Opinie o Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Opole

counter
Były pracownik techniczny

Podczas ustalania stawki wynagrodzenia za pracę z Prezesem Spółdzielni należy mieć ustalenie na piśmie. Ja takowego nie miałem i zostałem (usunięte przez administratora) Podpisując umowę widniała na niej inna kwota niż ustalona. Po zapytaniu Prezesa o wyjaśnienie uzyskałem odpowiedź, że z premią uznaniową będzie to co miało być. Tylko ustalenia były całkiem inne to miała być kwota netto bo premie jak wszyscy wiedzą Prezes często zabiera lub wypłaca 50%. Jawne (usunięte przez administratora) ze strony takiej osoby jak prezes. Wstyd i hańba.

Duże zacofanie, komuna, i te zielone ludki w zarządzie. To takie Alternatywy 4 po części. Cały czas jesteś pod obstrzałem kierownictwa i mieszkańców. Słowem słabo płatna praca na 2 etaty i płatna za 3/4etatu. Pensja z premią. Premii można nie otrzymać. Już lepiej w jest w Urzędzie Wojewódzkim. Praca raczej dla bezrobotnych aby w tym czasie poszukać sobie innej pracy.

Pracownik Nowy wpis

Katarzyna Nowy wpis
@Pracownik

Ile w takim razie wynosi podstawowa pensja a ile premie? I co do tych premii.. to jakie są warunki ich przyznawania? Łatwo czy trudno jest się na nie załapać?

Andrzej Nowy wpis

@Były pracownik techniczny a czemu nie upominałeś się o umowę na piśmie ?

Były pracownik techniczny

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat
@Były pracownik techniczny

Jakie warunki płacowe ? Jaka różnica w kwocie i od czego zależy "zabieranie premii" ?

Daria

@Nick chętnie przyjmują emerytów?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nick

O pracę można się starać, dużo osób dorabia na emeryturze, gdyż nie ma nowych pracowników, pensje raczej niskie.

Aga

Dużo jest zwolnień teraz ?

Ania

Skąd wynika tak duża rotacja pracowników ?

Somek

Znajdziemy miejsce :) dla twojej ale mam nadzieje ze to żar i się wychylasz

Były kierownik

Duża rotacja osób. Ciągła dyktatura prezesa, który nie umie zarządzać ludźmi. Panuje strach. A warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia.

Polo
@Były kierownik

A jak z zarobkami na stanowisku kierownika

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorstwie Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w mieście Opole. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad