Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz w Białystok

Gabriela Nowy wpis

Widzę że powtarza się tutaj opinia o traktowaniu ludzi z góry przez pracodawce. Poprawiło się coś z tym? Nie będę ukrywać że atmosfera w zespole jest dla mnie ważna więc czy w ogóle jest sens tu aplikować?

Nie zadowolona Nowy wpis
@Gabriela

Nie warto,a jak już tak pracujesz to ci współczuję bo tragedia jest tam atmosfera. Rodzinna klika...

Maja Nowy wpis

No tak, kandydat wszedł i napisał cztery komentarze o pracy w firmie, gdzie nawet nie dostał tej pracy XD Może ktoś z tych pracujących od dawna napisać, ile tu płacą elektrykom? Mąż szuka roboty :)

Arek Nowy wpis

O mały włos nie zostałem pracownikiem. Szef traktuje cię z góry, jak by wszytsko wiedział. Opinia negatywna przeczyta tutaj sprawdza się w 100% nie polecam.

Arek

Potwierdzam opinie przedmówców. Zgadza się że szef traktuje ludzi z góry jak śmieci. Nawet na pierwszej rozmowie nie słucha nikogo tylko swoje teorie głosi. Szkoda że przed wysłaniem CV tutaj nie zajrzałem. Potwierdza się opinią która krąży po rynku.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Niedoszły pracownik

Przekonałem się że wszytskie negatywne opinie tutaj opisane to jest prawda. Szef ludzi już nawet podczas pierwszej rozmowy nie szanuje. Niestety na opinie tutaj trafiłem dopiero po wątpliwej przyjemności rozmowy z tym panem.

edek

O włos a zatrudniłbym sie w tej śmiesznej firmie na smiesznych warunkach. Zona wyczytała komentare ktore okazały sie prawdą i w środowisku budowlanym ludzie potwierdzili opinie o tym czlowieku.

Actros

Najlepsza firma drogowa na podlasiu ze znakomita flotą pojazdów i maszyn budowlanych

Grzegorz
@Actros

Pozytywnie oceniasz tę firmę pisząc, że jest to w Twojej ocenie najlepsza firma drogowa na Podlasiu. Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie na ich temat, jednak strasznie ciekawi mnie skąd takie zdanie z Twojej strony na ich temat w ogóle się wzięło? Wyjaśnisz to?

Hehehe
@Actros

Chyba syn szefa dorwał sie do opinii na temat firmy :) nikt kto popracował w mipie nie ma takiego zdania. Sprzętu może i maja dużo, sporo nowych samochodów i koparek, ale co z tego skoro wszystko w kredycie, a gdzie nie spojrzeć jest rozgardiasz..

Actros4141
@Grzegorz

Brakuje firmie dobrego kierownika który by to spiął w całość i nie chodzi mi o krzykacza na pracowników czy lizusa szefa. Osoby która umie kierować ludźmi motywować i jak trzeba to w ich imieniu rozmawiać z szefem by ogarniać ten chaos.

B. Pracownik
@Actros4141

Dobry kierownik ma do siebie szacunek i nie bedzie pracował za psie pieniadze traktowany jak pies. Bylo wielu dobrych kierownikow ale do nikogo szef nie mial szacunku. Więc zostali sami tacy ktorych nikt inny nie chcial. A ten pomimo tylu lat nie nauczyl sie szanować ludzi i nie rozumie ze to oni dla niego zarabiaja pieniadze.

A to czym się firma zajmuje ?

Actros4141
@Michał

Firma buduje drogi, ulice, wysypiska, drogi leśne, oświetlenie na ulicach, prace elektryczne i ogólnobudowlane

Mariusz

Pracowałem u Leona 4 miesiące. Praca na maszynie .Przez te miesiące pracodawca komunikował się że mną poprzez SMS-y.Nigdy nie wiedziałem czy następnego dnia pracuje. Właściciel wysyłał wiadomości o 4.00 nad ranem.(dziś wolne).Atmosfera wśród pracowników kiepska.Kierownik warsztatu to człowiek "mumia", cały dzień siedzi przy laptopie -zero pomocy operatora.(podobno na wywaleniu).Ludzie po rok czasu robią na umowach o pracę.Stawka nie najgorsza ale co z tego jak pracujesz pół miesiąca w miesiącu. Nie polecam.

Duda
@Mariusz

Potwierdzam wszystko to co napisałeś ,wynagrodzenie słabe

Norbert

Może mi ktoś podpowiedzieć czy firma rekrutuje i jak to przebiega?

Zofia

Właśnie szukam jakichś informacji o pracy w Mipa. Czy tam pracuje się na zmiany? Dajcie znać, dzięki.

Ludzie oni fajnie gadają jak cie zatrudniają a puzniej straszą że Cię zwolnią (usunięte przez administratora) robisz tam minimum 12 godzin A płaci nie za dobrze przy tylu godzinach pracy więc ludzie nie polecam powiem tak zoo a w nim malpy ktore skacza jak im powie hehehheheh brak zorganizowania miedzy pracownikami tylko by se klody podrzucali smiech parodia i nic wiecej jeszcze nie robiłem w takiej firmie jak 40 lat żyje to najgorsza firma w moim życiu pozdrawiam PIONA

Johny

Potwierdzam wypowiedź kolegi

Johny

Witam ta firma to dziadostwo jakich pełno za pracę na warsztacie i odejście z powodów osobistych nie wypłacono mi wynagrodzenia Każdy kto chce tam pracować niech lepiej grubo się zastanowi bo ta firma to porażka. Traktowanie pracownika jak psa którego można uwiazac do budy i uważa się ze będzie posłuszny. Kierownik warsztatu jak szmaty traktuje ludzi jak ktoś coś powie ładuje na dywaniku u szefa i to nie kierownik winien tylko pracownik. Klikajcie gdzie możecie po opinię na temat mipy. Praca od świtu do nocy za psie wynagrodzenie którego nie dostaniesz bo Szanowny Pan Dyrektor wymyśli coś że niby coś popsules i twoją wypłata idzie na pokrycie kosztów

Barnaba

Czy zmieniło się coś na lepsze w kwestii wysokości zarobków

Kamil

@Ja Czy możesz rozwinąć swoją myśl? Czy wykonywanie obowiązków w firmie to jest coś niewłaściwego?

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Posiadasz nowe wieści dotyczące zatrudnienia oraz aktualnej kondycji firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz w Białymstoku? Może napisz jak mają się sprawy dodatków pracowniczych u tego pracodawcy? Zapraszam was do podzielenia się z nami tymi informacjami, nowe komentarze będą niezwykle pomocne dla innych.

Praca dla ludzi przyzwyczajonych do pracy, bo nie można tam pościemniać. umowa normalna o pracę przynajmniej dla kierowców.

dokladnie podpisuje sie pod toba kolego,z 2 strony pisza to chyba admnini takie glupoty zeby zachecic do komentowania, lipa na max, (usunięte przez administratora),umowa smieciowa bo jakies 800zl na niej

k.........

Miał ktoś do czynienia lub pracował w firmie "Mipa" Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Leon Stankiewicz? Mają tam podobno dobre zarobki i koleżeński klimat. Uważam że jest to firma godna polecenia i dlatego będę starał się tam o pracę. Mam nadzieję że się uda. hihiihihihi :))))) ale pier.......... wszystko o 100% ale w przeciwną stronę strata czasu i zdrowia - pracowałem to wiem , lipa dla pracowników nowych straszna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz?

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych I Budowlanych Mipa Leon Stankiewicz