First Recycling Sp. z o.o.

Opinie o First Recycling Sp. z o.o.

Kowal X

Pięknie załatwili ludzi w oddziałach w Pile i Gorzowie Wielkopolskim... Obietnice to złote góry a w rzeczywistości robienie w przysłowiowego wała. Oczywiście oddziały te bez fachowego wsparcia, a wręcz przy podkopywaniu szczególnie przez Oddział Poznański i jego wiceprezesa - padły...

prodigy

moim zdaniem praca fizyczna nie jest łatwa, ale tu ma się stabilność zatrudnieniową

jacek

Brak szacunku i wyzysk ludzi praca jak w kamieniołomach jednym słowem tragedia.Nie polecam tej pracy,szkoda nerw.

był

Praca jak każda inna. tylko jedna blond-pani się tam strasznie szarogęsi.we wszystko się wtrąca i wszystko ją interesuje

Na temat firmy First Recycling w Czerwonaku mogę duzo powiedzieć.Jest taka osoba na wyższym stanowisku co bardzo duzo mówi o rzeczach co praktycznie są obięte tajemnicą firmy.

Karol

Zgadzam się z Janem, też miałem nieprzyjemnosć tam pracować. Powinni być pociągnięci do odpowiedzieć za mijanie się w 100% z prawdą w informacjach, które publikują na swojej stronie internetowej: (usunięte przez administratora) Kierownictwo nie szanuje pracowników a pracownicy nie szanują kierownictwa. Nigdy nie pracowałem w firmie gdzie jest tak fatalna atmosfera. Umowy "śmieciowe" oczywiście są.

jelonek

Co do umów śmieciowych to się nie zgadzam. Fakt trochę bałaganu jest...ale gdzie go nie ma? To kwestia ludzi, którzy w FR pracują - nie zależy im, żeby było dobrze w firmie, tylko samemu sobie. Jak obstajesz za swoim to zazwyczaj to otrzymujesz. Kwestia charakteru i osobowości.

Jan

Pracowałem w firmie First Recycling dwa lata. Szczerze odradzam. Brak szacunku do człowieka i do jego pracy. Umowy tak zwane "śmieciowe", bałagan, kompletny brak organizacji. Krótko mówiąc firma dla masochistów.

Zostaw opinię o First Recycling Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Recycling Sp. z o.o.