Opinie o Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Opole

OpolAnka

Nowy prezes dba tylko o swoje 4 litery. Kupił sobie fotel za 2000 zł, po miesiącu pracy wystąpił o podwyżkę o 5000 zł, wymienia sobie meble w gabinecie, nawet godło było za małe na ścianie bo wszystko musi mieć największe a o ludziach zapomina. Taki Obajtek na miarę OS Przyszłość. Słoma z butów. Człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy.

mieszkaniec
@Karolina

członkowie rady osiedla i nadzorczej doskonale wiedzą ile zarabia prezes i jaki dostaje podwyżki, bo sami je przyznają... a fotela prezes nie kupił za swoje, tylko za mieszkańców... serio, nie trzeba sie zajmować w tym przybytku księgowością, żeby wiedzieć

OpolAnka

@OpolAnka

Tzn., no jak ma pieniądze to niech sobie wydaje co komu do tego tylko właśnie się zastanawiam sąd wiesz np., o tym fotelu i że tyle właśnie kosztował? Zajmujesz się tu księgowością może, że o tej podwyżce także wiesz?

mieszkaniec Nowy wpis
@Karolina

Nowy Nowy wpis

Pracownik ogólnobudowlany

Nowy Nowy wpis

Jakie są aktualne stawki ?

Agnieszka Nowy wpis
@Nowy

Pytasz o jakieś konkretne stanowisko? Bo tak sobie myslę że to może mieć wpływ na Twoje pytanie

Duże zacofanie, komuna, i te zielone ludki w zarządzie. To takie Alternatywy 4 po części. Cały czas jesteś pod obstrzałem kierownictwa i mieszkańców. Słowem słabo płatna praca na 2 etaty i płatna za 3/4etatu. Pensja z premią. Premii można nie otrzymać. Już lepiej w jest w Urzędzie Wojewódzkim. Praca raczej dla bezrobotnych aby w tym czasie poszukać sobie innej pracy.

Katarzyna

Ile w takim razie wynosi podstawowa pensja a ile premie? I co do tych premii.. to jakie są warunki ich przyznawania? Łatwo czy trudno jest się na nie załapać?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku HYDRAULIK? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.

@Były pracownik techniczny a czemu nie upominałeś się o umowę na piśmie ?

Były pracownik techniczny

Podczas ustalania stawki wynagrodzenia za pracę z Prezesem Spółdzielni należy mieć ustalenie na piśmie. Ja takowego nie miałem i zostałem (usunięte przez administratora) Podpisując umowę widniała na niej inna kwota niż ustalona. Po zapytaniu Prezesa o wyjaśnienie uzyskałem odpowiedź, że z premią uznaniową będzie to co miało być. Tylko ustalenia były całkiem inne to miała być kwota netto bo premie jak wszyscy wiedzą Prezes często zabiera lub wypłaca 50%. Jawne (usunięte przez administratora) ze strony takiej osoby jak prezes. Wstyd i hańba.

Zainteresowana
@Były pracownik techniczny

Jakie warunki płacowe ? Jaka różnica w kwocie i od czego zależy "zabieranie premii" ?

Daria

@Nick chętnie przyjmują emerytów?

O pracę można się starać, dużo osób dorabia na emeryturze, gdyż nie ma nowych pracowników, pensje raczej niskie.

Aga

Dużo jest zwolnień teraz ?

Skąd wynika tak duża rotacja pracowników ?

Somek

Znajdziemy miejsce :) dla twojej ale mam nadzieje ze to żar i się wychylasz

Były kierownik

Duża rotacja osób. Ciągła dyktatura prezesa, który nie umie zarządzać ludźmi. Panuje strach. A warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia.

Polo
@Były kierownik

A jak z zarobkami na stanowisku kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość - Opole

• Jak się pracuje w Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość?

Zobacz opinie na temat firmy Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość?

Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość
  • Katowicka 23