Opinie o Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak w Poręba

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak w Poręba

Dorota Nowy wpis

@ana kiedy z nimi współpracowałaś ?

Ana Nowy wpis

Jestem zadowolona z usług

Natalia Nowy wpis

@No Name, Twoja opinia może być przydatna. Napisz to, co wiesz o firmie Bendek. Horyzonty myślenia o firmie mogą dzięki temu się poszerzyć. Na stronie internetowej zamieszczonych jest parę ogłoszeń o pracę. Czy wiecie może coś na temat tych stanowisk? Podzielcie się wiadomościami na temat potrzebnych warunków, które muszą spełnić kandydaci. Napiszcie, czy według Was ta firma to dobry pomysł na nową pracę?

No Name Nowy wpis

zalezy co kto lubi.. najlepiej przekonac sie na wlasnej skorze

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Józek

Co słychać w firmie? Powymierzam się do pracy w firmie tym bardziej, że słyszałem sporo dobrego. Możecie coś podpowiedzieć? Dawno nikt nie pisał!!

No Name
@Józek

zalezy co kto lubi. Najlepiej przekonac sie na wlasnej skorze

nie od dzis....

da sie zyc

Bank

Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak poszukuje kogoś do pracy czy zdecydowanie nic nie ma wartościowego w ofertach w tym momencie, jak jest?

koko

chyba jakaś konkurencja to jest ale pytanie brzmi czy faktycznie jest ona na terenie Poręby i okolic dla Bendeka.. bo nie wydaje mi się, żeby one były tk blisko siebie @illusion, więc chyba warto do nich aplikować jeśli znasz się na rzeczy tak naprawde. Poza tym dajcie mi znać prosze czy mozna u nich dorobić się czy zarobić?

illusion

A ja się tak gorąco zastanawiam czy istnieje jakaś konkurencja na terenie Poręby i okolic dla Bendeka? Odnoszę wrażenie, że są całkiem nieźle zorganizowani i można u nich jakieś konkretne pieniądze zarobić - czyż to nie jest prawda? Podpowiedzcie czy warto słać maila z CV czy czekać na jakąś oficjalną rekrutację...

koko

to Ty @Amek do prezesa piszesz bezpośrednio o prace? a czy ta firma nie ma jakiegoś działu związanego z Hrem i zatrudnianiem osób, bo to troche dziwne, że zawrasasz głowę prezesowi takimi rzeczami, ale z kolei bardzo miłe, ze Ci odpisał, chociaż to nie on pewnie zajmuje się bezpośerdnią rekrutacja do nich.

Prezes

Zaal mi was totaj.Jakby było tak jak piszecie. To Firma BENDEK nie miała by zleceń na rok do przodu. Wykonujemy nasze usługi szybko i dokladnie . Dlatego ludzie chcą nam powierzyć swoje zlecenia. I Czekają na nas po parę miesięcy bo warto. Pozdrawiam

Prezes

Brak przyjęć.Brygada jest kompletna.Nie ogłaszany się w internecie.Nie mamy takiej potrzeby.

dadi21

(usunięte przez administratora) robił docieplenie w domku jednorodzinnym po pół roku elewacja zaczęła się sypać zostało mu to udowodnione a i tak twierdzi że to nie jego wina trzymajcie się z daleko od niego i jego usług to partacz nie zna się w ogóle na tym co robi jest fałszywy i niewychowany (usunięte przez administratora)mógł bym tak pisać na jego temat całą noc ale komu by się chciało to czytać ale wiem co piszę .

Tadek

Wszystko OK pracuje 2 miesiące i jak dotad nie ma zadnych problemów.

B

Zdecydowanie nie polecam do robót ociepleniowych. [usunięte przez moderatora] . Robota trwała 3 razy dłużej niż zakładano. Po pół roku tynk sie sypie a dach przecieka. Telefon oczywiście jest już nieaktualny a strona www zawieszona.

pcim

[usunięte przez moderatora] Nie polecam u niego pracować a tym bardziej brać go do roboty. [usunięte przez moderatora] Tylko patrzeć aż mu nuż w plecy wbiją (ale na to zasługuje). Pracowałem u niego to wiem. To totalne zero.

prezes

x men - 2012-03-30 16:51:33 Nie wyplacalny,nie szanuje ludzi.omijaćzapamietajcie sobie jedna rzecz u nas zeby pracowac to trzeba miec pojecie o robocie chodzic do roboty i nnie byc alkocholikiem Pozdrawiam wszystkich partaczy :)

prezes

tomi - 2011-07-19 22:22:10 Nie radzę nikomu!!! Chyba,że chcecie pracować za darmo - wtedy owszem, pracujcie.. [usunięte przez moderatora] inni pracownicy opowiadali,że żeby się z nimi rozliczał to grożą mu,że więcej do pracy nie przyjdą. Wtedy zaraz znajdują się pieniądze na wypłaty dla ludzi...ten pożal się Boże bussinesman nawet nie mieszka pod adresem, gdzie zarejestrowana jest ta jego firma, mieszkają tam rodzice, którzy muszą się tłumaczyć i wstydzić za synka [usunięte przez moderatora] .wypowiadaja sie sami alkocholicy nieudacznicy przykro mi panowie ale dla takich pracy nie ma Gosciu lepiej napisz ze zmieniasz firme co 3 dni bo nigdzie cie nie chcą :)

prezes

x men - 2012-03-30 16:51:33 Nie wyplacalny,nie szanuje ludzi.omijaćwypowiadaja sie sami alkocholicy nieudacznicy przykro mi panowie ale dla takich pracy nie ma

prezes

roomstars - 2012-03-30 16:55:53 zgadzam sie z poprzednimi opiniami nie wypłaca pieniedzy pod pretekstem zle wykonanej pracy [usunięte przez moderatora] .Nie polecam nikomu tej firmy.wypowiadaja sie sami alkocholicy nieudacznicy przykro mi panowie ale dla takich pracy nie ma

roomstars

zgadzam sie z poprzednimi opiniami nie wypłaca pieniedzy pod pretekstem zle wykonanej pracy [usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak - Poręba

Bendek Firma Remontowo-Budowlana Sebastian Dworak
  • ul. Przemysłowa 23 lok. 7