Opinie o Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz w Pasłęk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz w Pasłęk

dzidek Nowy wpis

Spodnie Lee zafarbowały na sucho jasne  buty z zamszu/nubuku. Wysłałem reklamacje ale sklep ją odrzucił bo na metce napisane jest że spodnie farbują na sucho , na mokro, prać osobno.  Poprosiłem o wymiane lub zwrot  ale również sie nie zgodzili i odesłali mi spodnie twierdząc że nie mogą zrobić zwrotu bo spodnie były użyte. Sprawę skierowałem do Rzecznika Praw Konsumenta. To nie są orignalne spodnie tylko szmatki farbowane. Najgorsze ze takie sklepy funkcjonuja bezkarnie i nikt sie za to nie bierze.

Paweł Kwiatkowski Nowy wpis

Bardzo miła obsługa telefoniczna klientów, elastyczność zamówień, wspaniałe doradztwo, Pani prowadząca rozmowę telefoniczną przesympatyczna, doradzi i miłe słowo powie — klient uśmiechnięty i zadowolony. Zamówiłem błędny rozmiar spodni: Jeansy Wrangler Greensboro W15Q For Real, który zwróciłem. Zwrot środków finansowych otrzymałem na rachunek bankowy bez nadmiernego przeciągania czasowego. Złożyłem ponownie zamówienie na spodnie o rozmiarze już prawidłowym: Jeansy Wrangler Greensboro W15Q For Real. Przesyłkę otrzymałem dobrze zapakowaną i nieuszkodzoną od kuriera UPS. Zatem polecam "Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz" OK, na pięć gwiazdek. P. S. Szkoda, że nie można wyrazić w Emoji - na ich miejscu ukazują się znaki zapytania...

Paweł Kwiatkowski Nowy wpis

Bardzo miła obsługa telefoniczna klientów, elastyczność zamówień, wspaniałe doradztwo, Pani prowadząca rozmowę telefoniczną przesympatyczna, doradzi i miłe słowo powie. ???? ???? Zamówiłem błędny rozmiar spodni: Jeansy Wrangler Greensboro W15Q For Real, który zwróciłem. Zwrot środków finansowych otrzymałem na rachunek bankowy bez nadmiernego przeciągania czasowego. Złożyłem ponownie zamówienie na spodnie o rozmiarze już prawidłowym: Jeansy Wrangler Greensboro W15Q For Real. Przesyłkę otrzymałem dobrze zapakowaną i nieuszkodzoną od kuriera UPS. Zatem polecam "Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz" ???? na ???? gwiazdek.

yerey Nowy wpis

proszę zamieścić negatywną opinię!!!! czemu kasujecie? nie otrzymałem towaru bo błędnie wpisali adres wysyłki

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
yerey

pomylili adres wysyłki, jest przed wekendem a miałem dziś odebrać paczkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz - Pasłęk

Sklepy Firmowe Stanisław Szelągiewicz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bohaterów Westerplatte 1
    14-400 Pasłęk