First Recycling Katowice

Sosnowiec

Opinie o First Recycling Katowice

ef

@wr wiesz wydaje mi sie ze niektorzy po prostu troche przesadzaja no ale co zrobic..trzeba miec sowje zdanie

kierowca

Ładowałem się dzisiaj w Czerwonaku,bardzo nie przyjemnie zostałem potraktowany przez pana na wadze.Pan łukowiak jest nerwowy nie potrafi dobrze niczego wytłumaczyc,a ja tam byłem dopiero pierwszy raz.

W Czerwonaku to jest istny bajzel i szkoda zdrowia do tej pracy.Pan Łukowiak może dużo powiedzieć na ten temat.

Szukasz pracy?

nowy

Szkoda zdrowia za prace w tym zakładzie pracy.Pan P. Łukowik coś o tym wie.

bejbis

First recykling poszukuje obecnie osób na stanowisko Kierowcy C+E. Ich wymagania to: • doświadczenie w pracy kierowcy kat. C+E (zestaw do transportu kontenerów hakowiec + przyczepa) • aktualne prawo jazdy (uzupełnione o kolumnę 11 i 12) • karta kierowcy • uprawnienia ADR Nie są one chyba dla chcących się zatrudnić specjalnie wygórowane prawda?

Krzysztof

First Recycling należy do międzynarodowej grupy IL Recycling, działającej w Szwecji i w Polsce. Cała grupa zatrudnia około 600 pracowników posiadających wszechstronną wiedzę na temat recyklingu.Oferują wszystkim osobom zatrudnionym w firmie szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie bezpieczeństwa pracy, języków obcych, spraw technicznych więc wyglądają na rzetelną i profesjonalną firmę.

Franz

Pan dyr. w Czerwonak Ok. Trzeba jednak pamiętać o swoich obowiązkach niusy! !! i do roboty się brać

nowy

Może dyrektora trzeba zmienic w Czerwonaku.

on

a o jakim stanowisku mówisz?

Daja o wiele wiecej

nowy

daja wiecej ale jaki kosztem zdrowia

A.

Powiem tak. Ja pracuje w Firście od stycznia i nie narzekam. Pracy jest dużo, ale co zrobić. Wolę pracować niż na bezrobociu siedzieć za 500 zł. Atmosfera czasem napięta czasem luźna. Jak wszędzie. Firma jak każda inna. Ani na plus ani na minus.

asia

w zeszlym roku odbierala śmieci firma altrans naprawde bardzo solidna jak były odpady zielone poprosiło sie o dodatkowe worki zero problemu natomiasy firstn nie dal worków nowych po zabraniu pełnych po mojej iterwencji ze nie mam jak segregować smieci to pan kierownik mi powiedział ze mam w swoje worki bo dostane za tydzień pomijajac slowa i ton tego pana człowiek sumiennie płaci za smieci i co mam sama kupować worki i może smieci tez zawozić na wysypisko . nie mam dobrego zdania o tej firmie brac tak ale dać nie żałuje ze ta firma odbiera smieci

Nie liczcie na podwyzki,bo wiadomo komu sie skapnie (usunięte przez administratora)

pracownik ze starzem

Firma stabilna jeżeli chodzi o Pana Dyrektora to jeżeli sumiennie wypełniasz swoje obowiązki i polecenia przełożonych jest ok gorzej jak sobie bimbasz to miejsca tu nie zagrzejesz w końcu to praca a nie wakacje jeśli jesteś pracowity to Polecam

pracownik ze starzem

jest ok

szoqas

no chcialbym sie dowiedziec jak jest w sosnowcu????? czy jest tu jakas osoba ktora mnie poinformuje czy warto w razie czego tam sie wybrac..... prosze o szczerosc... mniej wiecej wiem czego mozna sie spodziewac ale prosze o odpowiedz

szoqas

no wlasnie kto wie jak placa w sosnowcu ? jaka atmosfera ? dyrektor? ludzie ? zmiany? czy warto? warunki? itd,itd....

W Czerwonaku jest istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ktostam

Nie wybierajcie sie do pracy w tej firmie w Czerwonaku,tam ludzi wykańczaja psychicznie,a dokładnie chodzi mi o dyrektora.

pracownik 1

warunki socjalne nie złe ale stosunki między ludzkie-koszmar

pracownik 1

Tak doskonale wiem jak było i odejście ze stanowiska Pana (usunięte przez administratora)było i jest ogromną stratą dla tej firmy praca dla Niego to była (niekiedy ciężka) ale przyjemność a po zmianie rządów lepiej nie komentować

pracownik 1

(usunięte przez administratora) Trzaska samochody a straty nadrabia wyłączając pracownikom ogrzewanie w zimę Pomimo że pracuje się w temperaturze takiej jaka panuje na dworze o posiłkach regeneracyjnych też można zapomnieć Przerwy gorzej jak w więzieniu tam bynajmniej posiłki spożywają razem O branży nie ma pojęcia a zachowuje się choćby zjadł wszystkie rozumy Jego jedyny sukces to zlikwidowanie palenia (brak wyznaczonych miejsc a to dyskryminacja osób palących) i zwolnienia pracowników Tych którzy jeszcze zostali bezustannie zwolnieniami straszy (usunięte przez administratora)

olo

a na jakiej ładowarce sie pracuje i na czyn polega ta praca?

kucyk

jako operator w warszawie zarobisz 1800 na umowe -zlecenie praca tam polega na lizaniu butów panu dyrektorowi , jak ośmielisz się odezwać to na drugi dzień już nie pracujesz

case

zarobki dosc mizerne jako operator cos ok 2500brutto

JACK

ALE NAPISZCIE ILE SIĘ ZARABIA W WARSZAWIE , na konkretnych stanowiskach np: na stanowisku operator ładowarki

Natka

Jestem osobą impulsywna co w żaden sposób nie tłumaczy mojego zachowania.Za Wszelkie napisane przeze mnie wypowiedzi gorąco przepraszam.Z mojej strony obiecuje ze nigdy to juz sie nie powtórzy. Następnie przepraszam( usunięte przez administratora )za nietaktowne wypowiedzi, które na pewno uraziły i pozostawiły niesmak.Nie powinno ich być.Jest to kobieta i pracownica godna pochwały i za to nalezą sie brawa.Proszę ( usunięte przez administratora )o wybaczenie wszelkich niestosownych komentarzy pod jej adresem. Dla mnie nauczka na zawsze zostanie to że NIGDY ale to Nigdy nie należy wierzyć osobom trzecim.W moim przypadku wiara w takie osoby wygasła.Już nigdy nie zasugeruję sie opiniami osób trzecich, tak jak to bylo w tym wypadku.

Natka

!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!! Na początku chciałabym bardzo gorąco i z całego serca Przeprosić Firmę First Recycling za moje komentarze pod jej adresem.Nie jestem jak również nigdy nie byłam pracownikiem firmy.Moj komentarz o pracy w firmie opierał sie o opinie od osób trzecich.Zachowalam sie niewyobrażalnie glubio i bardzo niestosownie pisząc niepochlebną opinie o tej Firmie. Zaznaczam wiec ze firma First jest firma w pełni profesjonalną i godną zaufania.Należycie wywiązuje się wobec swoich pracownik.Z całego serca polecam ja jako miejsce pracy. Następnie proszę o wybaczenie kierowników tej placówki,nie miałam prawa podważać w żaden sposób Panów kompetencji.są one w pełni uzasadnione do zajmowanego stanowiska.Przepraszam gorąco za moje nie przemyślne wobec Panów wypowiedzi.Kajam sie i prosze o wybaczenie. Wszelkie zarzuty wobec firmy są bezpodstawne działa należycie i jest godna najwyższej pochwały i uznania.W celu naprawienia przeze mnie wizerunku Firmy zamierzam pisemnie przesłać przeprosiny na oddział Firmy.

normalny pracownik

wszystko to czytam i oczom nie moge uwierzyc ile w was nienawisci hmm ( usunięte przez administratora )przeciez lubialy sie nie mow pierdol powiedz ze jeszcze na ( usunięte przez administratora )nadawala by ja zwolnili w koncu z tego co widzialem ( usunięte przez administratora )sie trzymaly tak jak i ( usunięte przez administratora ) wiec czemu mialaby sie ich pozbyc/pozdrawiam

czytelnik

właśnie dziewczyno o czym ty piszesz nie czas na usprawiedliwianie się wszyscy wiemy że jesteś łatwa w te klocki i nie rób z ( usunięte przez administratora )i innych dziewczyn idiotek,bo nikt się nie przyczynił do twojego zwolnienia jak ty sama.!!!.a po za tym ty ( usunięte przez administratora )do piet nie dorastasz bo wszyscy wiemy jaka jest ( usunięte przez administratora ),i sama się nie okłamuj i nie pieprz bredni bo nikt jak ty nie puszczał się w pracy,jutro oprze się to o dyrekcje i wszyscy się dowiedzą o oszczerstwach jakie nam wszystkim zarzucasz!!!i radził bym abyś przeprosiła ( usunięte przez administratora )dziewczyny bo oprze się to o policję......i wiadomo już że jesteś byłą pracownicą( usunięte przez administratora )

ANONIMOWO

wiem że pseudo natka to jest ( usunięte przez administratora )jak jej nie wstyd wypisywać takie bzdury! obrażając wszystkich Kierownictwo i dziewczyny!Pracowała parę miesięcy i była zadowolona!wszystko jej odpowiadało teraz wygaduje kłamstwa i oskarżenia na pracowników,była osobą nie lubianą ze względów ( usunięte przez administratora ) z pracownikami z ( usunięte przez administratora )W końcu powinna zrozumieć iż nie każda dziewczyna pracująca na sortowni jest taka jak ona.Teraz jak została zwolniona wypisuje bzdury móc się oczyścić z czynów i faktów,i ciesze się iż ktoś przejrzał na oczy i ją zwolnił bo ja jako facet nie mogłem na to patrzeć co ona w tej firmie wyczyniała zamiast zająć się pracą to była ( usunięte przez administratora )i.Jak by pracowała nie było by takich strat w przerobie,i nie doszło by do zwolnienia dobrych pracowników jak( usunięte przez administratora ) były osobami które wspierały załogę......

Natka

To spytaj sie( usunięte przez administratora )kto jej robote zalatwil, to juz wszystko bedzie jasne.Ja wiem ze z ulicy nie przyszla tylko pewna osoba dala jej cv do kierownika a jak myslisz kto!!!Taka dobra no wiadomo w czym

Natka

Hahaha jasne ( usunięte przez administratora ) taka swieta to spytajcie sie kierownika kogo mu podsunela do zwolnienia !!!!Juz nie robcie z niej swietej bo zaraz wy polecicie>tylko j( usunięte przez administratora ).Ale kto inny skorzystal.Tak wiec mi mozna naskoczyc

A chciałbym dodać do pseudo \"natka\" ładne określenie bo natka to ( usunięte przez administratora )jeśli już o niej wspominasz nigdy nie poniżyła by się do takiej skrajności jak ty, bo umowę dostała iż jest dobrym pracownikiem,i nie musi robić ( usunięte przez administratora ) za umowę robiłaś.Więc sprawiedliwość odniosła sukces myślałaś ( usunięte przez administratora )że zajdziesz daleko lecz niestety.....nie byłaś dobrym pracownikiem nie raz cię widziałem jak stoisz i sie obejmujesz ( usunięte przez administratora ) w czasie pracy.I jeśli ci się nie udało zostać w firmie to nierób idiotów z ludzi..

Słuchaj \\\"natka\\\"powiem ci że z tego co słyszałem to ty tam spałaś z ( usunięte przez administratora )w spokoju,bo nie raz cie broniła z opresji i wstawiała się za tobą,nawet jak pół firmy gadało o ( usunięte przez administratora )w momencie jak był zastępcą kierownika aby dostać umowę,nie raz( usunięte przez administratora )siedziałaś z nim zamknięta w biurze,a co się tam działo to wszyscy wiedzieli,a co do dziewczyn to są w porządku w porównaniu do ciebie są dobrymi pracownikami!.A masz żal do ( usunięte przez administratora ) jest osobą lojalną i broni ludzi niż odwrotnie,jest osobą pracowitą odnoszącą sukcesy,pracującą prawie od początku powstania kobiecego zespołu.Ale niestety trzy fajne kobietki musiały nas opuścić.I guzik wiesz o firmie ja jako facet mam inny pogląd na to wszystko,rozpętałaś zamęt od samego początku!!!

aaaaaaaaaaaaa

"zaczełaś ze mną skaczesz na bandżi bez liny................" nic więcej nie powiem ;)

Papier

A kim jestes czarny to przekaze mu jak bede z nim gadał przez tel.

czarny

( usunięte przez administratora )człowiek nie robi jak to sie stało??Z tym człowiekiem nie raz sie interes zrobiło i flaszkę też .A jak mu sie wiedzie??Jak cos wkręcę go do siebie.Pozdro

Papier

Dokładnie :ktoS: ale jakas idiotka została zwolniona i próbuje teraz na forum pierdoły wciskać i nadawać na inne osoby.Jestem ciekaw czy jak te osoby by się dowiedziały o tym,że tak nadaje na nie co by zrobiły.Tylko ( usunięte przez administratora )o tamte osoby mają tupet i nie będą pisać takiej( usunięte przez administratora )A ona jedzie po nich i jedzie imionami masakra.Niech idzie się wyżalić ( usunięte przez administratora )

Papier

do dnia dzisiejszego trzymam kontakt z chłopakami jak i dziewczynami i złego słowa nie mówią.a o tobie to słyszałem takie rzeczy ze masakra

ktos

od samego poczatku to jest ( usunięte przez administratora )moze napiszecie cos wkocu o firmie a nie brudy wyciagacie ale bardzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec

Papier

i tak wiemy kim jesteś ( usunięte przez administratora )Akurat inni sobie doceniali prace.Pracowali ciężko w zimie czy w upale robili nadgodziny.Akurat co do zwolnień niektórych dziewczyn to wiem ze były dziewczyny którym zalezało na pracy i nigdy by sie nie wypowiedziały na tym forum tak jak ty.A ty masz ciekawe skad takie inf kto z kim spał chyba z palca

Papier

czarny nie robi już(usunięte przez administratora) gadałem z nim

Natka

Tak twojej( usunięte przez administratora ) nigdy by nie chronil.Słyszałes o ( usunięte przez administratora ) wiesz moze ze ( usunięte przez administratora )nie no to widzisz.ale bron jej.Niech jeszcze posprzedaje ludzi na firmie a myslisz ze czemu polecialy te a nie inne osoby i czemu ( usunięte przez administratora )teraz tam bedzie cichaczem rządzic.a( usunięte przez administratora )wyleciala bo za duzo wiedziala i sie jej pozbyła a widzisz.No ale dalej bron ( usunięte przez administratora )

Papier

Ja już wypowiedziałem się na dany temat i nie bede pisał znowu.A dla twojej świadomości jestem facetem i pracowałem ( usunięte przez administratora ) to dawno dawno temu i nie mów mi bo znam go dłużej trochę i nigdy nie bronił tylko swojej( usunięte przez administratora )A teraz słyszałem co i jak o nie których osobach i nie znam wszystkim.Ale o tobie tak niezłe ziółko znam pare dziewczyn tylko z opowiadan.I nie mów mi bo znam wiecej niż ci się wydaje o interesach jakie ( usunięte przez administratora ) na lewo i skończ mi wciskac pierdoły.Bo pomyliłaś mnie z inną osobą tyle ci powiem bo ja ciebie widziałek kilka razy i wiem co i jak i nawet słyszałem jakie pierdoły piszesz i jak romansujesz z innymi i nie tylko ( usunięte przez administratora ) a do innych też kręciłaś.Tylko nie wiem co widzieli w tobie chyba łatwą a co do( usunięte przez administratora ) to słyszałem i watpie by nadawała wrecz odwrotnie inne osoby.A teraz możesz pokazać ( usunięte przez administratora ) niech myśli kim jestem bo to ( usunięte przez administratora )i nie bedzie wiedział bo musiał by cofnąć się daleko w tył a to troche u niego trudne.

Zostaw opinię o First Recycling Katowice - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Recycling Katowice