Opinie o Rafał Hoffer Firma Budowlana w Działdowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rafał Hoffer Firma Budowlana. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Hoffer Firma Budowlana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Hoffer Firma Budowlana w Działdowo

Lui

Ja nie mogę narzekać

Fiki
@Aleksandra

Bo zarabia najniższą krajową? I się cieszy, bo tylko tyle się reformował. Pierwsze słyszę, by w Działdowie w którymś obozie pracy ktoś nie narzekał.

Na stronie firmy jest nowa ofert pracy jak dla mnie bo właśnie szukałem jako pomocnik operatora maszyn i urządzeń stolarskich. Jeśli chodzi o rysunek techniczny to wystarczą tylko podstawy? Jak się wdrożę to są szanse na lepsze stanowisko niż tylko pomocnik. To znaczy są awanse dla tych co się starają?

Antyalkoholik Nowy wpis

Jak dobrze, że (usunięte przez administratora) tego przekręta Dopieska. Już dawno powinni go nakryć na chlaniu. Stany miał ten A.D. - majster. W ciągu dnia 25 razy zmieniał mu się nastrój. Chory człek! Poleciała cała rodzinka zas rany ch i dumnych sławiaków ze sławki wielkiej. Teraz jest zdecydowanie lepiej, 100 razy lepiej jak go nie ma!

Jak płaci firma? Można dobrze zarobić?

Klara
@1234

Super, że ktoś pyta. Mnie to interesuje, ale też interesuje mnie czy do kasy dochodzą bonusy finansowe np. za frekwencję czy za wyniki?

Pavel
@1234

Można tylko jedno powiedzieć - porażka. Zarabia sie najniższą krajowa jak nie jestes w nadgodzinach, bez żadnych dodatkowych bonusów, wczasów pod gruszą czy innych tego typu. Od pol roku obiecywane podwyżki i nic, wstyd wstyd wstyd.

Kaz Nowy wpis
@1234

Możesz nawet się dorobić. Ale garba. Zarabiasz najniższą plus możesz walić soboty, więc teraz 3500 możesz mieć! Tylko co to jest przy takiej inflacji?

Lui

Ja nie mogę narzekać

Aleksandra
@Lui

O, a to dlaczego? Opowiesz coś więcej o pracy tam? :)

Fiki Nowy wpis
@Aleksandra

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rafał Hoffer Firma Budowlana? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lata temu w sieci szukali na posadę pracownika do działu technologicznego. Czy w fumie nadal jest takie stanowisko? Wtedy oferowali umowę o prace, a teraz nowa osoba tez dostaje taką umowę? Dawali warunki do rozwijania kreatywności, czy to wciąż obowiązuje, a jak tak, to jak kreatywność można tu rozwijać? Przez szkolenia jakieś?

Helena

5 lat temu szukali pracownika działu obsługi klienta, czy od tamtej pory jest zatrudniona ta sama osoba czy może szukają aktualnie kogoś na ten etat, bo ja bym była zainteresowana? Widziałam, że wymagali znajomość języków obcych, a na jaki język kładą głównie nacisk, angielski będzie okej? Jakby ktoś chciał napisać ile się zarabia na tym stanowisku będę bardzo wdzięczna.

Pracownik...

Nie narzekam,dla tych w porządku jest w porządku...,poza tym pracowity facet,zaczynał od zera i coś zdobył,to się liczy...

Aneta
@Pracownik...

@Pracownik... Masz rację, szacunek dla pana Hoffera. A może wiesz, czy on przyjmuje teraz budowlańców do pracy?

Tołdi
@Pracownik...

A kto nie zaczynał od zera? I co osiągnął???

Xxx

Nie polecam pracy w zakładzie FMHOFFER ze względu na majstra (usunięte przez administratora) Majster nie ma szacunku do ludzi za grosz, ma swoich wybrańców a resztę ma za nic potrafi naśmiewać się z kogoś przy kimś a to nie jest fajne jeśli ma do kogoś problem powinien powiedzieć mu to na osobności a nie zbierać pół hali i naśmiewać się szczególnie chodzi o młodych pracowników, wszyscy jesteśmy równi czy starszy czy młodszy ale Pan Andrzej tego nie rozumie uważa się za najmądrzejszego na świecie. Moja opinia jest negatywna gdyby nie ten majster atmosfera by była całkiem inna i chodziło by się do pracy z uśmiechem na twarzy a nie pod presją.

@Xxx

Czysta prawda. Tak robią chamy, takie jak ten (usunięte przez administratora) majster AD.

_monika g
@Xxx

Jaki Pan Andrzej? To świnia jest lepsza dla drugiego człowieka. Szkoda gadać!

♀ Samica ♀
@Xxx

Czy prawdą jest, że mają zamykać HFM na Grunwaldzkiej? Pewnie przez majstra i jego charakter

Jolanta
@♀ Samica ♀

skąd masz taką, a nie inną informację?

Dobijes Andrej?
@Xxx

Czyli chamstwo? Ten Andrej Dobijes to jednak kawał ch u.Ja też... Zostawi tę firmę Hoffera w bardzo złym stanie... Szkoda gadać jak jedna rodzina może zatruć życie miłym ludziom na zakładzie... Hoffer? Panie właścicielu rób coś z tym...

@Dobijes Andrej?

Ano słabo to wygląda, zwłaszcza po waszych reakcjach... Pisała coś tu wyżej o zamknięciu, doszło do niego ostatecznie?

Iwona

Spędziłam w fabryce mebli kilka dobrych lat i mam raczej pozytywne wspomnienia.

Jak wygląda kwestia wypłacalności zarówno pracownikom jak i podwykonawcom/dostawcom?

Grzesiek
@Zainteresowany

A na kogo kandydujesz? Chcesz złożyć papiery? Co do wypłat to są zawsze na czas...

@Grzesiek

Bardziej interesuje mnie płatność kontrahentom handlowym.

Pozytywnie

Witam, Czytam tak wszystkie komentarze, które tu wpisaliście i stwierdzam fakt, że złośliwość ludzka nie ma granic. Moją wypowiedź rozpoczęłabym od tekstu piosenki Cz. Niemena " Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. " Uważam, że jeżeli jest jakiś problem to trzeba o tym rozmawiać, nie publicznie oczerniać, tym samym psując renomę firmy! Widocznie osoby, które to piszą nie są na tyle odważne aby stanąć prosto w twarz z p. Andrzejem D. i porozmawiać o tym co jest bądź co było nie tak. Ciężko jest prowadzić załogę, która liczy ok. 100 osób. Każdy człowiek jest inny. Każdy ma inny charakter, temperament i różnie reaguje na dane sytuacje. Jednak z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pan Andrzej sprawdza się na tym stanowisku i wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Jeżeli pracownik zrobi coś źle, naturalnym jest, że majster, kierownik bądź dyrektor zwróci uwagę. Zwróci uwagę w sposób adekwatny do tego jak dany pracownik się zachowuje. Majster potrafi zachować zimną krew w sytuacjach stresowych i jest naprawdę cierpliwy dla wielu osób. Jeżeli chodzi o rodzinę to rzeczywiście mógłby to trochę rozgraniczyć. Ale to są też ludzie, którzy chcą pracować. I niech tak będzie. Nie mam nic przeciwko. Jedyne o co mogłabym się przyczepić to to aby p. Andrzej był trochę bardziej empatyczny. Fajnie by było gdyby przyszedł i pochwalił pracownika za dobrze wykonaną robotę. Konstruktywna krytyka jest dobra ale pochwały też motywują pracowników. Rozpoczęłam swoją wypowiedź Niemenem i zakończę też : " Najwyższy czas NIENAWIŚĆ zniszczyć w sobie. " Szanujmy siebie, szanujmy swoją pracę! Wtedy będzie dobrze :) Pozdrawiam

Norman
@Pozytywnie

I mówi to kto? Żona majstra, czy siostra żony? Bo rękę dam sobie uciąć, że nie ma w zakładzie ani jednej osoby, która nie ma z nim powiązania, by ktoś stanął w jego obronie. A że z kobiet chyba sześć to rodzinka, to stąd taki komentarz. Ale ludzie wiedzą jaki on jest i na takich sam Niemen się przewraca w grobie. A ludzie typu majster Andrzej D, prezes Jarosław K, muzyk Paweł K skończą jak skończą. Przez takich jak oni dziwny jest ten świat!

Pozytywnie
@Norman

Otóż, absolutnie nie. Ani żona, ani siostra żony :) Czyli można dać sobie uciąć rękę :) W zakładzie istnieje jednak osoba, która stoi w obronie pana Andrzeja D. i myślę, że nie jedna. Widzę tu straszny egoizm, zaciętość i działanie do walki. A przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Taka pogarda, poniżanie kogoś na forach społecznościowych, wyzywanie, oczernianie to wielki wstyd i brak szacunku do drugiej osoby i do samego siebie. Może warto byłoby popracować nad samo zachowaniem i nad relacjami interpersonalnymi. Tak jak wspomniałam prędzej, jeśli jest jakiś konflikt i coś się nie podoba po prostu ROZMAWIAJMY! Myślę, że takie spotkanie konfrontacyjne pomogłoby w rozwiązaniu wielu problemów. A jeżeli Pani bądź Panu nie podobają się zarządzania pana Andrzeja zawsze można się przekwalifikować i aplikować na stanowisko majstra w tym zakładzie. Być może się uda. Życzę powodzenia :) PS. Nie warto zawracać sobie głowy błahostkami. Iść do pracy, zrobić co swoje i wyjść. Odciąć się od wszystkiego i żyć swoim życiem. Nie bądźmy toksycznymi ludźmi to bardzo męczy. Pozdrawiam.

@Pozytywnie

Zatem na 99,99% jest Pani osobą pracującą w biurze, nie mającą nic wspólnego z majstrem. Więc co może Pani wiedzieć o atmosferze na hali produkcyjnej? Nie ma ani jednej kobiety spoza jego rodzinki, która stanęłaby w jego obronie. :(

8:08
@Pozytywnie

Chyba sam właściciel to pisał. Haha. Obejrzyj się za siebie.

Antydobiesek

Ja myślę, że to Hannah.. :) Właścicielowi hajs się zgadza. Co mu do atmosfery w fabryce? A nawet nie wie, ile mógłby zaoszczędzić gdyby nie Dobiesek. A co znaczy zerknij w tył???

Stanisław

Pracowałem dla pana Rafała Hoffera...,nie zauważyłem,żeby był nie w porządku wobec swoich pracowników

Pigmej
@Stanisław

Pan Rafał Hoffer jest ok, dobry człowiek z niego. Ale nie wie jakich ludzi zatrudnia w HFM. Jak widać dużo ludzi narzeka na majstra ADob, czyli coś jest nie tak. Zmieniła się atmosfera o 360 st. Na złą!

Stanisław

Pracowałem dla tej firmy..., bywa fajnie,wielu fajnych ludzi, pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników

@Stanisław

Czyli jesteś z rodziny Dobieska? Innych Stachów nie kojarzymy... A za co cię wywalił sam A. Dobiesek? Za chlanie? A sam chleje...

KIK

Najgorszą osobą w traktowaniu nie tyliko pracowników ale klientów jest pani z betoniarni. Jak można pozwolić takiej osobie na kontakty z klientami!! Osoba bezczelna, chamska i wulgarna. Firma Hoffer traci klientów na rzecz sąsiedniej betoniarni i to właśnie przez tą kobiete. Pytanie dlaczego Właściciel na to pozwala?

Praca była by w porządku gdyby nie ten pseudo majster Andrzej D. Serdecznie nie polecam.

TPS

Naprawde co raz gorzej sie robi w HFM. Wszystko za sprawa jednego majstra, jego inicjały to Andrzej D. Półczłowiek nie szanuje pracownikow, a kierownictwo udaje, ze nic nie widzi. Jak nie jeden operator Siedlik Romanowski wydziera się na nas, to drugi wyzywa od najgorszych. I ciagle zawiany ten AD chodzi. Ciagle. Atmosfera najgorsza od lat. Nie polecam ze wzgledu na majstra AD

Witam serdecznie czy przyjmują do pracy kobiety do mebli

Prasa
@Ania

Pracuje już cała rodzina Andrzeja D. ze Sławki Wielkiej. Majster zatrudnił żonę, syna, szwagra, bratową, siostrę, synową, wnuczki. Wszystkie kobiety z rodziny jakie były dostępne. By w niedziele nie buntowały się, że muszą pracować. No i by wydoić od właściciela firmy jak najwięcej kasy. Zabiera premie fachowcom, a daje rodzince.

Ja,pracownik

Naprawdę właściciel Firmy musi się zastanowić i coś z tym pseudo majstrem A.Dobieskiem zrobić bo to karygodne żeby ludzi w tych czasach porównywać do karaluchów, bardzo brzydko jeszcze troche i sprawa pójdzie dalej.

CNC
@Ja,pracownik

Dobrze powiedziane. "pseudo majster" z małej literki na dodatek. I ta jego żonka też mega fałszywa baba. (usunięte przez administratora) do mężusia za byle co. Nawet uśmiechać się już nie można, nie mówiąc już o śmiechach na głos. Wszystko na NIE co związane z tym majsterkiem ze Sławki Wlk. Gdzie jest kierownik? Panie Robercie, zróbcie coś zanim będzie za późno. Nie widzicie, że cały zakład jest spięty przez niego, bo codziennie ma kaca i wyzywa wszystkich od karaluchów i tych najgorszych na Ch? Codziennie wali klina żeby przetrwać dzień, ale odbija się to na złej atmosferze i niechęci pracowników, bo nikt nie jest śmieciem, jak on myśli. Ten on to oczywiście: a. do-bi-es. Ludzie się tak boją o pracę, że mają dyktafony włączone w kieszeniach. Mamy już pare dowodów. Zaatakujemy go zbiorowo w sądzie, jeśli nie zwolnicie tego komucha. Żeby majster z właściciela i dyrektora drwił przy ludziach? Boże, widzisz i nie grzmisz??? Coraz więcej nas tu się będzie wypowiadać, bo to jedyne miejsce, żeby mu się odwdzięczyć!!!

A dobiesek
@Ja,pracownik

A czego się spodziewać po takim kierowniku .kiedy sam walił alko w szatni a teraz poucza innych .taka osoba nie powinna zostać kierownikiem

Andrzej d es
@Ja,pracownik

Kiedyś walił alko w szatni a teraz wielki kierownik masakra .posuke reputację zakładu bo kiedyś naprawde spoko się robiło

Romet S
@A dobiesek

Mówisz o majstrze? bo chyba kierownik to siedzi w biurze? ten majster A. D. chciałby być kierownikiem, ale może sobie pomarzyć. nie z takim zachowaniem, brakiem kultury, wyzywaniem ludzi od najgorszych, nadawaniem na szefa, dyrektora, kierownika, ba, nawet na sprzątaczkę i ciecia na wejściu, nic dodać, nic ująć. jest wielu lepszych pracowników, którzy by się nadawali o wiele lepiej na stanowisko majstra za A.D. robili by to samo, ale żyjąc z ludźmi jak człowiek, a nie jak najgorsza łajza, która codziennie zagryza sztuczne zęby, jest skrzywiony fizycznie, a także genetycznie. płakać się już tu chce. odlać się już nie będzie można niedługo. tak jak ktoś mówił wcześniej, że nawet uśmiechnąć się nie można. fakt, że nie ma do kogo już, ludzi powaliło w tym czasie tej sztucznej pandemii. dali się zniewolić po całości

§ § § §
@Romet S

Tak, o majstra - Andrzeja D. Nadal czuć od niego praktycznie każdego dnia alkochol. Czy tu nikt nic nie widzi? Czy kierownictwo udaje, że nie widzi? Bo jest jak w gułagu i alkocholik trzyma rygor, który podchodzi pod paragraf, a oni udają, że nic się nie dzieje.

Borys

Witam. A jak wygląda sytuacja w zakładzie betoniarskim? A dokładnie tam gdzie są spawane jakieś konstrukcje? Chodzi o warunki pracy,atmosferę tam panującą i oczywiście zarobki :)

Romet S

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Hoffer Firma Budowlana - Działdowo

• Jak się pracuje w Rafał Hoffer Firma Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Hoffer Firma Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Hoffer Firma Budowlana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Hoffer Firma Budowlana
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Dożynkowa 2
    13-200 Działdowo