Opinie o Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera w Bielsko-Biała

Rafał

U mnie nie było żadnych problemów ze zwrotem 1400 zł, pieniądze szybko wróciły na konto.

@Rafał

W jaki sposób odzyskał Pan pieniądze skoro wpisowe jest bezzwrotne?

Piotr Prusice

Witam serdecznie. Czytam że SBA ma tylko pozytywne komentarze więc być może mój będzie pierwszym negatywnym. 27.04.2020 zgłosiłem awarię, zrobiłem to również poprzez e-maila wg zaleceń Pani z którą rozmawiałem. Po dwóch tygodniach bez odzewu zadzwoniłem po raz drugi i znów zapewnia że ktoś się odezwie i żeby uzbroić się w cierpliwość. Mija kolejny tydzień, dzwonię trzeci raz. Pani prosi o mój adres i zapewnia że się tym zajmie i cisza ,mija kolejny czwarty tydzień. Jestem trochę zawiedziony bo jak do sprzedaży to nie było problemu i super kontakt itd. a jak awaria to ,, proszę się uzbroić w cierpliwość" ????????

Józek Kowal

Instalacja wykonana zgodnie z umowa czekam na wymianę licznika szybko sprawnie i na czas .

Zniesmaczony J

Z końcem stycznia 2020 rinstalacja miała być na dachu, mamy koniec kwietnia i niestety instalacji nie ma. Co kilka dni dzwonię do przedstawiciela, który wziął zaliczkę i próbuję się wycofać, ale za każdym razem zapewnia, że lada dzień będzie zrobione. Ani zwrotu zaliczki, ani instalacji. Zawiodłam się panie (usunięte przez administratora).

Firma Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Інженер електрик. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mariusz

Zdecydowanie nie polecam. Organizuja spotkania, umawiaja sie z klientami, przyjezdzaja i opowiadaja o korzysciach. Potem zdanie „jesli wplaci pan zaliczke teraz 1400 zl to do 3 tyg bedzie to zrobione”. No i od tego momentu koniec wspolpracy, umowa napisana tak aby nie musieli oddawac tego zadatku. Po pierwsze radze przeczytac sobie ich OWU po drugie.. NIE WPŁACAĆ ŻADNEJ ZALICZKI!!!! Ona wcale nic nie przyspieszy... a sa firmy ktore tego nie wymagaja... tlumacza sie ze maja duzo pracy (ale klientow szukaja nawet na drugim koncu Polski)

Rebels

Ja wziąłem instalacje 5kw z wbudowanymi optymalizeramj, inwerter mam podlacozny pod WiFi i na smartfonienwidse w który dzień i ile się wyprodukowało. Co prawda czekałem trochę na montaż bo była kiepska pogoda ale jetsem zadowolony. Produkuje więcej niż sąsiad co ma taką samą moc instalacji z innej firmy.

Xxx

Zlodzieje w mihej gminie kilkanascie osob wplacilo zaliczke ponad 2 lata temu i nic ani paneli ani pieniedzy sprawa zgloszona na policje

Dlaczego SBA jest Stowarzyszeniem, a nie firmą?

Mariusz

Nie dość, że na wykonanie instalacji czekałem ponad dwa miesiące od przewidzianego terminu, to teraz od 6 grudnia czekam na naprawę instalacji i wymianę optymalizera.(usunięte przez administratora)

Tomek Bochnia

Witam, ja podpisałem umowę w lipcu i do tego czasu nic się nie wydarzyło. Ciężko się do nich dodzwonić i dowiedzieć czegoś w tej sprawie.(usunięte przez administratora)

@Tomek Bochnia

Co było w tej umowie? Wyszczególnione elementy zestawu pv, cena końcowa i termin montażu ? Jeśli nie, to dlaczego podpisałeś ?

Dorotoa

Kiedy poprosiłam o ofertę na piśmie wraz ze specyfikacją techniczną, kontakt ze strony firmy urwał się. Wnioski niech każdy wyciągnie sam

Saquine
@Dorotoa

Pani Doroto jeśli pani myśli że przedstawiciel przez telefon pani zrobi wycenę nie widząc dachu domu i nie wiedząc jaki inwerter do jakiej istalacji... I nie raczy Pani usiąść przy stole i poświęcić 40minut na transakcję rzędu tysięcy złotych... To proszę szukać innych firm ???? myślę że dla chcącego nic trudnego po prostu przedstawiciel wyczuł że to strata czasu

Dorota
@Saquine

Przedstawiciel był, widział dach, wykonał obliczenia na komputerku i na czystej kartce papieru napisał jakieś kwoty. Czy to jest podstawą do podpisania umowy i wpłaty zaliczki? Jak potem dochodzić roszczeń jeśli na dachu zamontują najtańszą chińszczyzne?

Bolek koszecin ...

Witam instalacja skonczona mila obsluga od samego poczatku do konca wszytko jak należy polecam

Piotrek Gliwice

6kwp na wsch-zach szybko sprawnie i na czas polecam

Grześ

Gliwice również instalacja ladnie pracuje 4.8 kwp polecam

Wojtek Gliwice
@Piotrek Gliwice

Witam serdecznie moze pan powiedziec cos wiecej na temat tej firmy i jak wyglada zadowolenie z pana strony?

Romek Gorzyczki
@Wojtek Gliwice

Swietna robota u nas kilka instalacji zamontowanych w terminie polecam i pozdrawiam

Roman Kolecki
@Piotrek Gliwice

Firma godna polecenia. Rzetelna obsługa i cenne wskazówki przy doborze wielkości instalacji. Chciałem za dużą instalacje natomiast konsultant po dokładnej analizie mojego zużycia Pan z którym rozmawiałem dobrał wielkość o parę kW mniejszą. Firma uczciwa, działającą szybko i

Szymon Zientek Prudnik
@Roman Kolecki

Polecam Trzebinia 1 dzien 24 panele wisza praca bdb

Radlin Oli
@Romek Gorzyczki

Robota zrobiona na czas zgodnie z terminem i umową polecam :)

Dariusz wodzisławsl

Jak pisałem wcześniej nie polecam juz drugi miesiąc czekam na serwis do sprawdzenia instalacji 3 zgłoszenia i tylko słysze ze ktos sie ze mna skontaktuje a kontaktu brak

Prawo i sprawiedliwość

Nie polecam SBA ja osobiscie czekam na zwrot moich 1400 zł

Leszek Kozieglowy

Zamontowane 20 paneli czekam na licznik.

Skoro zrezygnowales z uslugi instalacji po 14 dniach to proste ze ci nie oddadza bo po terminie ja odstapilem do 14 dni i nie mialem problemu zwrot otrzymalem nie wiem czego sie spodziewasz

Daro
@Ewa

Oni grają na zwłokę podpisałem umowę odezwali się po mc po wpłacie że źle wyliczyli koszty instalacji wtedy ja zrezygnowałem

Arek

Nie polecam tej firmy cheba że macie czas na dzwonienie proszenie się o dokumenty gwarancję itp ekipa monterka była ok ale reszta fatalna ja już czekam 4 miesiące na zgłoszenie do taurona i dalej nic na początku wszystko ładnie pięknie tak my to załatwimy ale proszę się nie martwić a później człowiek podpisał umowę zapłacił pieniążki i co dalej czekać? Odradzam !!!!

adam

Przede wszystkim firma (usunięte przez administratora) na 1400zl wpisowego, które potem nie zostaje odjęte od żadnej faktury NACIĄGACZE. Sprawę zgłaszam jako wyłudzanie na policji i radzę wszystkim poszkodowanym tego samego.

TWbolek

Ostatnie instalacje są z kwietnia , maja 2019. Jakieś dziwne. Ostatnio nic nie robią?

Daro
@TWbolek

Bo to (usunięte przez administratora) są naciągacze, do dziś nie odzyskałem swoich pieniędzy 1400zł sprawa u rzecznika.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera?

Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera
4.5/5 Na podstawie 134 ocen.

Stowarzyszenie Błękitna Atmosfera