Opinie o Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań w Budzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań w Budzów

Czy w Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań zatrudniani są obcokrajowcy?

Baczyn Nowy wpis

Obsługa przemiła, wyroby smaczne, same superlatyw. Firma rewelacyjna

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań?

Kociorz spelun Nowy wpis

Pierogi się lepią się do podniebienia jak guma do żucia. W dodatku znalazłem w środku pieroga rudą kudłę. Gdy podszedłem do właścicielki w związku z tym incydentem powiedziała żebym zjadł z tą kudła i nie narzekał.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań?

Bogdan

Wyśmienite wyroby, miła obsługa. A pan Marek to chyba pomylił firmy.

Jolanta

No szkoda, że na stronie dla kucharek raczej piszą klienci. Człowiek chce się dowiedzieć, ile tu się zarabia, czy za godzinę, czy za miesiąc. Jaka umowa jest, czy płacone emerytalne składki?

Mateusz

Jedzenie wspaniałe, ceny przystępne na każdą kieszeń, obsługa pełen profesjonalizm. Polecam

Jonasz Burliga

Wyśmienite jedzenie, rewelacyjny catering, specjalnością firmy są pierogi. Uważam ze krzywdząca opinia P. Marka jest nieobiektywna, pierogi kupujemy z mama od wielu lat i zawsze były bezkonkurencyjne Polecam każdemu. Naprawdę warto

Pierogi tragedia. Okropnie twarde i niesmaczne. Nie polecam!!!!!

@Marek

Pierogi i nie tylko bardzo smaczne miła obsługa czyściutko podejrzewam że Pan który napisał tą złośliwa opinie nie jadł nigdy wyrobów pani Wiesi i albo jest z konkurencyjnej firm albo działa na jej zlecenie 3x30

witam.to co niektórzy piszą tutaj to niezgodne z prawda.kupuje i zamawiam już parę lat jak i pierogi tak i resztę menu i w 100 %polecam.Mila i kompetentna obsługa i konkretne doradztwo. to co niektórzy wypisują to chyba czysta złośliwość A takich w naszym świecie jest wielu....

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań - Budzów

• Jak się pracuje w Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań?

Zobacz opinie na temat firmy Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań?

Wiesława Pacyga P.H.U. Catering Przystań