Opinie o Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis w Bielsko-Biała

Yankes

Centrum zgromadzeń gejów nigdy więcej tam nie przyjedziemy jak nie ma pogody basen i jacuzzi opanowane przez gejów ceny masakra oddzielnie liczone za pokój oddzielnie za "strefę spa " o ile to można nazwać strefą spa basenik jedno jacuzzi piszą na stronie o organizowanym grillu czy imprezie na miejscu nieprzyjemna kobieta z obsługi informuje nas że nie ma tylu chętnych żeby organizować co to jest ??? niby centrum naturystyczne a pozakładane kamery czy wyrażaliśmy zgodę na podglądanie ? a skąd mamy wiedzieć czy później materiały nie trafiają w niepowołane ręce

szunaj
@Pinio

Nigdzie nie widziałem kamer. Ceny są normalne. W końcu utrzymanie wszystkiego w czystości i miła obsługa kosztują. Jest tam wspaniale, pełny relaks.

Karolcia Nowy wpis

Czytam, że klienci na ceny narzekają bo wysokie.. zarobki też ? ;) zamierzam podejść i zapytać tam o pracę, szkoda że nie ma od razu żadnych ofert w internecie, żeby sobie popatrzeć. Może wy coś wiecie o trwających rekrutacjach?

Yankes

Pinio
@Yankes

Ceny z kosmosu. Szczególnie dodatkowa opłata za tzw. strefę spa jest dyskusyjna. Opłata za pobyt w pokoju nie uprawnia do wstępu na basen ( niewielka niecka w budynku). Paragonu nikt nie wystawia, kamery dookoła, czystość dyskusyjna. Można odnieść wrażenie, że to meta dla swingersów

@Yankes

Ceny jakie są kazdy widzi gdy sie rezerwuje, nie rozumiem oburzenia bo można rezerwować lub nie, odrazu jest jasno powiedziane ze strefa spa jest osobna sprawa, ja uważam to miejsce na super wypoczynek, cicho spokojnie, po całym ośrodku można spacerować nago I to jest miejsce naturystyczne więc właściwie każdy na terenie pokojów,spa i terenie w zależności od pogody powinien być bez ubrań. A kamery są dla bezpieczeństwa gości, chyba każdy naturysta nie wstyd i i nie obawia się być nago. Ja uważam to miejsce za bardzo fajne i mile, nieraz tam wrócę by odpocząć również od ubrania.

@Pinio

a mają w ogóle kasę fiskalną żeby wydać paragon? Może wystarczało poprosić :-)

Sylwia
@Kris

Super, że to miejsce Ci się tak podoba, ale jednak martwią mnie te kamery. Ja rozumiem, że niby nie ma się czego wstydzić, taka kultura i podejście do tematu. Ale tak jak ktoś się tutaj zmartwił to jaka jest gwarancja, że ktoś nie wykradnie tych nagrań i nie wykorzysta jakoś przeciwko ludziom, którzy na nich są? Bo to różnica jeśli ma do tego dostęp zaufane miejsce a ludzie z internetu. Wiadomo czy mają tu jakieś dobre zabezpieczenia, żeby żaden haker tego ewentualnie nie wykradł?

@Sylwia

Kamery są wewnętrzna siecią monitoringu ośrodka, więc jako takiego dostępu z zewnątrz przez internet nie ma, musiałby ktoś ukraść dyski na których w pętli się nagrywa monitoring. Nie sądzę by to miało jakis sens. Ja jestem początkującym naturystą, owszem zwróciłem uwagę na kamery również, ale jeśli to wewnętrzne monitorowanie to nie przejmuje się tym i w miarę pogody staram się korzystać z nagosci na całym terenie ośrodka, choc dużo osób widziałem w szlafrokach, kazdy jak lubi, choc spotkałem się z miejscami np poza Polską ze w tego rodzaju ośrodkach jest dla wszystkich wymagana nagosc aby nikt nie czół się skrępowany.

Sylwia
@Kris

No właśnie czytając to miałam już zapytać o te szlafroki. Czyli tutaj nikt się o to nie przyczepia, że tamci wolą w nich chodzić? Ja w ostatnim czasie spotkałam się z dość niemiłym potraktowaniem osoby, która chciała wejść do sauny zakrywając się przy tym ręcznikiem. Niektórzy ludzie potrafią być wredni. :/

@Sylwia

Ja ze swojej strony mogę się wypowiedzieć ze ośrodek jest bardzo tolerancyjny bo spora większość właśnie jest okryta, doskonale rozumiem że osoby które są 1 raz lub początkujący maja taki jak by okres aklimatyzacji bo sam się w pewnym stopniu mógłbym do takich zaliczyć ale mimo to ywazam ze w tego rodzaju ośrodku to delikatnie ale powinno być bardziej wymagane bycie zupełnie bagim by wszyscy czuli się faktycznie równi. Ja po pierwszych pobytach starałem się być wyłącznie w stroju Adama jak tylko nie było zbyt zimno, a jeśli nawet to z pokoju do ogrodu zimowego krótka droga która również staram się pokonać w ten sposób, oczywiście na początku tez miałem i mam sporo pytań, grzecznie zapytałem na forum by swoim zachowaniem nikogo nie urazić i nie popełnić błędów które mogły by być odebrane nie tak jak powinne

@Sylwia

Poza tym xmoro decyduje się na pobyt w ośrodku naturystow, czy też chcę spróbować tego rodzaju wypoczynku to staram dostosować do panujących norm, po to tam jade właśnie aby odpoczywac, spędzać czas nago I milo , korzystając z oferowanych atrakcji, ale zawsze jak to między ludźmi są jakieś ała , więc chyba niektóre rzeczy trzeba po prostu pominąć i cieszyć się ta chwila Moim skromnym zdaniem moze w pewnych kwestiach powinno się wprowadzić drobne zmiany aby strój Adama i Ewy :) byl bardziej obowiązujący

szunaj Nowy wpis
@Pinio

Nie wiem, czy moje pytanie nie będzie głupie, ale czy pracownicy ośrodka też poruszają się nago? Szukam zatrudnienia w tych okolicach i myślałam o wysłaniu CV, ale jednak chciałabym mieć coś na sobie podczas pracy.

Hela Nowy wpis

Hej, ktoś wie czy w ich ośrodku potrzebują lub będą potrzebowali fizjoterapeutów lub rehabilitantów? Co prawda mam już pracę na etat w szpitalu jako rehabilitantka, ale myślę by trochę pobrać zleceń w ich centrum, jest u nich szansa zatrudnić się na pół etatu? Fajnie gdyby, ktoś z pracowników dał tutaj znać, bo widzę na tym wątku opinie samych klientów :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Ja Nowy wpis

Byłem 2 razy. Czułem się swobodnie. Obsługa miła i uczynna. Nie spotkałem się z jakimiś orgiami etc. Polecam naturystów ten ośrodek, szczególnie w okresie poza sezonem. Pozdrawiam.

Krzysiek

Cześć. Mało opinii w tym centrum, dlatego chcę coś ustalić. Mianowicie szukam pracy dorywczej/dodatkowej. Szczere mówiąc dowolna forma zadań, aby gdzieś się załapać. Tutaj takich dorywczych pracowników w ogóle przyjmują? Zaniepokoiło mnie to, że w sieci praktycznie nie ma informacji o jakichś nawet archiwalnych ofertach, jeżeli chodzi o pracę tam. Wiecie, czy umowy dają, jak coś i ile w razie co do ręki płacą?

Futen

Bardzo polecam ten ośrodek.Pobyt tutaj bardzo szybko mija i człowieka dosięga ten niedosyt że tak szybko to minęło..I bardzo szybko tam się wraca.Naprawdę.

Jakie godziny pracy obowiązują w Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis?

Bogdan

Ok i wszyscy pracownicy pracują tak długo jak jest otwarte centrum czy są jakieś zmiany? Teraz na sezon letni szukają kogoś do pracy? Np, sprzątania pokoi albo terenu wokół obiektu? Wiesz coś?

Futen

Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje.Według mnie to jest wspaniały ośrodek dla kogoś kto chce spróbować wypoczynku nago.Pojechalem raz i teraz o ile mogę to zawsze tam wracam.Polecam.Naprawdę.

Krzysztof

Bardzo przyjazne miejsce, miło i spokojnie, czysto i przytulnie. Po pierwszych odwiedzinach chce sie wracać, zwłaszcza że jest to miejsce naturystyczne i można swobodnie bez skrepowania wypoczywać i relakować sie nago, na łonie natury w bardzo ładnym ogrodzie, który posiada kilka poziomów, jesli ktoś lubi byc w bardziej odosobnionym miejscu. Polecam wszystkim naturystom i osobom, które chciał by spróbować takiego wypoczynku, jeszcze nie raz tam wróce by spokojnie wypocząć. pozdrawiam,

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis?

Centrum Rekreacyjno Naturystyczne Cezar Małgorzata Rijnvis
  • Ciesielska 32