu energetycznego i od jakiegoś czasu produkują już prąd ze słońca! Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji projektu w Radzyniu Podlaskim. Szczerze polecam wykonawcę, który jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość to cechy, które charakteryzują pracowników projektu ZENE. Dziękuję!

@Pastor Tomasz Mańko

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa! Pozdrawiamy

Handlowiec
@Pastor Tomasz Mańko

Dziwnym zbiegiem okoliczności Pan Pastor jest wymieniony jako handlowiec na stronie oferującej fotowoltaikę od tego pracodawcy. Czy osoby które mają wymierne korzyści finansowe są jedynymi, które piszą tu pozytywne rzeczy?

@Handlowiec

Szanowny HANDLOWCU, Pastor Tomasz nie jest handlowcem, jest naszym Klientem, a na stronie zene jest wymieniony w kontekście Instalacji referencyjnej, inaczej punktu reprezentacyjnego. Chętnie wyjaśnimy na czym polega marketing partnerski. Oznacza to, że skupiamy się na relacji z wybranym klientem indywidualnym, jak również tworzeniu i utrzymywaniu długotrwałych więzi z nim, co prowadzi do wzajemnych korzyści. Dostarczając wysoką jakość świadczonych usług, klient z własnej woli kreuje wizerunek firmy za darmo, mając na uwadze dobro innych potencjalnych klientów. Dobra opinia o firmie natomiast jest najbardziej wiarygodną i skuteczną formą reklamy. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pastorowi, że sam wyszedł z taką propozycją i bardzo prosimy o uszanowanie osób trzecich.

Obserwator Pani od marketingu

Czy obecny marketing w firmie DeltaCom polega tylko na usuwaniu niekorzystnych komentarzy z goworka? :D

@Obserwator Pani od marketingu

Dział marketingu i PR dba o to, by nie naruszano zasad współżycia społecznego. Niedopuszczalne są wszelkie zachowania naruszające godność i inne dobra osobiste Pracodawcy. Ważny jest również sposób komunikacji. Sam fakt, że administrator gowork każdorazowo musi zaakceptować decyzję, co do zablokowania niektórych wypowiedzi, pokazuje tylko, że była zasadność. Zdradzimy, że końcem listopada odbyło się nieformalne spotkanie towarzyskie wszystkich aktualnych Pracowników, frekwencja była niesamowita a atmosfera niezwykle przyjazna, co świadczy o lojalności i identyfikacji z firmą. Pozdrawiamy wszystkich anonimowych malkontentów.

Alina Chronowska

Firma Deltacom Service ZENE spełniła moje oczekiwania. Nie tak łatwo trafić na solidną, uczciwą firmę w obszarze fotowoltaiki. Dokładnie przeanalizowano moje potrzeby, miejsce montażu i zaproponowano najlepsze, rozsądne cenowo rozwiązanie - 3,63 kWp. Instalacja generuje już prąd, a ja będąc emerytką mam również satysfakcję, że przyczyniam się do ochrony środowiska, jak wielu młodych, postępowych ludzi.

@Alina Chronowska

Pani Alino, bardzo dziękujemy za dobre słowa, również te wypowiedziane przez telefon, że trzyma Pani kciuki za dalszy rozwój ZENE. To bardzo cenne również w kontekście nieustannie zatrudnianych nowych pracowników do projektu.

Zatrudniona

@Zatrudniona

Cieszymy się, że nasi cenni Pracownicy znajdują czas na podzielenie się opinią!

Jakie wartości są cenione w Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz?

Niezatrudniony

Samodzielność, dynamiczność, wysoka odporność na stres, niskie wymagania finansowe, wysoka tolerancja na zmienne warunki termiczne, anielska cierpliwość, zaangażowanie, umiejetność znajdowania rozwiązań na problemy dla których rozwiązań nie ma, umiejetność pracy w bałaganie organizacyjnym. Generalnie praca dla odpornych psychicznie dla których komfort pracy jest sprawą drugorzędną.

@Niezatrudniony

Daj cynk, gdzie teraz pracujesz, bo czuję że masz nieziemskie warunki! Super zarobki i luz, tego szukam ;)

Romek

Dla mnie ok. dzięki za współpracę. jak wrócę z N to się n apewno odezwę.

Zostaw merytoryczną opinię o Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Warszawa

• Jak się pracuje w Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deltacom Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością