LUMAR

Byczyna

Opinie o LUMAR

Joanna

@2106 dobre zarobki są dla każdego inne, więc też nie ma co się takimi stwierdzeniami sugerować. Na atmosferę wśród pracowników firma LUMAR nie ma dużego wpływu, bo przecież bardzo dokładnie nie pozna się człowieka w trakcie rekrutacji. Zatem rozumiem Twoją złość o pracujące soboty. Rekruter powinien Cie o tym wcześniej poinformować, ale może zapomniał. Czy ktoś wcześniej tez nie dostał takiej informacji w trakcie rekrutacji?

Zdecydowanie nie polecam. Przy rozmowie o pracę informacja o dobrych zarobkach, a dostaje się przy dobrych wiatrach 1500 zł. Zarówno pracownice jak i atmosfera w firmie tragiczna. Jedna osoba donosi na drugą. Przy rozmowie nie ma informacji o pracy w soboty, a potem się okazuje, że jedna w miesiącu musi być obowiązkowo odpracowana, bo potrącą z wypłaty. Dodatkowo za sobotę dostałam raz wypłatę nawet nie 70 zł. Zdecydowanie nie polecam.

Joanna

Ostatnio firma LUMAR otrzymała status ZŁOTEJ SIÓDEMKI 2017 w kategorii słodycze. To na pewno cieszy właściciela i pracowników, że ich praca zostaje doceniona. Jednak bardzo mnie ciekawi jakie kryteria są oceniane w firmach, żeby dostać takie wyróżnienie? Jak bardzo wpływa na taki tytuł praca pracowników?

Szukasz pracy?

Joanna

@Pracownik a rozwinąłbyś swoją wypowiedź? Czemu nie polecasz pracy w LUMAR? Czym jest to spowodowane? Czy wiąże się to z obowiązkami czy z pensją? Powiesz innym użytkownikom?

Nie polecam pracy w tej firmie.

Joanna

@sławekchętnie dowiemy się więcej na temat możliwych premii w LUMAR. Na jakie jeszcze dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy?

Kolo

Nie polecam. Pracy ani ciastek z tego bagna

sławek

Podobno zarobki są urozmaicone o dodatkowe premie.

piotr

Podnosza z podlogi..ciulasy jedne..zajme sie tym..urzedasy powinni wpadac bez zapowiedzi to wowczas robiliby po gaciach..nie kupujcie ich produktow..zawiadomie sanepid. Trzeba reagowac na takie poczynania w firmach spozywczych..rozglosze wiesci na temat co wyprawiaja w tej firmie. Koniec samo woli. Niech urzedasy sie wykaza!! Kontrola. Jeszcze raz kontrola prosze panstwa

tomeks

Dziewczyny pamietajcie..w razie w dzwoncie do mnie..chetnie naucze te ciotki dyscypliny i powagi dla obowiazkow..pani szefowa jak chce to rowniez zapraszam do kontaktu ze mna..jestem dobrym trenerem prosze pani..do zobaczenia zatem

Haremik

A ciekawe co powie sanepid na pokryte pleśnią wiadra po kremie? I na taśme do zgrzewania wafli :cala z czarnego osadu. A to co upadnie na ziemie odrazu wedruje do kartonika. Nie ma to jak rodzinna firma :sodoma i gomora.Istny harem.Pozdrawiam szefostwo:)

tomeks

Rodzinna firemka..rodzinka zatrudniona czuje wyzszosc nad normalnymi pracownikami..nie traktuja nalezycie ludzi..takie sprzedawczyku. Chlipaku mlode- brat zatrudnil..maja sie za amantow- licza ze kazda dziewczyna bedzie chetna na ich zdaniem ciacho..chlopcom odwalilo..zona wlascieciela jest dobra. Tej to odwalilo. Ma sie za gwiazde sobotniej nocy..ktos moglby zrobic tam porzadek

Obserwator

Nie jestem pracownikiem Firmy LUMAR, ale po przeczytaniu kilku opinii jestem zaskoczony tym jak wilka krzywda dzieje się którzy te opinie napisali. Panowie i Panie , to nie jest niewolniczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteście wolni i możecie w każdej chwili zmienić sobie miejsce pracy, jednak mogę wam przypomnieć stare i mądre przysłowie - " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ". nikt was nie trzyma na siłę. Stolarnie czekają z otwartymi rękoma. Powodzenia w podejmowaniu mądrych decyzji !

RAMUL
@Obserwator 08.04.2016 15:03

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" – Marek Aureliusz Czasem warto zmienić punkt widzenia bo świat dzisiejszy na pozorach zbudowany jest. Ten co jest dobry niekoniecznie musi być dobry a ten zły często bywa całkiem niezły. Pozdrawiam.

anonnim

ciekawe kiedy szef ma zamiar coś zrobić ze swoim kierownikiem - bratem, wkońcu tego nie wytrzymam i to co on robi zgłoszę inspekcji...

najgorszy zakład w byczynie traktują cię jak śmiecia same myszy iszczury

patrycja

nie polecam pracy w tym obozie potrzebują cię tylko na sezon a potem wypad

xxxx

lumar to porazka pracujesz tylko w sezonie apotem wow

Zgadzam się z powyższym ,a jedna z pracownic a.z. jest prawą ręką kierownika kus....

pitu pitu

pitu - demotywujaco!

Do szefostwa

Jak to jest, że wybrane koleżanki kierowników mogą wybierać sobie stanowiska na których danego dnia będą pracować, oraz mogą na hali korzystać z telefonów komórkowych??? Może w końcu i w Lumarze dojdzie do równouprawnienia i każdy będzie miał takie same prawa????

Jerzy

A sanepid sprawdzil juz co lumar ma na magazynach - skad sol - skad masa jajeczna????? wie ktos ?? jutro pojutrze juz nic tam nie bedzie wiec do roboty sanepidowcy!!!!!

Lumar to najgorszy zakład w jakim można pracować, szefostwo traktuje ludzi jak parobków do pracy- szefostwu można tylko zachorować. pracujesz do póki dostają za Ciebie kasę np z urzędu pracy. a kierownicy szkoda gadać, jeżeli się nie umówisz z jednym czy z drugim masz złą opinie i lecisz , ludzie tam pracujący są pokroju szefostwa i kierowników, może warto się zastanowić przed pójściem tam do pracy dlaczego tylko starzy pracownicy tam się trzymają najdłużej i nikt ich nie zwalnia a co chwile ktoś nowy przychodzi i odchodzi...

Praca w Lumarze to porażka, od wielu miesięcu dzieje się tu źle... szef jest niesłowny, od dłuższego czasu obiecują podwyżki, w kwietniu mówili że będą we wrześniu, a we wrześniu że za pół roku i tak można czekać i czekać a towaru masa, produkcja coraz wyższa a wypłaty gorsze niż w 2004 roku. Porażka

Zostaw opinię o LUMAR - Byczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUMAR