Opinie o Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz w Kwapinka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz w Kwapinka

Aneta Nowy wpis

Pan wywiązał się ze swojej umowy w stu procentach , jestem bardzo zadowolona z usługi i tak swoją drogą to bardzo zdziwiły mnie poprzednie opinie aczkolwiek co mogę od siebie dodać to że polecam firmę z czystym sumieniem . Pozdrawiam

Mateusz Nowy wpis
@Aneta

No chyba pani żartuje... Omijam fakt że ten Vachowiec zawiesił działalność ponad rok temu, a nadal zarabia robiąc "remonty". Porażka.

Agnieszka Nowy wpis

Czy będzie ktoś skłonny by podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz? Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat a w ostatnim czasie nie można tu takich znaleźć. Napiszcie, jak oceniacie warunki zatrudnienia w firmie?

Nie umieją robić nic + (usunięte przez administratora) Wyciągają kasę za robociznę zaliczkami. Nie zawsze kończą robotę. Kupują dużo materiału, który zabierają dla siebie a zamiast tego przynoszą jakieś ochłapy niewiadomo skąd. W moim przypadku kupili 2 wiadra Śnieżki, wobec mojej nieobecności zabrali do domu , a zamiast przynieśli starą Śnieżkę, dodali wodę i tym pomalowali sufit! Kupili 2 płyty kartonu gips, zabrali do domu, zamiast przynieśli kawałki kartonu gips różnego koloru! Uważajcie!

Karol Nowy wpis
@Marcin

Miałem identyczną sytuację!

Małgorzata

Nie wywiązał się z umowy, z terminów. Spartaczony remont! Boje się tylko ze ta firma co by nie zrobila to i tak bedzie to kiepsko wyglądalo. Niestety - ich oferta wyglądala rzetelnie, w rozmowie też wszystko bylo zawsze ok. Jak przyszło do wykonania to ręce zalamalam. Wygladalo na to ze oni dopiero sie ucza, ale czyim kosztem???????? U mnie tak naprawde cała robota jest do kitu. Od podstaw. Widac ze ewidentnie nie maja pojecia jak sie remontuje. Co z tego ze tym razem przyjedzie i bedzie sie nawet staral naprawic, skoro tak naprawde to nie potrafi. Jestem załamana! Odradzam!!!!

Aplikowałeś do firmy Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
AMILUS

Odradzam, balaganiarz, nie wywiązuje się z umowy, nie trzyma się terminów.

@AMILUS

Tak jak pisałam wyżej, mało tego że wykonał swoją robotę bardzo źle+ nie wywiązał się z terminów, ciągle przekładając. Masakra. Ludzie, nie dajcie się oszukać! Odradzam!!!!

Mini

Nie polecam, partacz, bałaganiarz oddwalajacy fuszerke.

@Mini

Zgadzam się w 100%. Jestem w szoku, tyle kasy zapłaciłam na marne. Miało być wykończenie wnętrza pokoju, to co zobaczyłam finalnie to jakiś żart. Jestem załamana i oszukana.

Wiktor

Czy podczas pandemii firma miała postój czy działała? odbiła się jakoś pandemia na firmie?

Gosia

Jaka jest średnia wieku? Dużo młodych?

xyz

@mateusz czyli szansę na umowę na stałe są zerowe?

Kom

Odradzam

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz w miejscowości Kwapinka, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz - Kwapinka

Nairda Remonty Grzegorz Święchowicz