Opinie o Success Sp. z o.o. w Białystok-kleosin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Success Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Success Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Success Sp. z o.o. w Białystok-kleosin

Jakie narzędzia pracy zapewnia Success Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Robert Nowy wpis

Czas realizacji opóźniony,ale było mokro i nie dało się wjechać na działkę. Co do wykonanej pracy nie mam zastrzeżeń.

Aron

Pracowałem rok wspominam bardzo dobrze,wszystko zgodne z ustaleniami.

Czesław Nowy wpis

Skąd to pytanie? Nie zgadzasz się z tym co napisał?

Ksenia

Polecam praca przebiegła szybko,zgodnie ze wszystkimi ustaleniami.

Agata Nowy wpis
@Ksenia

A u Ciebie co wykonali? Bo jakoś nikt tutaj szczegółów nie podaje, a fajnie byłoby wiedzieć jakie doświadczenie już mają

Firma Success Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ilona

Ktoś tutaj napisał, że pracował w tej firmie 8 lat i otaczał się pracownikami, którzy znali się na rzeczy. W takim razie wychodzi na to, że trzeba mieć pojęcie żeby dostać się do tej firmy i coś ogarniać. Wiecie może na co patrzą - na jakie doświadczenie, wykształcenie?

Marianna

Szybko i fachowo wykonana usługa wycinki drzew. Po wykonaniu prac teren posprzątany Firma godna polecenia !!!

Krzysztof

Polecam szybka realizacja. Wszystko zgodne z ustaleniami.

Prracownik

Polecam

Mariusz

@aaron ale ogólnie polecasz ?

@aron to dlaczego była rezygnacja?

Aaron
@Michał

Wyjechałem do innego miasta

Pracownik A

Fajna atmosfera i warunki pracy. Praca ciekawa z fajnymi ludźmi, którzy znają się na tym co robią. Wiekszych problemów nie miałem,a pracowałem 8 lat . Polecam

Zofia
@Pracownik A

Na jakim stanowisko pracowałeś? Ja myślę o złożeniu papierów do biura Success. Tylko, czy teraz w ogóle biuro tej firmy jest otwarte?

kurier

firma odbiera przesyłki od kurierów pozniej twierdzi ze ich nie otrzymaałą szefostwo w tej firmie to banda (usunięte przez administratora) w trakcie wyjasniania sprawy pracownika który odbierał przesyłke specjalnie zwolnili na płątny urlop zeby nie utrudniał sprawy oszusci dostarczylem mała paczuszke wielkosci podelka 10 na 6 cm twierdzili ze nie otrzymali wielkiego kartona (usunięte przez administratora) nie polecam

Gruby

Pracowałem w tym zakłamanym wyzysku 7 tygodni. Stary to nie ogarnia nic... szkoda mi jego dzieci ... ale jak traficie do brygady kierowców do rudego kondona... odradzam każdemu ... nie wiedziałem ze coś takiego jeszcze w Polsce jest możliwe ... podpisywanie dokumentów/szkoleń o których pojęcia nie masz ... na starcie tam tak śmierdziało ze postanowiłem nr zapisać do nagrywanych ... na wszelki wypadek (; wyjście z firmy było najlepsze (; mam wszytko na taśmie ale mi żal tego (usunięte przez administratora) ... naprawdę ... Moje sugestie dla Success Sp. z o.o.: Ogarnij się (usunięte przez administratora) bo Cię Twoi Ukraińcy przeorzą... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kaliega

Zostaw merytoryczną opinię o Success Sp. z o.o. - Białystok-kleosin

• Jak się pracuje w Success Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Success Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Success Sp. z o.o.?

Success Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gustawa Morcinka 8
    16-001 Białystok-kleosin