Opinie o Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. w Bukowno

Emilia Nowy wpis

Cztery charaktery? Czy właśnie przedstawiłeś cztery fundamenty tej firmy od strony atmosfery? ;p Zastanawia mnie tylko jakie stanowisko zajmuje Twoja ulubienica tutaj? I jak oceniasz swoją pracę tutaj pod względem wykonywanych zadań?

....... Nowy wpis

Dobrze napisane że firma jest ok dla ludzi co chcą pracować. Ten kto nie chce pracować to niech się nie zatrudnia i nie pisze takich bzdur.No chyba że przez taka opinie chce zaistnieć jak artysta.Sama uwielbiam słodycze, przynajmniej dzięki temu mam pozytywny humor i jestem miła dla ludzi. Szefostwo zawsze przyjdzie i się przywita. Obie zmiany bardzo fajne

Emilia Nowy wpis

Co wy takie rozbieżne zdania macie? W firmie są dwa fronty czy jak? :/ To wynika z bycia w różnych działach może?

Marta Nowy wpis

Pozdrawiam

Ted

Szef oszołom. Sam nie wie czego chce. Wulgaryzmy to standard. Nie umiem poradzić sobie z problemem, drze morde. Bhp nie istnieje. No i kasa tez sie nie zgadza. Robisz wszystko. Łopata, mitoła, wózek, maszyny, magazyn, jeden wielki (usunięte przez administratora) Zero organizacji pracy! Omijać z daleka. Najgorsza moja praca w zyciu!!

Tonący Okręt.

KTÓRY STARY CZY MŁODY

Aga
@Ted

Jak ci się pracuje teraz w Metalboxie? Jest tak samo jak i w Grzanpolu? Raczej po dwóch tygodniach podobną opinię zostawisz po sobie. No to chłopie, idealnej pracy nie istnieje, wszędzie trzeba zapier..., czasami i miotłą, czy sprzątanie stanowiska pracy nie wchodzi w twój obowiązek? A kasa to kwestia czasu, czy chcesz na start ok 5 tys? Pokaż najpierw co potrafisz, a nie tylko miotłą machać. I miej szacunek do starszych ludzi!

Mexucanotv
@Aga

Pracowałem tam i tak samo było ja przerobiłem prawie rok tylko zjeba... Sobie kręgosłup od kontenerów juta itp. Porządki na myjni najlepszy tekst wyciągnij kratkę i wkładaj rękę do rury no de besta. Nie polecam

serio?
@Ted

Postaw się chłopie na miejscu pracodawcy. Przyjdziesz nie wiesz co robić wymagając 5 tys. Może coś Z Tobą jest nie tak? Następną firmę też obsmarujesz? Z tego co wiem Młode Szefostwo bardzo pomocne i uczciwe. Anonimowo każdy może pisać bzdury. Przedstaw się lub porozmawiaj o Swoich uwagach z właścicielami. Dalej będziesz taki odważny?

Przyjaciel firmy
@Ted

Brdura totalna szef jak szef firma na pierwszym miejscu, a jak ktoś chce robić to będzie pracować, a propo sytuacja w firmie ok wadliwe ogniwo już nie pracuje, polecam serdecznie.

Draka
@serio?

Toksycznej osoby już nie ma w firmie. Można śmiało przychodzić do pracy z uśmiechem na twarzy i również z uśmiechem wychodzić, a nie z płaczem . Atmosfera oczyszczona. Chwast został wyrwany ????

Ar159
@Draka

Można wiedzieć kto to

Pawel
@Ar159

Ta ktora uwazala siebie pepkiem produkcji

Była pracownica
@Ted

Nie pracowałam w gorszej firmie i zgodzę się że wszystkim a nawet bym dodała więcej. W pierwszym dniu stary z morda wyskoczył więc ..

Danuta
@Była pracownica

W pierwszym dniu? A co niby takiego zrobiłaś że zaczął krzyczec?

Bukowno

Ola nie przejmuj się kłamstwami które są to wypisywane. Dla wielu osób jesteś wzorem do naśladowania. A zawistnym osobom życzę szybkiego powrotu karmy za to co wypisują (nieprawdę)

Don Pedro
@Bukowno

Hej SZPIGU Z KRAINY DESZCZOWCÓW gdzie tu wypisują klamstwa CO?. ŚMIERDZI TU DUPOWLAZEM I PODPIERDALACZEM ALE TEŻ TAKICH (usunięte przez administratora)

Bukowno
@Don Pedro

Cóż za klasa i elokwencja z twoich słów bije. Brawo twój poziom już dawno sięgnął dna. Pozdrawiam ????

Re
@Bukowno

Chyba wzór do upokarzania ludzi i robienia zamętu.

Rzetelna
@Bukowno

Pinda i tyle. Ciesze sie ze jej nie ma

Firma Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j.?

Mycha

Bardzo proszę udać się do siedziby firmy i tam uzyska się wszelkie informacje

Ja to ja...

Z miłą chęcią mogę polecić pracę w tej firmie, atmosfera bardzo przyjemna mimo wcześniejszych opinii o firmie, kto będzie chcial pracować poradzi sobie, szefostwo zakladu na plus, umieją zrozumieć potrzeby pracownika, z przyjemnością polecam.

Ewelina
@Ja to ja...

Hej, a co to znaczy, że szefostwo umie zrozumieć potrzeby pracownika? Chodzi o jakieś warunki zatrudnienia czy może jak ma się jakąś sprawę to można załatwić z nimi wszystko bez problemu? Chciałabym jeszcze dopytać o umowę - na jaką można liczyć w Grzanpolu?

Niewolnik

No i to Jest Okuratna i sprawiedliwa Ocena Firmy Takich Potrzeba więcej

Uff
@Niewolnik

Widać że same wypowiedzi piszą nieroby

O rety...
@Niewolnik

To jest opinia osoby która nie miała szacunku do innych osób, więc kto wyciaga negatywne opinie o tej firmie i klimacie tam panujacym niech dwa razy to przeczyta i o sądzi co dana osoba pisząc miała na myśli, może opisuje swoją nieudolność, bo co jej pozostało.

Witam! Ma ktoś z Was nowe info o firmie Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. w miejscowości Bukowno? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

Kaśka

Zadzwoń sobie do nich na głównej stronie jest telefon.... Jak szybko się zatrudnisz tak szybko się zwolnisz powodzenia.. ????????????Chyba że jesteś twardy to dasz radę...

Ewelina
@Kaśka

Cześć, czy mogłabyś trochę rozwinąć swoją odpowiedź? Trochę mnie ona zaniepokoiła.. Co jest nie tak? Dlaczego trzeba być twardym? Czy w firmie jest duża rotacja, dużo obowiązków?

Ferdek

Bardzo dobrze oceniana firma tylko żałuję, że na forum zabrakło opinii od pracowników a na to liczyłem. Warto teraz aplikować?

Nie polecajacy

Jak wygląda teraz praca w grzanpol warto przyjść. Obserwujący na kamerach jest dalej i lata i czepia się dalej..?

Btw

Jaki pracodawca ok ? Jakie zarobki na początek? Jaka praca ?

Nie polecam. Żadnego bhp nie wiadomo czy Cie nawet na badania wysla. Robisz w takim kurzu że powodzenia z uczuleniem ale maseczki żadnej do tego. Każdy mówi co innego nie wiadomo tak naprawdę jak pracować do tego niektórzy wyzsi nie mają żadnej kultury osobistej więc potraktują Ci z góry jak nieroba :) jak ktoś jest bardzo zdesperowany to polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. - Bukowno

• Jak się pracuje w Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kolejowa 50
    32-332 Bukowno
  • NIP: 9252000493 REGON: 80080488 KRS: 0000252127

Grzanpol Arkadiusz Grzanka Joanna Ślęzak sp.j.