eko-dom kolektory

Kołobrzeg

Opinie o eko-dom kolektory

bo

potwierdzam nowych ofert prak jeszcze, ale z racji ustawy o dekarbonizacji Polski pewnie dużom roboty wkrótce się w kolektorach pojawi jak mniemam dobrze

jm

Potwierdzam i radzę się trzymać z daleka. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z człowiekiem który tam siedzi chodź nie pracuje - Andrzejem. Najłagodniej mówiąc jest to nadęty buc bez honoru i jakiegolwiek szacunku dla drugiego człowieka. Cieszę się, że już tam nie pracuje.

NIE POLECAM, to dawne EWB Kołobrzeg z ul. Pomorskiej,własciciel zmienił siedzibę i nazwę .

Zostaw opinię o eko-dom kolektory - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eko-dom kolektory