Mipa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Leon Stankiewicz

Białystok

Opinie o Mipa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Leon Stankiewicz

Praca dla ludzi przyzwyczajonych do pracy, bo nie można tam pościemniać. umowa normalna o pracę przynajmniej dla kierowców.

były pracownik

dokladnie podpisuje sie pod toba kolego,z 2 strony pisza to chyba admnini takie glupoty zeby zachecic do komentowania, lipa na max, (usunięte przez administratora),umowa smieciowa bo jakies 800zl na niej

k.........

Miał ktoś do czynienia lub pracował w firmie "Mipa" Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Leon Stankiewicz? Mają tam podobno dobre zarobki i koleżeński klimat. Uważam że jest to firma godna polecenia i dlatego będę starał się tam o pracę. Mam nadzieję że się uda. hihiihihihi :))))) ale pier.......... wszystko o 100% ale w przeciwną stronę strata czasu i zdrowia - pracowałem to wiem , lipa dla pracowników nowych straszna

Zostaw opinię o Mipa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Leon Stankiewicz - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mipa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych Leon Stankiewicz