PPUH"KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z.O.O."

Białystok

Opinie o PPUH"KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z.O.O."

public relations

każda firma musi mieć przygotowany plan na sytuacje kryzysowe

igor

Witam, może ktoś wie jak jest w Kombinacie bo obecnie pojawiło się ogłoszenie na kosztorysanta sanitarnego, a ja jestem naprawdę dobry w te klocki i jeżeli miałbym zmienić pracę to tylko na lepszą ale ogólnie to nie znam nikogo z Kombinatu a w swojej firmie dotarłem na sam szczyt jej możliwości i stoję w miejscu a czasem odnoszę wrażenie że się cofam ;o) dlatego chyba czas zmienić pracę i się dalej rozwijać.

Zostaw opinię o PPUH"KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z.O.O." - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH"KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z.O.O."