Opinie o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku w Brzesko

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
UT
Inne

Witam, zdradzicie co się stało, że w tym samym czasie pojawiły się oferty pracy na kilka stanowisk dla lekarzy specjalistów? Mnie akurat interesuje stanowisko informatyka, ale dało mi to do myślenia, jak tu jest pod względem rotacji wśród pracowików i stabilności. Widełki też nie pogardzę, czy info o atmosferze lub dodatkowych benefitach ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku - Brzesko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• LEKARZ - SPECJALISTA NEONATOLOGII, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA KARDIOLOGII, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA ONKOLOGII KLINICZNEJ, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA DIABETOLOGII, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII GINEKOLOGICZNEJ I ROZRODCZOŚCI, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SOR, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA CHORÓB PŁUC, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ - SPECJALISTA PEDIATRII, Brzesko - Grudzień 2023
  • LEKARZ ZRM, Brzesko - Grudzień 2023

Czy pracujesz w firmie Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościuszki 68
    32-800 Brzesko
  • NIP: 8691663456 REGON: 304355 KRS: 0000029598

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188