Opinie o Emo Sp. z o.o. w Hryniewicze Duże

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Emo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emo Sp. z o.o. w Hryniewicze Duże

Zoja Nowy wpis

Jaka teraz jest sytuacja z płaceniem i czy nie szukają nowych pilarzy? Widzę, że firma bierze przetargi aż furczy, nawet się odwołuje jak przegra, a startuje w całym regionie. To może znajdzie się praca dla doświadczonego pracownika leśnego?

Emil Nowy wpis

Witam nawiązałem współpracę z tą firmą wszytko fajnie spoko do momentu płatności wmawiają wszystkie teorię że niby pieniądze zostały wysłane po czym na koncie ich nie ma wszytko po to chyba aby nie zapłacić powiedzcie czy ktoś miał taką sytuację i czy udało wam coś się z tym zrobić

Kierowca

(usunięte przez administratora) na każdym kroku

Sylwia Nowy wpis
@Kierowca

A jakieś szczegóły do przytoczenia? Bo z tego co widziałam chyba Twoje zdanie było nieco podważane tutaj

Mateusz Nowy wpis
@Sylwia

Każdy kto tam pracował zna ich zagrywki

Daniel

na wstępie pozwolę sobie krótko podsumować negatywne opinie wypowiadane pod adresem firmy...BŁAZENADA... do osoby posługującej się nickiem KIEROWCA, myślałeś, że przyjdziesz pracować jak poseł na sejm? 5 godzin dziennie i do domu? no nie, są dni, że czas pracy kierowcy wykorzystywany jest praktycznie do samego końca, co wynika z charakteru prowadzonej działalności oraz potrzeby transportowania sprzętu... "Ten Młody z porsche tylko auta zmienia"...załóż własną działalność, która będzie przynosić zysk, a będziesz jeździć BENTLEY-em. Masz ból (usunięte przez administratora) że jeździsz dwudziestoletnim passatem? ...umowę o pracę zawiera się w dniu jej podjęcia, więc skoro stoisz na stanowisku, że takowej nie dostałeś, a świadczyłeś pracę przez pewien okres, to jesteś zwykły bałwan. Podkreślam, że nie jestem pracownikiem tej firmy, ale ze wszystkimi zatrudnionymi utrzymuję dobre relacje, dlatego jestem zdania, że wypowiadane krytyczne wypowiedzi prezentują najwyraźniej osoby konkurujące o rynek, bądź też pracobiorcy, których podejście do zatrudnienia jest zdecydowanie nieziszczalne.

Beata
@Daniel

Skoro nie jesteś pracownikiem firmy, to skąd wiesz tak dużo? :D Nie pytam żeby się przyczepić, tyle tu wpisów, że fajnie byłoby bardziej weryfikowac informacje. Jesteś może byłym pracownikiem?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emo Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kierowca

Pani Sylwio mówi Pani o umowie. I właśnie tu jest problem niecha dać umów najlepiej na lewo a później się wypinają i nie płacą. Ten Młody (usunięte przez administratora) z porsche tylko auta zmienia. NIECH SIĘ ROZLICZY NAJPIERW (usunięte przez administratora)

@Kierowca

O nie. :( Czyli Pan to bez umowy był? Bo nie żeby coś ale chyba wiadomo jak to się skończy

Operator

Chyba fałszywe konta próbują wybielić firmę ale każdy kto zna wie, że nie płacą

@Operator

A co z tymi, którzy chcieliby się dowiedzieć? Można przedstawić im dowody?

@Sylwia

Tak, w sądzie

@Operator

Czyli są rzeczowe i namacalne? To kiedy jakaś rozprawa ma się odbyć?

Drewno

Może znajdzie się więcej osób którym nie zapłacili?

Wanda

poważna sprawa... długo czekacie? jeśli tak to zgłaszajcie sprawę do odpowiednich służb, nikt z forum wam nie pomoże :)

Klient
@Drewno

Mnie również nie oszukali. Proszę o kontakt

Kierowca

Jestem kolejnym oszukanym przez firmę emo Hryniewicze. Nie zapłacili za prace, nie odbierają telefonów

@Kierowca

Poważnie? A ile zalegają, wszystko masz w razie czego na umowie?

Jarek

Bardzo dobra wspolpraca polecam te firme. Wycinka przebiegla profesjonalnie.

Weronika
@Jarek

Opowiesz coś więcej na temat tej współpracy ? Czy terminowo wszystko przebieglo w porządku bo mi zależy na czasie

Wanda

może przez pomyłkę zablokowali? ja tam nikogo nie chce tłumaczyć, no ale różnie bywa. tydzień czasu to raptem kilka dni :)

Ja pracuje od 1,5 roku i wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Emo Sp. z o.o. - Hryniewicze Duże

• Jak się pracuje w Emo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emo Sp. z o.o.?

Emo Sp. z o.o.
  • 62A