Opinie o Mariusz Walczak Mar-Bud w Głuchołazy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mariusz Walczak Mar-Bud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Walczak Mar-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Walczak Mar-Bud w Głuchołazy

Jak długo czekaliście na odzew z Mariusz Walczak Mar-Bud? Oddzwaniają zawsze?

Klient Nowy wpis

z reklamacją do tej pory nie odzwonił, wciąż czekam

Kolejny niezadowolony klient

gwarancja do bramy i się nie znamy, nie polecam, nie korzystać pod żadnym pozorem z usług tego człowieka

Ty
@Kolejny niezadowolony klient

I czemu kłamiesz łobuzie robotę masz zrobioną spieprzyli ci robotę a ja ci to wszystko poprawiłem.Pozaplacaj najpierw wcześniejszym pracownikom boś ich (usunięte przez administratora)

Zaciekawiony klient Nowy wpis
@Ty

Ciekawe jak to jest, że taki uczciwy i rzetelny wykonawca jak Mariusz Walczak gdy ktoś wystawi negatywną opinie o braku gwarancji, od razu wie u którego klienta wszystko zrobił i wykonał rzetelnie.

Kolejny nezadowolony klient Nowy wpis
@Ty

Tak to jest, że Mariusz Walczak to po prostu stary veteran czy też RAMBO z robienia z swojej buzi tylnej części ciała. Gość tylko mocny w gębie, a jak przyjdzie co do czego to wymięka. Co do zapłaty wszystkim zapłaciłem, pomyliłeś klienta.

Niezadowolony klient

Nie polecam mariusza walczaka, pan wykonał remont łazienki, wziął pieniądze i to nie małe,po tygodniu wyszły usterki i to nie mało, obiecałprzyjechać naprawić,od 2mies nie odbiera tel.a nie całe 3miesiace temu była robiona łazienka,dramat

Irena
@Niezadowolony klient

Witam Jakie usterki powstały, szukam właśnie osoby która wykona łazienkę od a do z i chciałbym zaciągnąć opini

RAMBO
@Niezadowolony klient

Piszesz kobieto i nie wiadomo o co chodzi jakie usterki.Napisz konkretnie co a nie pieprzysz o jakiś usterkach.A te usterki to sami narobiliscie(usunięte przez administratora)

Mariusz
@Niezadowolony klient

Miala Pani skończona lazienke a teraz jakies prezesie.Sami sobie jestescie winni za usterki a nie do mie pretensje. W 3 -tygodnie Pani zrobiłem lazienke więc prosze sie zastanowić co Pani pisze!Swoją pracę wykonałem od A do Z

Klaudia

Pan Mariusz wykonywal mi łazienkę i kuchnie od podstaw,jestem bardzo zadowolona jak dla mnie prawdziwy fachowiec zna się na swojej pracy.Jak tylko bede mniala coś jeszcze do zrobienia napewno do Pana zadzwonie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Walczak Mar-Bud, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Julia

Trochę mało tutaj opinii o pracy w Mar-Bud. Wiecie może, czy przyjmują pracowników do przyuczenia? Chciałabym zdobyć trochę doświadczenia.

Klient

Nie polecam tego wykonawcy pobiera zaliczki i nie konczy robót remontowych brak kontaktu

@Klient

Odpowiem dwie opinie od tej samej osoby tak jak pisałem wcześniej nieudostępnione mieszkanie do remontu.osoba klamie

@Klient

Czeba było udostępnić mieszkanie a nie teraz nażekać a robota jest zrobiona adekwatnie do pieniążków.????

Klient

Tak jak pisze wykonawca zaliczki na "poczęstunek" pobrane bardzo duże, remont się nie opóźnił, tylko nie został wykonany, wykonawca 4 miesiące miał klucze do mieszkania, i nawet nie zamierza oddać zaliczek ani dokończyć remontu, mieszkanie niezdatne do zamieszkania

Klient

Nierzetelny wykonawca pobrał duże zaliczki za remont i kontakt się urwał nie polecam

@Klient

Nie prawda zaliczki pobierane na poczęstunek prac by)y adekwatne do prac.Podpisanie umowy z klientem miała udostępnić mieszkanie do remontu nie zrobiła tego.Dlatego remont był opuźniony.Osoba kłamie

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Walczak Mar-Bud - Głuchołazy

Mariusz Walczak Mar-Bud
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Powstańców Śląskich 50 lok. 2
    48-340 Głuchołazy