Opinie o Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski w Turośń Kościelna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski w Turośń Kościelna

Sylwek Nowy wpis

A czas pracy kierowców nie jest przekraczany?

Nie polecam Nowy wpis
@Sylwek

Nie zawracaj sobie głowy kolego, wszystko kierowcy źle robią, wszystko zawsze wina kierowców, wszytko psują, a wypłata? .... Urlop? .... L4? ..... Sprzęt w lesie się zepsuje to jedyną pomoc jaką dostaniesz to ciepłe słowa, radź sobie...

Xyz Nowy wpis
@Sylwek

Nie jest przekraczany

Kierowca

Witam czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą. Admosfera, zarobki, specyfikam pracy? Nie mogę znaleźć żadnych opini. Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć się na temat owej firmy?

Trucker11yearExperience
@Kierowca

Witam. Szef nadgorliwy. (usunięte przez administratora) na wypłacie. Dużo kruczków ,o ktorych dowiesz się po pewnym czasie. Wszystko co robisz jest źle , zatrudniony jako kierowca , a robisz na conajmniej 3 etatach, sprzęt składany w stodole, zastosowane części są z odzysku, opony się wymienia jak wystrzeli, wynagrodzenie jest liczone z jazdy na tachografie a nie godzinowe które obiecuje na rozmowie . Szczerze mówiąc jest to typowy "Janusz" biznesu i rekin transportu. Z czystym sumieniem (usunięte przez administratora) . Aby ten komentarz nie "sprzedał" kim jestem , mówię szczerze ,pracowałem tam wystarczająco długo żeby coś powiedzieć . Pozdrawiam

GooD IdeA Nowy wpis
@Kierowca

Miałem nieprzyjemność współpracować z panem I . Co się dzieje w tej firmie łatwo się domyśleć jak ogłoszenie nie znika od ponad roku . Co trzy miesiące zmieniają się twarze . Zarobki mniejsze niż na magazynie . Urlop ? L4 co to ? Dni ustawowo do odebrania ? Socjal ? Hmmm nic takie nie znamy . Lepiej daj sobie spokój .

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski - Turośń Kościelna

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Transportowe Produkcja Tarcicy Handel Ireneusz Bukanowski
  • Lipowa 105