Opinie o Solbau Marcin Grzesik w Nowa Kuźnia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solbau Marcin Grzesik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solbau Marcin Grzesik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solbau Marcin Grzesik w Nowa Kuźnia

Michał Nowy wpis

@ybd koszmar na jawie ? Co masz na myśli ?

Marcin Nowy wpis

akutalizuję swoję opinię z wcześniej. Musiałem usunąć stronę internetową, na której wszystko opisałem, ze względu na użycie solbau w nazwie domeny. Więc ocenię krótko w skali od 1-5: - terminowość - 0 - wygenerowali nam obsuwę prawie pół roku, po czym nawiali z budowy jak powiedzieliśmy, że będziemy egzekwować kary umowne za opóźnienie. Za nawianie było taniej. - wycena - 2 - szybko i na początku wydawałoby się konkretnie. Wycenili bardzo drogo fundamenty (dużo drożej niż wszystkie inne firmy) ale dużo taniej wycenili pozostałe etapy, więc nam pasowało. Niestety nawiali po wymurowaniu ścian parteru. Nawet po odliczeniu kar umownych byliśmy parę tysi w plecy. - jakość wykonywanych prac - 4 - nie ustrzegli się błędów, które potem wygenerowały trochę dodatkowych kosztów, ale powiedzmy, że da się z tym żyć. Pracują bardzo czysto i sprzątają codziennie po sobie. Bałaganu na placu budowy nigdy nie było. - komunikacja - 1 - przepychanie odpowiedzialności między podwykonawcą a szefem firmy utrudniało nam życie. Czasami przez długi czas ekipy nie było na budowie i trzeba było dzwonić i pytać o co chodzi. Pomimo jakości na bardzo przyzwoitym poziomie, to wszystkie pozostałe składowe współpracy leżą. To wszystko składa się na niezbyt przychylny obraz firmy.

Master Nowy wpis
@Marcin

Panie Marcinie czy moge prosić o kontakt mailowy w sprawie budowy domu z firmą Solbau? chrapekmaster@gmail.com

delfin Nowy wpis

Jesteście pewni swojej negatywnej opinii? Łatwo jest oskarżać trudniej naprawić.

Ybd

Nie polecam, chyba że ktoś chce przeżyć koszmar na jawie.

Aleksandra
@Ybd

Bardzo Cię proszę o więcej informacji na temat tego, jakim Solbau jest pracodawcą. Co zmieniłbyś w tej firmie, aby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Jeśli napiszesz bardziej konkretnie, pomożesz użytkownikom chcącym zasilić szeregi pracowników tej firmy. Każda informacja od osoby zorientowanej w realiach jest na forum nieoceniona.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Solbau Marcin Grzesik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Na stronie www.solbau.com.pl opisałem jak funkcjonuje firma solbau. Wszelkie pytania proszę kierować przez formularz kontaktowy na stronie.

Zostaw merytoryczną opinię o Solbau Marcin Grzesik - Nowa Kuźnia

Solbau Marcin Grzesik