Opinie o Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń w Krzeszowice

Administrator Nowy wpis

Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń poszukuje osoby na stanowisko Pedagog Specjalny. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

W zeszłym roku też były oferty wystawiane? mam przed sobą jedna z tego bieżącego zatytułowaną, że poszukiwany jest florysta. Było to przewidziane? Fakt faktem pracował ktoś może i mógłby ocenić czy warto teraz się zgłosić? Jaka jest atmosfera na miejscu? lata temu pisali, że jest fantastyczna

Iryna Nowy wpis

Dzień dobry ???? Może potrzebujesz do pracy florystyki????? bez doświadczenia po kursy florystyczne

Angela Nowy wpis

Hej, nie widzę, żeby od dwóch lat pojawiła się opinia ale w googlach za to wpadają i tam w jednej z nich klientka odnosiła się do Właścicielek. Czy tylko te Panie obecnie obsługują? Mieszkam w okolicy Krzeszowic i po prostu pracy szukam. jako florystka mam już doświadczenie a widzę na forum ze ktoś już praca się interesował. Jaki jest tego efekt do dziś? Czy obecnie to firma rodzinna?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Do kwiaciarni. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nico

kwiaciarnia "KINGA"wizjonerska w każdym calu oraz wszyscy pracownicy co potwierdził dzień kobiet.dziękuję. polecam.

Halina

Witam wszystkich, czy ktoś się orientuje może czy w kwiaciarni Kinga poszukują kogoś do pomocy bez doświadczenia? Czy może potrzebne są konkretne umiejętności? Zastanawiam się czy w ogóle poszukiwany jest nowy pracownik. Jak coś wiecie to będę wdzięczna za informacje.

NAVAL

kompozycje WALENTYNKOWE stworzone w kwiaciarni "KINGA" wybitnie sprytnie,przemyślanie,zwinnie,szybko z pełnym wyczuciem estetyki. dziękuję pięknie oraz polecam innym klientom.

Baśka

jest moc w pracach Ewy i czuć ją w kwiaciarni"KINGA".

Halina
@Baśka

Czy jesteś pracownikiem firmy, czy wypowiadasz się z perspektywy klienta? Ciekawi mnie jak wiele osób jest zatrudnionych w Kwiaciarnia Kinga. Jeśli wiesz coś o warunkach pracy, będę wdzięczna za komentarz. Czy pracodawca organizuje szkolenie wstępne i szkolenia rozwojowe?

przyjaciele

masz w nas wsparcie i nie przejmuj sie EWA.

artur

diamentowa EWKA.dlaczego administrator usuwa opinie o "KINDZE"?jestem zdegustowany taka infiltracja tresci. by moc wypowiadac sie swobodnie.KOMUNA czy RODO?pozdrawiam.

Helena
@artur

Pisanie o konkretnych osobach jest niezgodne z regulaminem serwisu. Dlatego takie wpisy są usuwane. Jeśli jesteś pracownikiem Kwiaciarni, to napisz, jak Ci się tam pracuje. Co myślisz o atmosferze?

Helena
@Helena

fantastyczna atmosfera jest.

wojtek

wspaniałości czaruje błoga EWA z kwiaciarni"KINGA".dziękuje.

krystyna

wybitnie zdolna ewa z kwiaciarni "KINGA".polecam i dziękuje.

artur

kolego to jakis bucek jest.pozdrawiam i dziekuje za pomoc oraz opinie o nim.

DAMIAN

dziękuje za wiązanki OMBRE gdyż bym zapomniał.zjawiskowe jak wszystko co (usunięte przez administratora) robisz krystalicznymi dłońmi.polecam kwiaciarnie"KINGA".serdeczności.

P

Tyś taka oczytana. Lubię cię :P ale nie zgrywaj damy, boś żadna nie jest wart

paweł

polecam zmysłową kwiaciarnie EWUSI-"KINGE".

krzysztof

polecam krystaliczną kwiaciarnie ewa-KINGA.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń odbywa się również w języku angielskim?

nemo

i w jakim jeszcze?hinduskim,arabskim?

mateusz

braki florystów/ek jest ogromny tylko naprawde dobrych,znających sie na rzeczy i mających zmysł estetyczny oraz pracowitych.pozdrawiam.

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń w mieście Krzeszowice? Niestety informacji aktualnych nie ma.

iza

bardzo dobrze można zarobić,wysokie stawki godzinowe oraz dodatki wszelakiego rodzaju,premie i rewelacyjna atmosfera pracy u EWY-"KINGI".

Maria
@iza

A czy z pracownikami zawierana jest umowa o pracę? Czy pracuje się zmianowo? Wspominasz, że pracodawca zapewnia różne dodatki, co dokładnie się w nich zawiera? Czy zatrudnione osoby mają też zniżki na usługi? Dobra atmosfera jest bardzo istotnym aspektem pracy, czy są organizowane jakieś wyjścia integracyjne?

iza
@Maria

MARIO jest naprawde wszystko wporzadku,legalnie. zmiany sa,mozna ustalic,uzgodnic.dodatki sa szczegolne,wyjatkowe,malo spotykane.trzeba poznac PANIA EWE to zrozumiesz o co chodzi mi. pozdrawiam.

KLAUDIA
@iza

potwierdzam,polecam tylko trzeba byc robotną osobą a będzie wszystko ok.u"KINGI"EWY.

Roman
@KLAUDIA

Dawno pracowałaś w firmie Kwiaciarnia Kinga Ewa Godyń? Wiesz może, czy istnieje możliwość pracy w same weekendy? Chciałbym zweryfikować, czy pracodawca zatrudnia w takiej formie.

KLAUDIA
@Roman