Opinie o Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j. w Manieczki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j. w Manieczki

Starsza Pani Nowy wpis

To co się wyprawia w tej firmie to jakiś cyrk. Jak tak można ludzi traktować. Byłam świadkiem awantury z pracownikiem. Takiego czegoś jak żyje nie słyszałam.

Max

Trzymać się z daleka jest parę osób tzw. wybrańców którzy mają dobrze a pozostali traktowani jak tania siła robocza najlepiej po 14 godzin za najniższą krajową a reszta jest traktowana jak (usunięte przez administratora) najlepiej być udawaczem że się pracuje

JA Nowy wpis
@Max

Niestety w tej firmie tak jest, zaczynasz o 3 czy 4 rano prace i codziennie po 12 godzin za najniższą krajową. Nie wypłacają nadgodzin

Kandydatka Nowy wpis

Trwa rekrutacja na stanowisko fakturzystki. Wysłałam CV i nikt się nie odzywa. Odezwie się ktoś? Długo trzeba czekać na jakąkolwiek odpowiedź?

Iza Nowy wpis
@Kandydatka

nie widzę już ogłoszenia na takie stanowisko do nich, dawno temu wysyłałaś dokumenty ? może warto napisać maila czy gdzieś dokumenty aplikacyjne do spamu nie wpadły, różnie bywa

Damian

Czy sprzedawcy mają teraz płacone za nadgodziny? Bo kilka miesięcy temu widzę że był z tym problem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Swoj

Firma tragedia musisz ludzie dygaja po 300 godzin za grosze kierowcy są do wszystkiego najlepiej jak nie mają rodziny i robią na okrągło masakra a jak się coś odezwiesz to urazami majestatu zatrudnienie na najniższej krajowej a reszta (usunięte przez administratora) nie polecam krótko ale kiedyś pracowałem masakra

Barbara
@Swoj

Grosze? To znaczy ile mniej więcej? No bo wiesz.. dla każdego to będzie znaczyło co innego.

Praca jako sprzedawca w tej firmie to są kpiny. Przychodzisz na 6badz 7, kończysz o 17 i dostajesz najniższa krajowa bez wypłaconych nadgodzin! Powinno być karalne. Za każdy ubytek na towarze (gdzie wiadomo mięso puszcza osocze) masz potrącone z pensji. Niekiedy w okresie świątecznym , przy sobotach itp sama zostawiłaś na sklepie bo nie mieli pracowników a kolejki jak stąd do Poznania. Brak szacunku, zero wdzięczności że strony kierownictwa chociaż z 39stopniowa gorączka przychodziło się do pracy bo nie miał kto zastąpić i pretensje. Omijać z daleka bo nabawicie się tam tylko depresji

Barbara

to jest karalne, tylko trzeba to gdzieś zgłosić, może warto o tym pomyśleć? Jak długo tam pracowałaś?

Mecenas

Firma tragedia musisz jechać po 280 godzin żeby coś kasy wziąć są ulubieńcy którzy dostają

Ktoś

Kto dobrze pracuje, dobrze zarabia. Godne polecenia

@Ktoś

Dobrze tzn jak? 12 godz na dzień i 6 dni w tygodniu za sraka stawkę? Brak nadgodzin płatnych jak kodeks pracy nakazuje. Chyba ktoś z rodziny komentarz pisał albo sam on Wojciech M

Satek

szkoda czasu!!Tragedia!!

Zostaw merytoryczną opinię o Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j. - Manieczki

• Jak się pracuje w Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j.?

Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j.
  • Borecka 5A
    63-112 Manieczki

Woj-Mar W. i R. Marciniak A. Ziemek sp.j.