Opinie o Krzysztof Rząp Usługi Remontowo-Budowlane w Iłowo -Osada

Krzysztof Rząp Usługi Remontowo-Budowlane
0 0 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Krzysztof Rząp Usługi Remontowo-Budowlane?

Martyna Mówińska Nowy wpis

Myślałam że remont potrwa 3 tygodnie a się okazało że nie całe dwa :) Bardzo miło się z nimi rozmawia. Polecam wszystkim :)

Radosław Nowy wpis

Firmę wybrałem z polecenia znajomego. Panowie wzorowo wykończyli mój dom. Jakość usług, doświadczenie i terminowość na najwyższym poziomie. Mało już takich ekip budowlanych. Polecam z czystym sumieniem.

Tak1Nie

Mariusz

Faktycznie spisali się na medal. Poleciała mi tą firmę znajoma i jestem bardzo zadowolony. Jak sami mówią ich usługa polega na: Ekskluzywnym Wykańczaniu Wnętrz. Jeśli będę potrzebował firmy remontowej to na pewno zwrócę się do Remontartbud Krzysztof Rząp.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie Krzysztof Rząp Usługi Remontowo-Budowlane w miejscowości Iłowo -Osada? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

Tak1Nie

Przemysław Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Administrator

Z tego co mi wiadomo to raczej większość zleceń robią w Warszawie niż w Iłowie. A może tylko w Warszawie?

Zostaw opinię o Krzysztof Rząp Usługi Remontowo-Budowlane - Iłowo -Osada

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie