Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Aktualnie sytuacja wygląda tak że "zarząd" zaczyna wykorzystywać pracowników do własnych celów i zapychania pieniędzmi swoich kieszeni. Zaczyna się od szukania ludzi CHĘTNYCH na wyjazd w delegacje do Irlandii. Tłumaczone jest to tym że - "...na zakładzie jest mniej pracy i żeby nie zwalniać ludzi firma daje możliwość zarobienia większych pieniędzy i zachowania pracownika bez potrzeby jego zwalniania lub wysyłania na urlop bezpłatny". Jednak aż tak kolorowo nie jest. Można rzec że jest to jawne wykorzystywanie i granie na emocjach ludzi. Jeżeli pracownik się nie zgadza bądź nie ma możliwości wyjechać kierownik stosuje zastraszanie zwolnieniem, nachodzi pracownika nawet kilkukrotnie podczas całej zmiany i wywiera presję. Realia samego wyjazdu: zarobek - 10 euro na godzinę to jest żart, biorąc pod uwagę ile zarząd otrzymuje za każdego załatwionego pracownika ( podobno jest to 30 euro za godzinę pracy "robola" ) . Pracownik taki nie otrzymuje żadnego pokwitowania, zostaje przeniesiony tymczasowo do innej firmy, nie otrzymuje jakiejkolwiek diety na wyjazd więc jadąc musi sam martwić się o wyżywienie które w Irlandii do tanich nie należy. Jest to zachowanie karygodne które powinno bym czym prędzej zgłoszone do odpowiednich służb. Realia są jakie są, ale to nie powód by traktować tak przedmiotowo ludzi. Wypłaty coraz mniejsze, awanse kierowników na wyższe stanowiska każdym kroku. A wiadomo jak awans to i wypłata wyższa. Tłumaczenie że pieniędzy nie ma staje się już nudne. Była pandemia to wypłaty były pracownikom obcinane. Pandemia minęła, a pieniędzy zabranych pracownikom nie widać więc gdzie one są? Ludzie nie są ani ślepi, ani (usunięte przez administratora) A karma wraca wcześniej czy później. Z czasem przyjdzie się rozliczyć z tego wszystkiego, a wtedy radość i uśmiechy z ust rządzących znikną.

Firma Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Księgowa w mieście Koźmin. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Rekrutacja odbywa się z jednego etapu czy pracownik ma doświadczenie i czy jest w stanie uporządkować bałagan zrobiony przez pseudo kierownika KT. Przecież tam się nic nie zgadza materiał wyprowadzany z firmy za grosze a jego ludzie w godzinach pracy robią mu wkłady kominowe które montują za grube pieniądze

Janusz
@Kandydat

Oj czuje zazdrość, straszna zazdrość! Nieładnie....jeszcze jedno... moja skromna uwaga, że Gowork to nie grupa dla plotkarzy i kablarzy, z tym to proszę bezposrednio albo założyć grupę na messenger. Pozdro (usunięte przez administratora)

pope

zamiast zwalniac ludzi na produkcji zrobcie pozadek z nierobami w biurach zamiast szukac robory siedza i pierdza w stolki i kase biora

Robaki szkodniki
@pope

No właśnie ciekawe jest to że jak produkcja nie ma pracy to co robi biuro.? Albo co robiło przez ostatni czas.? Co robi taki czubek w każdą możliwą sobotę w pracy? Jeżeli jej nie ma? Odpowiedź jest prosta. Trzepie nadgodziny bo dla niego zakład ma pieniądze a ludzi co mają problemy finansowe zwolnić.brawooo

Szpada
@pope

Kasa to podstawa. A na hali co drugi gupa kręci. Na szczęście przyjdzie kryzys i wypleni wszystkich obibokow. Albo obibok poleci halowy albo biurowy. Teraz dryfujemy ale zastanówcie się jak będzie w październiku. .... Będziecie tacy mądrzy... Jak zacznie roboty brakować.. Skoro kredytów ludzie nie biorą to skąd mają być zlecenia.... A Niemcy wszyscy wiemy jak zrobią...... Też zacisną pasa. A jeśli chodzi o inne firmy myślicie ze one słodko miodem pachną....

Weronika
@pope

No a w firmie nie ma osób odpowiedzialnych za kontrole pracy? Managerowie, kierownicy?

Przemo

Koszlun znacie co koles wyprawia ?

Darek C
@Przemo

O tak, znany bardzo dobrze ! Przez lata wiele(usunięte przez administratora) i kasy wyprowadzonej na lewo

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krasnoludek

Czapla z gilotyny przeniesiony na forstner , a nierdzewke wynosi na legalu ,nie no istne jaja ... Idzie sam sobie naciąć na gilotynę i w torbę haha ... Gdzie tu kierownik i ochrona ? Tak firme narażać na straty.

@Krasnoludek

Dawno temu magazyn był u sąsiada,wtedy dopiero działo sie.Szef dwoje wygonił.Herszt został bo....

kolano
@Paweł

Bo ten magazyn to była jego stodoła.

Patryk
@Paweł

Wozem strażackim jeździł wkłady kominowe montować. Az musiał iść na urlop miesięczny tak się zmeczył

Przemo
@Krasnoludek

A Koszlun co robi od lat ?

Kieras

Wyrzutnie nigdy nie wyjdą z zaległości jak Wiśniewska będzie tam stać co dzień po kilka godzin i zagadywać pracowników

@Kieras

Nie wyjadą dopóki nie zmieni się gniazdowy na zmianie łysego. Ten żółw nic nie robi.doslownie. stoi i patrzy w sufit i myśli co tu dziś zamówić barowego do żarcia a potem jak się nazre do musi odpocząć i dzień jak co dzień. A i jeszcze przed 22 trzeba iść do kanciapki podnosić

Gruby lis
@Edyta

Bo jeden i drugi siebie warci. Jeden drugiemu w (usunięte przez administratora)

Plotkary
@Kieras

Ale jak po urlop to do niej lecicie i w du pe włazicie haha. Lepiej niech ktoś się weźmie za te stare plotkary z pogódek co na prostokątak non stop przy szafie się czają skręty z końskiego łajna zrobione palą że na całej hali śmierdzi i ludzią du pe obrabiają. Ich kierownik nie widzi czy nie chce widzieć?

Edyta

A może warto się dowiedzieć czemu Ty tak masz? Kto wie, może on też musi potem wolne odrabiać?

Cudowny

"Kto w sobotę nie przejdzie do pracy temu wezmę całą premię" - słowa kierownika KT . Czas skończyć z tym tyranem a nie bać się go !!!

Jo
@Cudowny

Wszyscy madrzy tutaj. To olejcie ta premie i nie przyjdźcie w sobotę do pracy. Ciekawe kto straci wiecej. Firma czy pracownicy.

@Jo

Ktoś w ogóle odważył się to zrobić?

W tej chwili jest 31 stopni na hali duszno i ludzie mdleją a nasz kochany kierownik wydłuża nam godziny pracy. DZIĘKUJEMY!!!

NATKA

Dlaczego nie zgłosicie tego do inspekcji pracy. ? Każdy narzeka , a nikt nic nie robi , widocznie Wam się to podoba . Jakby ktoś kazał mi robić przez 9 h na hali w 31 stopni to bym pokazała mu że ma się stuknąć w łeb.

kratka

Ja jestem ciekaw, kiedy wezmą się za tego buraczyne Krzysia T., koleś za swoje zachowanie i podejscie do pracowników powinien mieć wytoczony proces. zresztą nie tylko on, łysol i spółka również. byle do końca umowy i znikam z tego zakładu.

@kratka

Matko, to co się tam takiego dzieje że aż uważasz, że proces powinni mieć?

GHJ
@Edyta

Krętactwo, kłamstwa, oszustwa i brak poszanowania dla pracownika. Tak w skrócie.

Robol
@GHJ

Dokładnie tak jak piszesz. Zaskakujące jest to że na zebraniach wielkie narzekanie naszego kierownika że przerobu nie ma, że straty, że pieniędzy brak, a jakoś awans na posade dyrektorska dostał. A na tym stanowisku nie bedzie zarabiał ani 5 ani pewnie 10 tysiecy na miesiąc. Do tego inwestycje w zakład pokroju nowych bramek wejściowych. I to są dowody na to że firma źle prosperuje? Że nie ma na pożądne wypłaty dla pracowników, którzy zasuwają w 35 stopniowym upale na hali na kierownictwo i ich 'kolegów' z hali? O zarządzie nie ma wcale co pisać, bo szef nie wie o połowie rzeczy które się dzieją na produkcji, ale czy kierownictwo w końcu się ogarnie i zacznie należycie dbać o pracownika?! Całkowicie wam już odbiło tam od tego siedzenia i obgadywania ludzi w tej kanciapie? Obudźcie się i ogarnijcie bo czasy w których 'dziesieciu stoi za bramą na twoje miejsce' się już dawno skończyły. ZADBAJCIE O PRACOWNIKA a nie o własne (usunięte przez administratora) i portfele.

Truda
@Robol

W kanciapie zebrania braci po pół godziny lekko. I obgadywanie ludzi. Kierownik kłamie ludziom w żywe oczy ze nie ma przerobu. Ciągle źle. Ludzi osadza o (usunięte przez administratora) i myśli że ludzie są głupie i nie widzą co on robi busem na zakładzie i w sobotę ze swoimi klientami. Niech się prezes obudzi i nie pozwoli na traktowanie tak ludzi

tuchlinek
@Truda

Truda, obawiam się, że prezes doskonale wie co się dzieje i niestety kiero ma na swoją prywatę i kradzieże jego przyzwolenie. w przeciwnym razie świadczy to tylko o nim, że jest naprawdę słaby i ślepy skoro tego nie widzi. przecież od lata w kuluarach przewija się temat wałków kierownika.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Niema żadnych etapów, przychodzisz na rozmowę i tyle

xyz

Takie info dla rządzących. Zamiast kolejny raz straszyć ludzi zwolnieniami, weźcie się za szukanie nowych zleceń. Biurowiec pełen ludzi, kierowników, dyrektorów, co chwila jakieś awanse a roboty coraz mniej. Szef się w grobie przewraca jak to widzi z góry!

Józef
@xyz

A po co? Łatwiej zabrać ludziom premie niz sie wysilac nad zamówieniami. Bilans wyjdzie na zero.

Pan X

Nie to jak chorobowe czy tam opieka na dziecko ,i aktywnie spędzać czas nad morzem ????

@Pan X

Bo żyć trzeba umieć! :d

Pan X

Nie ma to*

Qwerty

Towaru pełno a pakowania stoi bo nie ma na co ładować. Wiewiór nie umie załatwić samochodów. Po co trzymają takiego szkodnika. Śmiech na sali

ChujCidotego
@Qwerty

Weź się za swoją robotę zjebie genetyczny a nie wpierdalasz się w chłopaka robotę. Siadaj za biurkiem, telefon w rękę i zobaczymy czy jesteś taki kozak. 7:34 i masz czas na wypisywanie na goworku? Widać robota ci się w rękach pali.

pakowawaczesciemniacze
@Qwerty

pakowalnia jest zajeta staniem opartym o kartony obserwowaniem i donoszeniem a glownie pewien glupio madry osobnik z jaroszew

No
@pakowawaczesciemniacze

Tu się zgodzę, ten osobnik jest okropny.

Szwsz
@No

Rozwala mnie zazdrość ludzi, Wy serio nie macie co robić w pracy ze piszecie o poszczególnych osobach jacy oni są? Jesteście na tyle zazdrosni? To (usunięte przez administratora) się zwolnijcie jak Wam wszystko przeszkadza. 21 wiek a (usunięte przez administratora) w pracy by wbilo Ci nóż za to, że nie jesteś tacy jak wszyscy. Spójrzcie na swoją wykonana pracę i dajcie innym pracować normalnie. Pozdrawiam

Teodor
@Qwerty

Wiewiór jest najlepszy. Auta z giełdy transportowej bierze zamiast szukać taniego transportu w tak ciężkich czasach. Jeszcze się wiele ma. Nie rozumiem po co taka osoba potrzebna.

Dupek
@Teodor

Przepraszam ale czy masz jakiekolwiek pojęcie o rynku transportowym? NIE!!! Bo gdybyś miał pojęcie, doświadczenie wiedziałbyś, że już od dłuższego czasu ceny z giełdy są niższe niż "transport na telefon", dlaczego: po pierwsze z giełdy to bardzo często są doładunki powrotne tj. ktoś coś gdzieś zawiózł i nie chce wracać na pusto - oferuje lepszą cenę po drugie na giełdzie jest konkurencja, a to wymusza niższe ceny I nie, nie mam pojęcia o kim piszecie bo nawet nie znam Waszej firmy. Jestem z Rzeszowa, trafiłem na te komentarze zupełnie przypadkiem.

yoyoyooy

@yoyo trzeba było się uczyć, wtedy nie musiałbyś płakać i też mógłbyś parzyć kawę. no ale cóź, najpierw podstawówkę trzeba skończyć. :) Gdyby nie to "biuro" złe, siedziałbyś na bezrobociu.

Teodor
@yoyoyooy

Na produkcji są niektórzy po studiach i mają fach w reku. A nie pizdowatość co nie umie nawet młotka trzymać. Gdyby nie to biuro to nie było by tyle bubli. I ropy by starczyło na ogrzanie hali

YOYOOY
@Teodor

@Teodor, BTW skoro mają fach w ręku i wyższe wykształcenie to dlaczego siedzą na produkcji skoro mogą coś więcej osiągnąć? strach? Czy może po prostu chęć pokazania tego, że tyko produkcja pracuje? No tak napierdzialanie młotkiem 8-10h jest takie nie pizdowate, fascynujące i faktycznie wymagające wyższego wykształcenia.

@YOYOOY

A skąd wy niby wiecie kto jakie wykształcenie ma? :P Gadać to sobie kazdy może, że po studiach.

Yoyo
@YOYOOY

To co robia niektórzy w biurze to naprawdę osiągnięcie. Chodź na produkcję i powiedz ludziom że gdyby nie Ty to by nie mieli roboty w sobotę . Uwielbiam takie kozaczenie. Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie.

Yoyo

Zaraz polowa roku a roboty malo. Po co caly biurowiec nierobow skoro roboty znalesc na potrafia. Zaklad zaraz przestanie istniec. Szef sie w grobie przewraca jak to widzi

Yoyoyo
@Yoyo

Ten cały biurowiec robi na to żeby firma funkcjonowała i żebyś ty nie miał co robić w sobotę od 6 do 12 ;) W biurowcu są różne działy pewnie o tym nie wiesz ;) ale skoro taki roboczy jesteś to zmien stanowisko i idź do biura i pokaż im jak to powinno wyglądać

Pola
@Yoyoyo

Nie bądź taki do przodu bo każdy wie jaka jest prawda. Gdyby nie produkcja to byś wypłaty nie dostał za parzenie kawy.

Joopik

A gdzie wyplata? Ktoś dostał?

Wyplata
@Joopik

Wypłaty w tym miesiącu nie dało do 10. A w umowie jest wynagrodzenie do 10. Zakład nie wywiazuje się z umowy. Za rządu P. Zbigniewa nie było takich sytuacji żeby wypłaty nie dało. Coraz gorzej z tymi placami

Dzony
@Wyplata

Proszę to zgłosić do odpowiednich instytucji. Po za tym i tak macie za wysokie wypłaty. Wszystko podrozalo więc trzeba ciąć koszty aby starczyło dla właścicieli na wakacje. Patrząc na was co tutaj wypisujcie to nie wiem czy na najniższa zasługujecie. Dużo szumu jedności wcale. Dlatego zawsze będziecie mało zarabiać i jeden na drugiego donosić. No jesteście ograniczeni umysłowo.

@Wyplata

Jestem ciekawa ile trwało to opóźnienie z wypłatą??

Jun
@Dzony

Dokladnie. Kilkuset osobowa zaloga nie pptrafi poradzic sobie z jednym niezrownowazonym psychicznie czlowiekiem co jego ulubionym zajeciem jest gnebienie i ponizanie ludzi. Brak organizacji. Idzcie i narobcie rabanu to przejrzy chlop na oczy. Inne zaklafy jakos potrafia i szanowac pracownika i dobrze zaplacic. (usunięte przez administratora)

@Dzony

Popieram, jakby ludzie trzymali się razem to by więcej zarobili i by była dobra atmosfera w pracy, ale jeśli wolą pod...Pier...dal....ac innych a sami nie potrafią wnieść do firmy czegoś pożytecznego to o co te wszystkie dramaty na forum. Jestem ciekawy jak by było zebranie ilu by się odezwalo że chcą podwyżkę. A po 2 Wakacje się zbliżają i Szefostwo musi odpocząć (nie dziwię się) od tych wszystkich ameb umysłowych. Prowadził Krzysztof Hołowczyc :d

Katarzyna
@Wyplata

A w tym miesiącu mieliście na czas?

Obserwator

Na izolacji na zmianie Tadzia widać że pracuje tylko jedna osoba bo reszta schowana za zgrzewarka albo w kiblu haha.... Współczuję

Tak tak
@Obserwator

One mogą tak było i będzie siedzą na (usunięte przez administratora) i tyle. Takich jest więcej na liniowych jeden robi dwóch się patrzy i stale w telefonach siedzą grubaski niech coś z nimi też zrobią a nie kasę biora ale za co za siedzenie w necie czy co.... Pan kierowaniu mówi robić robić ale z czego jak ci nie chcą zgrzewac.....

4h i do domu

Pewna kobieta kończy co dzień o 10 czy tak można u Pana Tom... co to ma byc

pan T
@4h i do domu

Bo pan T jest bogiem i on i jego (usunięte przez administratora) moga wszystko. wolne co rusz ma. soboty nie chodzi. uklady ukladziki

Www

Pewnie że można.

...
@4h i do domu

niech se kończy o której chce jak jest dogadana. Ludzie co z wami nie tak?Banda ignorantów. Na Ukrainę z wami bo w tyłkach się wam przewraca od dobrobytu. Co za wiocha

Ww.
@...

Dogadać to ona se może w domu z mężem. A nie w pracy podpisywała umowę na 8godz nie 4 godz co ty tu piszesz. A jak toś inny chce urlop na pół albo wogule urlop to ci powie ze nie ma urlopuw. A taka to kiedy chce i jak chce A do powiedzenia ma najwięcej. Żal tej dziewczyny

Qqw
@Ww.

Znowu zaczęło się straszenie ludzi urlopami bezpłatnymi i brakiem pracy. Kpina. A wszystko dlatego bo nie chcą dać uczciwej wypłaty. Ile w tym miesiącu nam zabierzecie? 500? Pan T nie wie co już ma wymyślać na tych zebraniach. Ludzie udajcie się do prawnika i zobaczycie jak są liczone wasze wypłaty. Jaki to akord zbiorowy łączony z Ukraińcami z stawka godzinowa i darmowe soboty dla Polaków. Takie rzeczy tylko w tym zakladzie

Ooo zdziwko
@Qqw

Kazdy urlop jest na wniosek pracownika. Wiec nie moga cie wyslac na urlop. Chyba ze zalegly i nic wiecej.

u
@Ww.

Policz se że do 10 to cztery godziny czyli na pewno ma urlop na pół każdy ma do tego prawo więc zamiast zazdrościć i pisać bzdury to sobie też wez bo wiadomo że z tym problemu nie ma. Problem jest z urlopami to fakt niestety tylko na zmianie Pana Tomka Falszywce

Obserwator
@Qqw

A za siedzenie w kanciapie u brata godzinami też płacą? Weźcie się za robotę Januszem a nie płaczecie że za małe wyplaty

Www
@Obserwator

Tak płacą płacą i za picie w pracy i sapnie też płacą...

@Ww.

Jeszcze raz na. nauczanie początkowe. poprosimy bo błąd na błędzie ,,

??

O polonista się odezwał

@Ww.

Urlopuw? Mnie uczyli w szkole pisowni URLOPÓW ???? Ja nie wierzę, jacy Wy jesteście zazdrosni. Niech każdy na swoje stanowisko patrzy i na swój dochód. Nikogo inna osoba nie powinna obchodzić co robi, o której wychodzi czy cokolwiek. Ludzi pracujecie w dużej firmie i tylko się cieszyć można że jest praca. Po 2 jak macie jakiś problem to zapytajcie się tej osoby czemu kończy po 4 godzinach(może akurat ma pracę na pół etatu) pracę a nie wypociny z błędami piszecie na forum. Im mniej kłótni i interesowania się innymi tym lepsza atmosfera w pracy. Pozdrawiam szef wszystkich szefów Marek Jerzyna ze Szczecina.

Tereska
@pan T

Panie T . Wolne soboty w Polsce są od 1981 roku. Proszę przestudiować kodeks pracy. Soboty są nie obowiązkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.