Opinie o Kornas Grzegorz w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kornas Grzegorz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kornas Grzegorz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kornas Grzegorz w Rybnik

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Stanisław

12.03.2024 07:03

Stanisławikona wywiad

Pracowałem w firmie Kornas Grzegorz trzy lata. Tylko trzy lata, gdyż skończył się na tej trasie, którą obsługiwałem, przewóz pracowników. Szkoda, bo prawdopodobnie pracowałbym do dnia dzisiejszego.

Stanisławikona wywiad

Pracowałem jako kierowca. Realizowałem zlecenia dane mi przez dyspozytorów z firmy.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Stanisławikona wywiad

W przypadku transportu nie ma możliwości pracy zdalnej.

Stanisławikona wywiad

Tak jak podałem w odpowiedzi na pierwsze pytanie: brak potrzeb transportowych i przewozu pracowników.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Trzy lata.

Stanisławikona wywiad

Pozytywy to: miła, koleżeńska atmosfera, wyrozumiałość w każdym przypadku, zadawalające wynagrodzenie.

Stanisławikona wywiad

W moim przypadku brak jest negatywnych aspektów tej pracy.

Stanisławikona wywiad

Jak się można rozwijać jako kierowca? Specyfika tego stanowiska nie daje dużych szans rozwoju.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Stanisławikona wywiad

W skali od 1 do 10, oceniam ją na 10.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Stanisławikona wywiad

W skali od 1 do 10, oceniam ją na 11.

Stanisławikona wywiad

Jaki szef, taka kadra firmy. Nie było nigdy sytuacji, abym nie został zrozumiany.

Stanisławikona wywiad

Co do słowa, a czasami nawet więcej. Mam tu na myśli nagrody i premie.

Stanisławikona wywiad

Trzymać się swoich zasad. Nie przejmować się malkontentami. Życzę wszystkiego najlepszego szefowi i całej kadrze!

petit53 Nowy wpis

Ludzie popełniają błędy ale niechętnie się do nich przyznają! Nasuwa się pytanie kto na tym odniósł korzyść? Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy i oczywiście szefa Grzegorza! Tak trzymać! Będzie dobrze!

Co jaki czas w Kornas Grzegorz można ubiegać się o podwyżkę?

@zwariowana2791

Pracuje u p. Grzegorza prawie 2 lata. Uważam że wszystkie przedstawione warunki pracy są dotrzymane. Stan aut jest ok (w tym przypadku jak kto dba tak ten na). Mam firmowe auto którym jeżdżę tylko ja, każdy problem zgłaszam, umawiam auto na warsztat i po sprawie. Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, z p. Grzegorzem zawsze idzie się dogadać. Osobiście mogę polecić p. Grzegorza jako pracodawcę. Co do aspektu finansowego, ja nie narzekam. Ważne, że robię to co lubię :) Pozdrawiam szefa i całą ekipę z firmy :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kornas Grzegorz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy zdarzają się nadgodziny w Kornas Grzegorz?

Szczerość

Witam wszystkich. Prawda jest zupełnie inna niż większość tutaj wypocin. Gdyby Pan Grzegorz słyszał szczerość panów na super emeryturkach zmienił by zdanie. Nie pozdrawiam cwaniaków którzy to w każdej chwili mogą rzucić papierami i kluczykami auta. Pozdrawiam Pana Grzegorza i proponuje zwróci uwagę na cwaniaków.

Petit53

Dziwne że masz stawkę poniżej minimalnej? A czy jest niższa niż miałeś obiecywaną?

petit

Jeżdżę u niego już osiem m-cy. Wszystko to co było obiecane przed rozpoczęciem pracy jest realizowane. Uważam że szef Grzegorz jest bardzo uczciwym i sumiennym pracodawcą. Ani raz nie miałem przypadku abym nie mógł się z nim "dogadać". A praca jest taka jaka jest. Przed rozpoczęciem pracy wszystkie jej plusy i minusy miałem przedstawione. Miły jest kontakt tak z samym szefem jak i z dyspozytorami. Nie za bardzo rozumie wpis "rydwanboy'a" .

zdzichu
@petit

Jeżdżę u niego już osiem m-cy. tak tylko zapomniałeś dopisać że za stawkę poniżej ustawowego minimum .Pozdrawiam

Wojciech
@zdzichu

Ale na UoP jest jasno określone minimum, którego nie można obniżać. Na jakiej zatem umowie się tu jeździ i jaki jest stan aut? I ostatnia sprawa, czy faktycznie jest to tak przedstawiane podczas rozmowy o pracę?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kornas Grzegorz?

petit

Życzę wszystkim aby mieli co najmniej taką atmosferę w swej pracy jak jest w tej firmie!

rydwanboy

beznadzieja człowiek zerujacy na emerytach z stawkami min min. i nielegalnym die poruszanuem poza granicami panstwa

Doccer
@rydwanboy

Witam, Możesz coś więcej napisać? Myślałem, aby go zapytać o pracę? Warto u niego pracować?

alojz
@Doccer

na pewno jaki nierób i wyleciał a teraz płacze nieroba

Czy w Kornas Grzegorz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

alojz

Tak Barbórki

Czy w Kornas Grzegorz są szkolenia zewnętrzne?

petit

Nie bardzo rozumie o jakie szkolenia Ci chodzi? Przed rozpoczęciem pracy dostajesz od szefa szczegółowe informację o charakterze pracy i warunkach bhp a potem zlecenie, nawigacje i w drogę. Powodzenia!

Hanna
@petit

A jak obecnie wygląda sytuacja w pracy w związku z panującymi na świecie różnymi obostrzeniami? Czy są jakieś dodatkowe obowiązki względem pracownika? Na co się ewentualnie przygotować?

@Hanna

Wszystko zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Kornas Grzegorz - Rybnik

• Jak się pracuje w Kornas Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Kornas Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kornas Grzegorz?

Kornas Grzegorz
  • Komunalna 42C