Opinie o Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek w Gwoździce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek w Gwoździce

Czy Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek zatrudnia studentów?

Marek Nowy wpis

Firma Realbau Sebastian Obalek nie zapłaciła mnie wynagrodzenie.Sprawę zgłosiłem do PIP.Wnioski z kontroli druzgocące,nie prowadzona żadna dokumentacja pracownicza,Amatorszczyzna ,ale Pan Obalek złotousty.Soka Bau tez nie płacił,zgłoszone .

Michał Nowy wpis

Widzę że pracownicy się żalą na niezapłaconą kasę. To jak? Wszystko zostało już uregulowane i można przyjąć się do roboty? Bo to dla mnie ważne info.

Eryk Nowy wpis
@Michał

Niektórzy dostali a co niektórzy nie.

Ja do dziś nie dostałem pieniedzy, a nie piłem i nie cpalem na smsy i telefony brak odpowiedzi.

Wspolpracownik

Jak z Panem S. nie możesz się skontaktować to próbuj do Pani S.

Byly pracownik

No i dostales kase? Bo mi napisal, ze kasy nie bedzie i juz.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dziki Tomasz S

Tak pracowałem u tego typa jak wielu innych ludzi co szanują swoją prace swoje życie swoją godność i jeszcze wiele wiele różnych życiowych sytuacji na budowie A Sebastian Obalek Realbau to przeciwieństwo tego wszystkiego. Dlaczego bo pracowałem tam widziałem wszystko w Hamburgu generalny to Firma HOCHTIEF O co mi chodzi i nie tylko bo rotacja były wielka ludzi ma w (usunięte przez administratora) a najlepiej jak bedziesz pracowal do 7 do 22 bo trzeba, na budowie zawsze cos trzeba Ale meritum o co mi dokladnie chodzi Ludzie nie mają na czas wypłaty, ubezpieczenia była sytuacja ze człowiek poszedł do lekarza bo coś tam rozwalił sobie nogę i dowiaduje sie ze nie ma ubezpieczenia umowa w ZUS POLSKA umowa a tam zonk nie ma lipa zaraz szmery bajery wiecie jak co i jak cześć ludzi poszła w (usunięte przez administratora) prawidłowo ZA GRANICĄ I JESZCZE NIE WIADOMO CO W RAZIE "W" ale to mało GEWERBA TO DOPIERO są jaja dość bo mogę pisać do rana NIE POLECAM STARAĆ SIE TRZYMAĆ JAK NAJDALEJ TEJ PSEUDO firmy CHYBA jestes desperatem co lubi być dymany w du,,

@Dziki Tomasz S

Jak się pod wpływem alkoholu i narkotyków przychodziło do pracy, spało w szatni, to faktycznie mozna mieć krzywy obraz rzeczywistości.

@Dziki Tomasz S

Przestań oczerniać bezpodstawnie. Taki wspaniały z Ciebie pracownik? Ile razy na*ebany do pracy przyszedłeś? Przecież nawet sam szef Cię wielokrotnie przyłapał jak zamiast pracować to spałeś pijany na socjalu. Przecież są nawet nagrania jak Cię Pan Sebastian budził a Ty nie kontaktowałeś w ogóle o co chodzi. Szczekać jadaczką to każdy pijaczyna potrafi. Kar nałapałeś za bycie pijanym w czasie pracy to się nie dziw, że Cię w końcu wyrzucił i dostałeś mniej niż Ci się wydawało moczymordo. Dobrze, że przez Ciebie nikomu się krzywda na budowie nie stała.

Wspolpracownik

Jak masz wypisywac takie glupoty to zadzwon do Sebastiana i powiedz mu to osobiście. P.s. To nie Sylwia ani Sebastian pisali. Zresztą wszyscy widzieli co wyprawiales w Hamburgu.

Dziki
@Wspolpracownik

Kare to można dostać od mamy jak odłączy internet albo nie da kieszonkowego. Za przepracowany czas w pracy trzeba się rozliczyć a ten typ ma to w ch.ju nie chodzi o mnie bo to sąd jest od tego który to zweryfikuje gdzie jest prawda, chodzi że ta (usunięte przez administratora) nawet Pana Stanisława (usunięte przez administratora) i nie tylko jego wszystkich równo. A pisze to tylko z jednego powodu żeby ludzie trzymali się tej pseudo firmy jak naj dalej Ps Sebastian od lutego ma (usunięte przez administratora) ja też resztę czas zweryfikuje Guciu

@Dziki

Jak Ci mama kary daje to Twój problem. Widocznie nie dorosłeś do pracy. Wiesz co to są kary umowne? Jest to specjalny załącznik do umowy, w którym są wyszczególnione wszelkiego rodzaju kary za opóźnienia, nieprawidłowości i naruszanie ustalonego regulaminu pracy. I myślisz, że jak na Pana Sebastiana zleceniodawca nałożył karę, bo ktoś był pod wpływem alkoholu w pracy to co on zrobi? Zapłaci karę za Twoje pijaństwo i dalej Cię będzie spowodował? Potrącił Ci to z wynagrodzenia. "Za przepracowany czas w pracy trzeba się rozliczyć" - to Twoje słowa. ZA PRZEPRACOWANY A NIE ZA SPANIE PO PIJAKU NA TERENIE ZAKLADU PRACY!!! O czym Ty tu próbujesz dyskutować. Za picie nikt Ci tam nie zamierzał płacić. Zresztą, widać po Twoich komentarzach jaki z Ciebie solidny i porządny pracownik. Nie dość, że słownikiem ortograficznym oraz słownikiem poprawnej Polszczyzny chyba się nigdy nie lubiłeś, to jeszcze tylko obrażać umiesz i administrator musi usuwać połowę Twojej wypowiedzi. A z pozostałej reszty bardzo trudno "rozszyfrować" o co Ci chodzi. Nawet Enigma nie daje rady. Pewnie nadal w ciągu i dlatego literki same się naciskają bez ładu i składu. A szczekać zza biurka przed komputerem, siedząc zamkniętym w domu to każdy pijaczyna potrafi. Czemu bałeś się odebrać telefon jak Pan Sebastian do Ciebie dzwonił? Nagrał Ci się na pocztę więc nie ściemniaj zaraz, że nie wiesz o co chodzi. Przypomnę Ci jeszcze tylko Twoje słowa z czasu, kiedy byłeś z nami na budowie - "Ja tu przyjechałem zarobić, a nie się narobić" Taka mała informacja dla przyszłych pracodawców @Dzikiego - trzymajcie się od partacza i pijaka jak najdalej. Przez takich jak on w końcu komuś stanie się krzywda na budowie.

Koledzy
@Dziki

Dziki daj se loozu. Malo razy z chlopakami ci mowilismy ze rano do roboty i bedziesz (usunięte przez administratora) A tersz sie czepiasz jakbys wczesniej nie wiedzial. Wiedziales doskonale. Nie ty pierwszy podpadles i nie ty pierwszy kare dostales.

Marcel R.

Bardzo Dobrze Wykonana Robota.

@Marcel R.

Dziękuję w imieniu całej załogi RealBau.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek?

Dziki

Od stycznia ludzie nie mają wypłaty zawsze były problemy z kasą a Sebastiana Obalka generalny wykonawca Hochtief w Hamburgu wyrzucił na zbity pysk. Nie polecam tej pseudo firmy omijać szerokim łukiem.

@Dziki

Wyrzucił to z Hamburga? Bardzo dziwne. Do dzisiaj 27.04.2021 jesteśmy na budowie i dziś lejemy kolejny beton. Nie wypłaca? Jak za bycie pijanym w pracy miałeś więcej kar niż wynagrodzenia to twój problem. Od trzech lat pracuję u Pana Sebastiana i nigdy nie było problemów z pieniędzmi. Wystarczy zamiast pić i ćpać, wziąć się do roboty i pracować. Oby już więcej takich jak Ty do nas nie przyjechało.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek - Gwoździce

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma Budowlana Realbau Sebastian Obalek
  • Boczna 18