Sanimex PPHU

Lublin

Opinie o Sanimex PPHU

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@hjbdjh, a praca na jakim stanowisku konkretnie Cię interesuje? Ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od stanowiska, które obejmuje pracownik.

tR
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czemu od tak dawna nie było tutaj nowych komentarzy, szczególnie że firma wymiata w włóknach technicznych, np do produkcji twarogu, ja piolecam

hjbdjh
użytkownik zarejestrowany

hej, czemu nie widze zadnych komentarzy do tej firmy? ktoś sie wypowie jak sie tam pracuje?

holahola
użytkownik zarejestrowany

ale jak to to tak? przez 10h i nie ma żadnej przerwy. jakoś nie chce się mi w to wierzyć. przecież chyba tego nikt nie wytrzyma, pracwoać tyle czasu to nieporozumienie. zastanawiam się czy do łazienki też nie ma chodzenia, bo wtedy byłoby to już totalnie nie fair. prosiłbym o potwierdzenie jeszcze przez kogoś czy na serio to tak wszystko wygląda.

użytkownik zarejestrowany

Przeczytałem ostatnie wpisy o Sanimexie, bo poszukuję pracy w okolicach zakładu. Ale powiem szczerze, że mocno mnie zniechęciliście. Może przez te pare miesięcy zmieniło się podejście do pracowników przez szefostwo? Jeśli nie to napiszcie co teraz tam się dzieje, dzieją się podobne sytuacje opisane powyżej. Chciałem się tam zatrudnić na krótko, ale jeśli mam się dopraszać o pieni adze później tochyba nie ma sensu.

Zostaw opinię o Sanimex PPHU - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanimex PPHU