Opinie o Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura w Świerklany Górne

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura w Świerklany Górne

To jak w końcu? Chodzi mi o ten wątek związany z zatrudnianiem innych osób. Od dwóch lat widzę ze ludzie próbują się dowiedzieć. Czy do dziś wiadomo? Albo może dopiero od tego roku ktoś się zatrudnił? Mam licencjat z fizjoterapii, czy na jego podstawie będzie możliwa współpraca?

Jolcia Nowy wpis

Krystian Frysztacki nikogo nie przyjmnie. Pracuje sam

Wiki

Powiedzcie czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy to jest jedynie działalność jednoosobowa?

Hda Nowy wpis
@Wiki

Po co ci to wiedzieć?

Ewi

Polecam z całym sercem , Byłam u niego 7l temu pi porodzie,gdzie miałam duża anemie, okropny ból pleców,głowy Bylam że 3razy .w ciągu tygodnia ,i czułam się jak nowo narodzona.,Pomugl też moim wczesniaczkom ,bo miały ciągle kołki, ulewanie,brak apetytu,i napięcie mięśniowe.Jak ręką odjoł.Teraz pomuogl mojej mamie co nie mogła chodzić ,,a teraz jest już lepiej.

Ewelina Nowy wpis
@Ewi

Dzięki za polecenie. Super, że pomógł. Moja znajoma miała podobne problemy i też myślała żeby do kogoś się zgłosić. Jakie są koszty leczenia?

Magda

Byłam u pana Krystiana 22 lata temu i bardzo mi pomógł . Miałam zablokowany układ nerwowy , wypadły mi włosy . Pierwsza wizyta skończyła się wysoką gorączką 40 stopni z tego co pamiętam a na kolejnych wizytach było znacznie lepiej . Dzisiaj po 22 latach był mój tata i po pierwszej wizycie widać poprawę . Miłe jest to że nadal kasuje tak jak kasował , buty nadal się ściąga przed wejściem jak kiedyś. Znam osobiście osoby które walczyły o życie miałem poważne problemy i nawet pan krystian pojechał do szpitala i był na oiomie u osoby ktora wtedy walczyla o życie . Cieszę się że ta osoba żyje i wyszła z tego . Dla niektórych to może śmieszne że są takie osoby i się z nich śmieją. Może kiedyś zrozumieją jak przynajmniej raz go odwiedzą. Spokojnie to nie czarodziej to bioenergoterapeuta bardzo dobry człowiek Polecam wszystkim .

Hanys
@Magda

Byłem... Potwierdzam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Dariusz

Witam. Byłem dzisiaj u Pana Krystyna. Świetny facet. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wizytą i Jego podejściem do pacjenta. Bardzo sympatyczny człowiek. Nawet nie miałem pojęcia, że tak byłem zablokowany. Pan Krystian odblokował mi wszystkie napięcia mięśni. Naprawdę czuje się znakomicie. Bardzo gorąco polecam !!!

Hanys
@Dariusz

Bo też tam byłem i pierwszy raz w życiu czułem jak energia rąk Pana Krystiana przenika moje ciało. Dzięki

Dominika

Ja niechodze po schodach do gury tylko bokiem czy mi pomoze

Jest 14.09.2020 godzina 8:32 i 8:40 jest sygnał ale nikt nie odbiera. Wydaje mi się że Krystian odbiera tylko od wybranych numerów lub pod innym numerem telefonu. Szkoda kiedyś dużo mi pomógł. Jeździłem do niego przez półtora roku 2x tygodniowo prawie bez przerwy, ale to był rok 2004-2005. Teraz nie ma szans się dostać do gabinetu.

@Marcin

Mimo wszystko pan Krystian to dobry człowiek i warto się starać o wizytę. Komentarz dodaje ta sama osoba.

@Marcin

Pan Krystian odbiera trzeba dzwonić cały czas ja też czasami nie mogę się dodzwonić to dzwonię o godzinie 21.30 parę razy i odbiera

Krzysztof
@..

Skoro jest tak dużo telefonów do tej osoby to można po części wywnioskować, że jest to bardzo dobry specjalista. Tak czy inaczej chciałbym dowiedzieć się, czy osoba ta nie ma żadnej sekretarki, która prowadziłaby kalendarz przyjęć?

@Krzysztof

Niestety nie , proszę dzwonić regularnie

Misia
@Marcin

Jest w poniedziałki i czwartki od 8.30 do 8.40 ja bardzo długo dzwoniłam i odebrał dziś po tygodniu dzwonienia 15 min na dzwonienie i codziennie próbowałam

Pan Krystian pomogl mi w wielu schorzeniach przy ktorych lekarze się osmieszyli

Natalia

Czy firma zatrudnia pracowników czy też to jednoosobowa działalność?

Polecam każdemu.

Nie udało mi się niestety znaleźć informacji, czy firma działa jednoosobowo, czy zatrudnia więcej osób. Wiecie coś na ten temat? Zależy mi na poznaniu opinii pracowników. Jest to bardzo specyficzna branża, dlatego ciekawi mnie, jakie są warunki zatrudnienia oraz czy wymagane jest doświadczenie. Czekam na Wasze wpisy.

Magda

Czy można starać się o wakat w firmie, czy działa tylko jedna osoba ?

Bozena

Cudowny człowiek pełen bardzo dobrej energii. Spotkania z nim dają mojemu mężowi dużo sił i energii

Ktos111

Czlowiek sympatyczny, pomógł już ludziom, warty polecenia :) ale jeśli chodzi o umówienie się to tragedia.. Miesiac już próbuje i bez rezultatu.. Może warto pomyśleć o jakieś osobie zajmującej sie odbiorem tel przez parę h..

Ktoś

Po wizycie mam zapalenie mięśni Nie polecam !!!

Maja
@Ktoś

Nie wierze ,dlaczego anonimowo ?

Maja

Wspaniały ,cudowny ,znam bardzo dużo ludzi którym bardzo pomógł a mnie przedewszystkim ,duży szacunek .

Zostaw merytoryczną opinię o Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura - Świerklany Górne

• Jak się pracuje w Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura?

Zobacz opinie na temat firmy Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura?

Frysztacki Krystian Gabinet Terapii Niekonwencjonalnej Natura
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Plebiscytowa 4
    44-266 Świerklany Górne