Opinie o Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j. w Kraków

Jeśli faktycznie w ostatnich latach tak jak ktoś kiedyś już wspomniał było lepiej z łapaniem podwyżek to jaka jest ich perspektywa na kolejny rok? Potrzebuję poznać jakieś średnie stawki żeby wiedzieć czy dalej się interesować pracą. Planowany jest może rozwój czy trzeba czekać na rotacje?

adsdezzs Nowy wpis

Średnie stawki zależą od doświadczenia, a podwyżki zależą od tego ilu klientów przybędzie w danym roku. Pilnujemy sobie ilości instalacji i każdy wie ile jest w budżecie. Jak chcesz siedzieć i nic nie robić to nie tu. Sami tworzymy to miejsce, dbamy żeby wszystko działało, bo wtedy jest mało serwisów i można ciupać instalacje i cyk jest podwyżka. Są wspólne wyjścia, wieczory z pizzą przy piwku a w lecie lody w biurze.

@adsdezzs

Ale jak średnie stawki zależą do tego, ile jest klientów w ciągu roku, ale chodzi o rok ubiegły? Znaczy na podstawie tego, ile ich było w poprzednim roku, naliczane są pensje? Czy na bieżąco, jak jest mało klientów, to pensje są małe, a jak więcej to pensje sa większe? Nie rozumiem, możecie napisać, jak naliczana jest ta kasa konkretnie?

Peter Nowy wpis

Mała firma, trzeba się zaangażować i samemu zorganizować. Jak ci się nie chce pracować i chcesz siedzieć na telefonie, to będzie to widać i raczej nie będzie to mile widziane. Chcesz podwyżkę, to pokaż jak pracujesz z pustego to i salomon nie naleje. Nie będzie nowych klientów to z czego ma być podwyżka? Kwestia podwyżek zawsze była jasna, a w ostatnich latach na pewno było lepiej i finansowo i z braniem urlopów niż na początku. Jest progres, ktoś widać zrozumiał.

Marcin Kaz

Korzystam z usług ISnet przez okres 6 lat. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości usługi (szybkie, sprawne łącze), jak również z obsługi w biurze (dostępność, profesjonalizm). Szczerze polecam wszystkim, którzy mają możliwość skorzystania z tej firmy.

Alicja
@Marcin Kaz

No i fajnie. A jeśli chodzi o tą obsługę w biurze to oni tam mają duży zespół pracowników? Ciekawa jestem jak duża jest to firma, stąd pytanie. Twoją sprawą zajmowała się przez cały proces jedna osoba czy jak to wyglądało?

Xmen
@Alicja

Pracowników biurowych nie jest dużo, jest jedna osoba, ale technicy też pomagają pomiędzy instalacjami i serwisami. Grunt to się dobrze zorganizować i krzyczeć, że potrzebujesz pomocy, jak jej potrzebujesz. Zespół jest mały i każdy sobie pomaga. Mi się podobało, dużo się działo i różnorodnie. Raz umowy, raz maile, a to post na Fb, a to pogadałem przez telefon, albo pogadałem przed biurem z sąsiadami. Jak lubisz ludzi i lubisz pomagać to się odnajdziesz.

Ewelina
@Xmen

To super. A jak wypłaty? Można dobrze zarobić jako taki technik? Dużo ich tutaj pracuje?

Wolf
@Ewelina

Co dla jednego dużo to dla drugiego mało, zależy jakie masz oczekiwania. Im więcej umiesz i więcej zrobisz instalacji tym więcej zarabiasz. Nigdzie kasa nie leci za nic.

Teresa
@Wolf

Czyli wynagrodzenie adekwatne do umiejętności? :) Na każdym stanowisku tak to działa? :) A firma dba o pracowników podczas tej szalejącej inflacji? Można negocjować ewentualną podwyżkę? Są na to otwarci? Skoro zespół jest mały, jak często zdarzają się otwarte rekrutacje?

Valhalla
@Teresa

Niestety firma ISNET to więcej słów niż czynów. Bardzo źle traktowani są pracownicy. Słowo podwyżka to słowo której brak w słowniku właścicieli. Nie doceniają, nie szanują. Po odejściu każdego pracownika ( czy to z woli firmy czy z woli pracownika ) kończy się obrażaniem i oskarżaniem o kradzieże. Podsumowując: okropne zarządzanie, bardzo zła atmosfera i małe zarobki.

Maja
@Xmen

Brzmi nieźle. Czyli atmosferę pracy oceniasz ok. A jeżeli chodzi o takie stawki na start to ile wynoszą w odniesieniu do stanowisk biurowych? Są potem możliwości jakiś podwyżek np?

klient

Zdecydowanie nie polecam. Fatalna jakość usług i obsługi. Starszy pan z serwisu nie powinien tam pracować.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Któś

Rozmowa przyjemna, dwie części: teoretyczna o moim doświadczeniu i część praktyczna - poproszono mnie o zespawanie światłowodu na spawarce. Widać było że chcą mi pomóc :D

Zostaw merytoryczną opinię o Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j.?

Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j.
  • Drukarska 3 lok. G
    30-348 Kraków

Isnet W. Miśtak M. Miśtak sp.j.