Opinie o Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych?

Czy jest możliwość pracy w Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych na część etatu?

Fundacja CRB Nowy wpis

Dzień dobry, Odpowiadając na Pana/i pytanie chcemy przekazać informację, że w Fundacji staramy się zatrudniać osoby w pełnym wymiarze czasu pracy tj. 1/1etatu. Niemniej jednak wszystko zależy od sytuacji indywidualnej i nie wykluczamy (jeśli jest taka konieczność) zatrudnienia osób w niepełnym wymiarze czasu pracy. Pozdrawiamy Zespół Fundacji CRB

Czy zarobki oferowane przez Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych są adekwatne do zakresu obowiązków?

Fundacja CRB Nowy wpis

Zarobki w Fundacji są nie tylko adekwatne do zakresu obowiązków bo to nie jedyny powszechnie przyjęty klucz w oparciu o który ustala się wynagrodzenie. Dodatkowo brane pod uwagę jest zaangażowanie pracownika, jego otwartość umysłu, operatywność czyli tzw. kompetencje miękkie jak również doświadczenie zawodowe, kompetencje i kwalifikacje zawodowe (w tym potwierdzone certyfikatami). Reasumując przy ustalaniu poziomu wynagrodzenia brane pod uwagę jest wiele czynników jednakże takie informacje udzielane są kandydatom bezpośrednio na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy Zespół Fundacji CRB

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych odbywa się również w języku angielskim?

Fundacja CRB

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywają się w języku polskim. Pozdrawiamy Zespół Fundacji CRB

Firma Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. projektów. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Czy w firmie Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych są regularne szkolenia pracownicze?

Fundacja CRB

Szanowany/a Panie/Pani Pytanie jakie Pan/i zadał/a jest niestety zbyt ogólne aby można było na nie odpowiedzieć z uwagi na strukturę organizacyjną naszej Fundacji (np. różne działy Fundacji) itp. Co do zasady na ogół bywa tak, że szkolenia i/lub plan mentoringu są opracowywane w oparciu o zdiagnozowany poziom doświadczenia, kompetencji, kwalifikacji, umiejętności oraz potrzeb danego pracownika. Tak też jest w naszej Fundacji. Oznacza to, że każdy pracownik oraz jego szkolenie i/lub mentoring są sprawą indywidualną. Plan ten dostosowywany jest do danego pracownika a jego realizacja przebiega zgodnie z wewnętrznymi przyjętymi zasadami Fundacji. Dlatego też odpowiedź na to pytanie jest na tyle ogólna by zobrazować Panu/i jak to może wyglądać w przypadku naszej Fundacji. Pozostałe informacje zależą od danego pracownika i nie są one upubliczniane. Z poważaniem Zespół Fundacji CRB

Justyna
@Fundacja CRB

czy mozliwe sa u Was szkolenia (lub studia podyplomowe) z KFS ? macie ochotę na wypełnianie dokumentów do tego wiele firm u ktorych pytalam nie chce sie w to bawic niestety, jak jest u Was?

@Justyna

Dzień dobry, Prosimy o kontakt z naszą Fundacją drogą mailową (kontakt@crb.lublin.pl) lub telefonicznie (733-300-438) aby ustalić szczegóły Pani pytania takie jak dostępność środków z KFS w MUP/PUP itp. Po uzyskaniu tych informacji odpowiemy Pani na pytanie czy byłaby możliwość przygotowania dla Pani takiego szkolenia finansowanego z KFS.

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Fundacja CRB

W Fundacji CRB obowiązuje standard zakładający podpisywanie umów o pracę z kadrą pracującą w biurze/kadrą obsługową. Formy zatrudnienia takie jak umowa zlecenie, B2B nawiązywane są z osobami angażowanymi w bezpośrednie działania związane z prowadzeniem szkoleń, doradztwa itp. na przykład z trenerami do prowadzenia szkoleń.

Jak długo czekaliście na odzew z Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych? Oddzwaniają zawsze?

Fundacja CRB

Dzień dobry, Jako pracownicy Fundacji zawsze kontaktujemy się z osobami, które starały się z nami nawiązać kontakt czy to drogą telefoniczną czy mailową. Niemniej jednak z uwagi na pracę w systemie hybrydowym zdarza się, że kontakt może być nieco utrudniony lub odzew ze strony pracowników następuje z lekkim opóźnieniem. Jeśli Pani/Panu zależy na pilnym kontakcie to zachęcamy do ponownego kontaktu z nami najlepiej drogą telefoniczną. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

PP

Kilkukrotnie w przeciągu kilku ostatnich lat wysyłałem CV do CRB i nigdy nikt do mnie nie zadzwonił. Posiadam może nie duże, ale jednak doświadczenie w projektach UE, ale telefon za każdym razem milczy.

Julia
@PP

Ale telefon masz włączony / odciszony? Bo czasami to może być powodem tego. ;) A tak serio to aż tak Ci zależy, że od lat startujesz tu? To gdzie pracujesz w międzyczasie?

@PP

Szanowny Panie, jak w każdym ogłoszeniu tak i w ogłoszeniach na które zapewne Pan odpowiadał znajduje się klauzula o kontakcie jedynie z wybranymi osobami. Dlatego też być może nie został Pan zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami w szczególności osobami spełniającymi określone w ogłoszeniu wymagania.

@Fundacja CRB

Widocznie wybieracie słabych kandydatów skoro co jakiś czas ogłoszenie "wisi" a w ostatnim czasie notorycznie jest odświeżanie i nie dlatego, że potrzebujecie wielu pracowników bo nie potrzebujecie, każdy dobrze zorientowany w środowisku wie, że dużą firmą nie jesteście.

@Julia

Jeśli ktoś zna środowisko to wie, że ogłoszeń dotyczących projektów jest mało i rzadko się pojawiają (oprócz Syntei i CRB), chciałbym robić coś na czym się znam dlatego wysyłałem do CRB, ale w końcu zmądrzałem i pojechałem do Warszawy za 2 razy większe pieniądze niż to co oferują w CRB (wiem ile płacą bo znam osobę, która tam pracowała).

@PP

Szanowny Panie, Na wstępie naszego postu dziękujemy za feedback. Odnosząc się do Pana opinii poniżej krótko w punktach odpowiadamy: a/ Odnośnie notorycznego odświeżania ogłoszeń - Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii która jest jedynie opinią nie faktem. Pozwalając sobie uchylić rąbka tajemnicy :) chcemy przekazać informację (która też jest zamieszczana w ogłoszeniu), że rekrutacja w naszej organizacji jest wieloetapowa i polega między innymi na selekcji nadesłanych cv. Kandydaci którzy nie spełniając określonych w ogłoszeniu wymagań są najczęściej odrzucani - być może dlatego z naszej strony nie było kontaktu z Panem i nie został Pan zaproszony na rozmowę. Czasem ta rekrutacja może być zakończona niewyłonieniem pracownika - i to jest właściwy powód dla którego ponawiane pojawiają się ogłoszenia. Tego Pan może nie wiedzieć. Ponadto w świecie rzeczywistym istnieje również coś takiego jak plany prywatne jak i zawodowe pracowników, rozwój organizacji itp. - co wymaga zmian organizacyjnych, kadrowych i zatrudnianiu nowych pracowników. Być może nie brał Pan tego pod uwagę, że takie zdarzenia mogą mieć miejsce. Należy także zwrócić uwagę, że nie ma chyba w naszym kraju jak i nigdzie na świecie organizacji która nie zamieszcza ogłoszenia od momentu swojego powstania. Co więcej jeśli Pan dobrze zna naszą organizację to zapewne wie Pan, że kadra zatrudniona w Fundacji CRB jest kadrą stałą - co z resztą można wywnioskować z kontaktu z poszczególnymi działami i osobami w organizacji zatrudnionymi. Zatem reasumując - pojawienie się ostatniego czasu ogłoszenia, które było odświeżane w żadnym wypadku nie ma korelacji z jakością pracowników - takie stwierdzenie jest nie poparte faktami, nielogiczne i krzywdzące osoby tu pracujące. Wydłużony proces rekrutacji służy wyłącznie do wyłonienia najbardziej odpowiedniej osoby która dołączy do naszego środowiska pracy. b/ Odnośnie wielkości naszej organizacji - Dziękujemy serdecznie za upublicznienie informacji o naszej organizacji (polecamy też naszą stronę www.crb.lublin.pl dla tych którzy jeszcze jej nie poznali). Niewątpliwie nie jesteśmy dużą firmą i takie jest nasze założenie :) Nie zamierzamy być korporacją - jesteśmy organizacją pozarządową tworzącą miejsca pracy bez zapędów korporacyjnych. Reasumując: Wielkość organizacji i wydłużany proces rekrutacji również nie ma logicznej korelacji z jakością pracowników czy świadczonych przez nas usług. Co więcej wydłużony okres rekrutacji prowadzący do wyłonienia najbardziej odpowiedniego pracownika istotnie wpłynie na wybór jakościowo lepszego kandydata a to wpłynie lepszą jakość świadczonych przez nas usług. c/ Odnośnie ilości ogłoszeń w profesji którą się zajmujemy - Zgadzamy się z Panem jak najbardziej, że ogłoszeń dotyczących projektów jest mało. Niemniej jednak nie daje nam to powodu dla którego mamy obniżać wymagania na etapie rekrutacji. Naprawdę przykro nam jest, że został Pan odrzucony na etapie rekrutacji jednakże jak już wspominaliśmy każda selekcja jest poparta wymaganiami stawianymi w ogłoszeniu. Jeśli nabędzie Pan doświadczenie które spełniać będzie stawiane w ogłoszeniu wymagania to z pewnością po odpowiedzi na takie ogłoszenie zostanie Pan zaproszony na rozmowę. I tu od razu podkreślamy, że rozmowa nie jest jednoznaczna z zatrudnieniem danego pracownika. W kontekście innych firm z branży jak np. Syntea nie wypowiadamy się gdyż nie znamy sytuacji wewnętrznej firmy - nierozsądnym byłoby ocenianie książki po okładce. d/ Odnośnie Pana innych planów zawodowych - Gratulujemy awansu zawodowego. Naszym zdaniem w większych miastach jest o wiele więcej możliwości zarówno zawodowych i finansowych. Cieszymy się z Pana sukcesu i życzymy rozwoju oraz dalszych osiągnięć na polu zawodowym. Mamy również nadzieję, że tym postem rozwialiśmy wszelkie Pana wątpliwości i wyjaśniliśmy kwestie sporne. Apelujemy również do Pana o powściągliwość w ocenie jakości pracy naszych pracowników gdyż aby kogoś ocenić i jego pracę niezbędny jest czas i znajomość umiejętności danych pracowników. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów Zespół Fundacji CRB

@Fundacja CRB

Nie oceniam negatywnie jakości pracowników którzy pracują dłuższy czas, lecz poddaje pod wątpliwość, czy nowi pracownicy prezentują odpowiednią jakość, a nie możecie zaprzeczyć, że zawsze jesteście nieomylni. Mam przykład osoby co do której kiedyś bardzo mocno się pomyliliscie - wiadomo, że nie napiszę dokładnie o kogo chodzi - zresztą nie tylko wasza firma, ale błąd to ludzka rzecz. Mogą być Państwo pewni, że więcej aplikacji do waszej firmy nie wyślę - nie z niechęci do Państwa, lecz z prostego powodu, skoro jestem w innym mieście, w firmie w której zarobie dużo więcej niż w Lublinie (nie tylko u Państwa, lecz po prostu w każdej lubelskiej firmie) to wiadomo, że nie będę robił kroków wstecz. Życzę Państwu powodzenia i wszystkiego dobrego!

@PP

Szanowny Panie/Pani, Po raz kolejny zaskoczył nas Pan/i swoją logiką :). Jako zespół nie rozumiemy Pana/Pani wypowiedzi :). Z jednej strony podważa Pan/i naszą organizację, jej proces rekrutacji, selekcji i wyłaniania pracowników który prowadzi do wyłonienia najlepszych kandydatów. Z drugiej strony ocenia Pan/i pracowników ich nie znając używając argumentu o słabej jakość nowych pracowników. A dlaczego nie pracowników ze stałej kadry ? Z naszej perspektywy kolokwialnie mówiąc te tezy nie trzymają się kupy i uderzają w potencjalnie nowych naszych pracowników. Czyżby miał Pan żal o to, że nie został Pan zaproszony na rozmowę rekrutacyjną ? Jeśli tak proszę nam wybaczyć :) - takie życie....A może po prostu zależy Panu na tym by zniechęcić nowych kandydatów - jeśli tak to raczej to się nie uda...musiałby Pan być podczas rozmowy rekrutacyjnej by mieć wpływ na to, a tak się nie stanie gdyż jak wiemy rozmowy prowadzone są przez Zarząd i przełożonych. Odnosząc się do kwestii naszych byłych pracowników, których rzekomo Pan znał - chcemy stwierdzić że nie można ocenić grupy społecznej w oparciu o jej jednego reprezentanta. To tak jakby wybić całe stado owiec bo jedna z nich była czarna.....znów to mija się z logiką. Odnosząc się do wysokości płac to z przykrością stwierdzić musimy, że Pana teza jest błędna, gdyż musiałby Pan znać wszystkich obecnych pracowników i wiedzieć ile każdy z nich zarabia by stawiać takie teorie :). Zakładamy jednak, że tak nie jest (co rzekomo sam Pan potwierdził w swoich wypowiedziach) - ale my tylko zakładamy :). Dziękujemy zatem za kolejny rzeczowy post. Z pewnością przekazany przez Pana feedback będzie dla nas cenny. Przy okazji zalecamy w pracy wyłączyć powiadomienie o odpowiedzi na post :) gdyż pracodawca (Pana korporacja) może szybko ustalić czym zajmuje się Pan w trakcie pracy:). Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fundacji CRB

zzz

Nazywam się Dariusz Kursa byłem na stażu i do tej pory nie mogę się dowiedzieć dla czego brałem najniższe wynagrodzenie z całej grupy czy ktoś tym za żądza czy samowolka proszę o rzeczowe wytłumaczenie, do tej pory jej brak

Zespół Fundacji CRB

Wypowiadając się na forum prosimy o bardziej łagodniejszy ton konwersacji.

Jaka umowa obowiązuje w Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych podczas okresu próbnego?

Zespół Fundacji CRB

Dzień dobry, Jeśli chodzi o umowy zawierane z pracownikami pracującymi w biurze Fundacji stosujemy jedynie umowy o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny to umowa na 3 miesiące następnie jeśli pracownik się sprawdzi podpisywane są kolejne również umowy próbne na odpowiedni okres czasu.

Zespół Fundacji CRB

Sprostowanie: kolejne umowy to umowy o pracę ale już nie umowy na okres próbny :)

Niestety miałam nieprzyjemność współpracować z tą organizacją, która zleciła mi napisanie wniosku o dofinansowanie. Prezes Fundacji, z którym byłam w kontakcie akceptował kolejne etapy stworzonego projektu, po to aby dzień przed jej złożeniem stwierdzić, że jednak zmienił zdanie i nie akceptuje. Okazało się, że pan prezes nie czytał materiałów, które mu wysyłałam do akceptacji. Akceptował w ciemno, jak się później okazało mój projekt był niezgodny z jego koncepcją (o której mnie nie poinformował). Straciłam przez tę organizację wiele godzin pracy na marne, nie otrzymałam żadnej zapłaty. Naprawdę NIE POLECAM współpracy, bo najwidoczniej nawet akceptacja na piśmie wg. pana prezesa nie jest wiążąca.

@Anna

Szanowana Pani, Na wstępie naszej odpowiedzi przekażę jedynie, że nie będziemy ponownie wyjaśniać sprawy którą Pani wyjaśniliśmy nie tylko telefonicznie ale także mailowo. Jednak każda ze stron wie doskonale że przedłożone przez Pani wcześniejsze opisy koncepcji nie zawierały istotnego elementu, który pojawił się na sam koniec dzieła a który nie był z nami wcześniej omawiamy/konsultowany ani też nie zawierał się w naszej koncepcji czy też ustaleniach telefonicznych. Trudno zatem uznać by dzieło spełniało nasze oczekiwania i mogło być przez nas przyjęte skoro odbiegało od naszych ustaleń co z resztą w drodze mailowej Pani potwierdziła. Na propozycje zmian i porozumienia w tej kwestii zareagowała Pani agresywnie nie zgadzając się na jakiekolwiek zmiany. My jako klienci Pani usług nie możemy zgodzić się na coś co w naszej opinii jest nierealne do zrealizowania (projekt nierealny do zrealizowania). Jako że nie skorzystała Pani z możliwości do wspólnego uzgodnienia finalnej wersji i odrzuciła Pani nasze dwie propozycje rozwiązania problemu pozostaje nam jedynie podziękować Pani za jakąkolwiek współpracę. Od lat współpracujemy na zasadzie zlecania pisania projektów osobom z zewnątrz i nigdy nie było problemu z wersjami finalnymi, co więcej jeśli były jakieś rozbieżności między koncepcjami a wersjami finalnymi to zawsze ustalaliśmy w drodze rozmów wersję finalną co niestety w Pani przypadku nie było możliwe z powodu tego że uznała Pani iż nie będzie tego robić. Naszym zdaniem to nie jest współpraca. Z poważaniem Zespół Fundacji CRB

Czy Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych organizuje staże dla studentów?

Zespół Fundacji

Dzień dobry, Pytanie jest dość ogólne i należałoby do niego zadać szereg pytań dodatkowych. Zatem: 1/ Jeśli chodzi o przyjmowanie stażystów na staż do Fundacji CRB to istnieje taka możliwość 2/ Jeśli chodzi o projekty w których mogą brać udział osoby ze statutem studenta to posiadamy taki projekt w realizacji na terenie woj. podkarpackiego, jednak należałoby tutaj zadać inne dodatkowe pytania. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@crb.lublin.pl

Stażysta

ZDECYDOWANIE nie polecam tej firmy i omijać ją szerokim łukiem. Dostanie od nich należytego stypendium stażowego to stres i MNÓSTWO nerwów. Nie interesuje ich los osób zatrudnionych, interesuje tylko to, żeby statystyki się zgadzały związane z końcowym zatrudnieniem. Koniec miesiąca i oczekiwanie na kolejne pieniądze to kwestia ± 20 dni od zakończenia poprzedniego. Kursy bez rzetelnego egzaminu, cała firma za**** w Ukraińcach którzy ledwo umieją mówić po polsku. Sam kurs to tragedia, robiony na odp*** byle godziny zleciały. Brak kontaktu, kruczki w umowach o których nawet sama umowa nie informuje. Jeśli chcecie odbyć tylko staż NIE ZAZNACZAJCIE NA KONCU "CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA W FIRME PO STAŻU" jako TAK. Bo to wiąże się z Kruczkiem mówiącym że musicie być zatrudnieni, mimo że napisane jest "czy jest możliwość". Zdecydowanie nie polecam tej firmy, jeśli chcecie oszczędzić nerwy które nie są warte tych paru groszy w żadnym wypadku nie kontaktujcie się z nimi.

@Stażysta

Dzień dobry Pani/e Stażysto/ko, Na wstępie Pani/a wypowiedzi pozwolimy sobie pominąć obraźliwe zwroty dotyczące zapier**** czyli po polsku mówiąc wykonywania pracy przez osoby o innej narodowości. Otóż Pani/a wypowiedzi są obraźliwe i godzące w dobra osobiste innych osób nie koniecznie pochodzenia polskiego i jawią się mowa nienawiści oraz dyskryminacji. Z tego też względu pozostawimy ten wątek bez komentarza. Durgo rzędną sprawą jest naruszenie dóbr osobistych Fundacji poprzez wskazywanie rzekomego zatrudniania jedynie obcokrajowców. Dodamy jedynie, że w Fundacji nie pracują osoby o innym obywatelstwie niż polskie. Zatem polecamy jednak na wstępie rozpoczęcia korzystania z naszych usług zorientowania się czy pracują u nas osoby o innych poglądach religijnych, o odmiennym kolorze skóry czy też o innej nacji. Z naszego punktu widzenia nie jest to istotne, istotne jest to czy kursant który korzysta ze wsparcia chce powrócić na rynek pracy i znaleźć pracę. Po to właśnie działa fundacja by pomagać innym odnaleźć się na rynku pracy. W kwestii wypłaty należnego czy też należytego stypendium wyjaśniamy, iż stypendium wypłacane jest pod warunkiem wywiązania się przez uczestnika stażu z dostarczania na czas dokumentów. Jedynie komplet dostarczonych dokumentów pozwala nam dokonać płatności. Nie zdarzają nam się przypadki jakobyśmy celowo i zamierzenie opóźniali wypłaty. Jeśli tak się dzieje to zapewne uczestnik stażu lub jego pracodawca nie dostarczył na czas dokumentów rozliczających dany miesiąc. Powoduje to oczywiście opóźnienia w wypłacaniu gdyż sporządzenie prawidłowe dokumentacji związanej z wypłaceniem stypendium nie trwa niestety 5 minut, a personel nie zajmuje się jedynie czekaniem i sporządzaniem jednego dokumentu. Jeśli zatem dokumenty trafiają z opóźnieniem niestety nierozerwalnie z tym wiązać się też będzie opóźnienie w wypłacie stypendium. Takie są prawa logiki. Wyjątek mógłby stanowić okres pandemii gdzie jak wszyscy w pewnym okresie musieliśmy dbać o zdrowie wszystkich zarówno uczestników jak i personelu pracującego w Fundacji. Jednakże i w tym przypadku dokładaliśmy wszelkich starań by stypendia były wypłacane na czas. Jeśli zatem to był ten okres a wystąpiły te dwie przyczyny przykro jest nam, że tak jesteśmy oceniani. W odniesieniu do losu uczestników stażów. Oczywiście interesuje nas los zatrudnianych stażystów. Dlatego też nasze staże kończą się najczęściej obowiązkiem zatrudnienia stażysty tak by ta osoba mogła powrócić na rynek pracy i zarabiać pieniądze na swoje utrzymanie. Nasze projekty zakładają pomoc w powrocie na rynek pracy i trudno nam jest zrozumieć chęć jedynie odbycia stażu i nie podjęcia po nim zatrudnienia, które dla wielu ludzi jest najważniejsze. Bo przecież dzięki pracy i zarobionym pieniądzom zmienia się status materialny takiego uczestnika. Zatem oczywistym jest że nasze działania zakładają zatrudnianie osób po stażu. Ponadto wyjaśniamy iż projekty jakie realizujemy zmuszają nas do tego by aktywizowane zawodowo osoby powracały na rynek pracy podejmując zatrudnienie po stażu. W przeciwnym razie dofinansowanie na realizację takich projektów musiałoby być zwracane do instytucji przydzielającej dofinansowanie. Dlatego też ubolewamy, iż nie mogliśmy spełnić Pana oczekiwać co do odbycia jedynie stażu. Niestety stwierdzić musimy też, że aktywizacja Pani/a nie powiodła się i nie zechciał/a Pan/i podjąć pracy i być aktywnym zawodowo. Być może innej organizacji uda się ten cel osiągnąć. W pozostałych kwestiach dotyczących jakości kształcenia, jakości egzaminów stanowczo nie zgadzamy się z przedstawioną opinią, która nie ma pokrycia w ankietach oceniających szkolenia. Te i wszystkie inne informacje można uzyskać bezpośrednio kontaktując się z nami i prosząc o wyjaśnienia. Zatem zachęcamy do zadawania pytań i kierowania ich choćby za pomocą drogi mailowej. Dziękujemy za uwagi i z pewnością wyciągniemy z nich wnioski by prowadzić wsparcia dla uczestników na jeszcze wyższym poziomie jakości, w tym wyjaśniać wszelkie wątpliwości jakie się tylko pojawią i do nas dotrą od uczestników.

STAŻYSTA
@Zespół Fundacji

Ciekawe, czy ludność która zginęła na Wołyniu z rąk ukraincow również jest za równouprawnieniem mniejszości etnicznych. Unia Europejska powinna być zniszczona jeśli daje pieniądze firmom które prowadzą takie projekty.

Gosia

@zzz ile trwał staż ?

@Gosia

W zależności od projektu w jakim uczestnik bierze udział zależy długość stażu. Niemniej jednak staż nie może być krótszy niż 3 miesiące i nie może być dłuższy niż 6 miesięcy. Bywa, że staż trwa 3 miesiące ale też są projekty w których staże trwają 4 miesiące. Wszystko zależy od danego projektu. Zdarzają się też przypadki w niektórych projektach, że staż zostaje wydłużony z 3 do 4 miesięcy lub i więcej, w takim przypadku wszystko zależy od środków finansowych jakimi dysponuje Fundacja w ramach danego projektu. Pozdrawiamy Zespół Fundacji

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych - Lublin

• Jak się pracuje w Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych
  • Krochmalna 26A