Opinie o Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j. w Ogrodniczki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j. w Ogrodniczki

Zainteresowana Nowy wpis

Szukają kogoś do biura. Jak wygląda tam praca, atmosfera i płaca?

Diabełek Nowy wpis

A jak z wypłacalnością ?? Terminowo wypłacają wynagrodzenie czy są jakieś problemy ?

Paulina Nowy wpis
@Diabełek

Ale to są jakieś powody, żeby ich o takie rzeczy posądzać? Bo to chyba nic szczególnego, że firma powinna wypłacać w terminie wskazanym w umowie prawda?

Krystyna Nowy wpis
@Diabełek

Też się nad tym zastanawiam. A planujesz składać tam cv lub może składałaś?

Ciekawy

Jak aktualnie wygląda praca na pracownika fizycznego? Jaka stawka, godziny? Ciekawi mnie dlaczego co chwila wystawiają ogłoszenie właśnie na tą pozycję.

X
@Ciekawy

Dlatego, że praca jest wymagająca fizycznie a wynagrodzenie za nią w mojej opinii jest zbyt niskie. Nikt nie oczekuje kokosów ale proszę sobie policzyć, poniedziałek - piątek po 10 godzin, 3 soboty w miesiącu po 8 godzin przy stawce 15zł/godz nie daje nawet 3,5tys na rękę za miesiąc pracy przy 58 godzinach pracy tygodniowo. To jest moim zdaniem główny powód. Oczywiście bez hejtu, takie informacje otrzymałem od kierownika gdy byłem tam w maju 2021. Pozdrawiam.

X

Poniedziałek - piątek 7-17 Sobota 6-14 (3 soboty w miesiącu) Stawka 15zł/godzina (pracownik fizyczny) Zakres obowiązków (pracownik fizyczny) to układanie desek, sprzątanie itp.

Wiesław Chuiński
@X

A kiedy płacą ? Nie zalegają z pieniędzmi i jaka umowa?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Stefan

Ilu godzinny system pracy obowiązuje w tej właśnie firmie? Nikt na ten temat nawet nie wspomniał jeszcze w wątku, dlatego uważam, że to doskonała okazja do tego, abym mógł się tego dowiedzieć. Kto chętny mi pomóc? Dziękuję.

Sebastian

Co wchodzi w zakres obowiązków pracownika fizycznego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j. - Ogrodniczki

• Jak się pracuje w Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j.
  • Sosnowa 23
    16-030 Ogrodniczki
  • NIP: 9661312818 REGON: 50634639 KRS: 0000082008

Bradro Paweł Braun Maciej Droździewicz sp.j.