Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Misiek

Pracowałem tam 1,5 roku temu i byłem mega zadowolony. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i pracownika. Zobaczyłem co to znaczy prawdziwa praca i prawdziwa firma. Wcześniejsze moje doświadczenia gdzie indziej to było wielkie dno - przynieść wynieś i jeszcze pozamiataj. Kto sie waha to śmiało polecam .

Pracownik4854

HAHAHAHAHA jak czytam te wszystkie pozytywne komentarze na temat Asapu24 to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Pracowałem w tej firmie jakiś czas i to był największy błąd w moim życiu-zmarnowałem mnóstwo czasu. Zapierdziel ostry a wypłata nawet nie było wiadomo kiedy przyjdzie. Nigdy wcześniej ani później nie spotkałem się z takim wykorzystywaniem pracownika! Jest to typowa firemka z nastawieniem NIE PODOBA SIĘ TO (usunięte przez administratora)Do tego wszystkiego kadra kierownicza to chyba zamieniła się miejscami z odbytem, bo takiego g**na, co tam się działo to nawet trudno opisać. Polecam trzymać się jak najdalej!!!!

ann

Pracuję w ASAP od 2 lat i jest to bardzo dobra praca, nigdy nie ma opóźnień pensji, nie ma "szrfów (usunięte przez administratora) quot; wyżywających się na pracownikach za swoje frustracje, nie ma niewolnictwa, nikt nie każe pracować po godzinach, nie ma pracy w weekendy, nie ma problemów z urlopami (ot choćby: 24.12 i 31.12 mamy wolne po prostu). Z każdym można pogadać, drzwi do zarządu zawsze są otwarte...

Ja pracowałem i jestem bardzo zadowolony. Przez 2 lata nauczyłem się tyle, ile w innych firmach przez 10 lat byś się nie nauczył. Przekrój klientów bardzo ciekawy, w porównaniu do innych firm doradczych. Dużo firm produkcyjnych i z branży telekom. Firma bardzo wymagająca, ale dająca ogromny zastrzyk wiedzy.

K.

Bylam u nich na praktykach w 2012. Wtedy jeszcze w ORCO. Nie zapłacili mi ale byłam na 2 szkoleniach i dostałam netbooka - wtedy byłam z takiego układu bardzo zadowolona. ;))

benek

Zgadzam się - najciekawsze szkolenia jakie robiłem to były te dla ASAPa

Nikita

Bardzo lubię do nich wracać. Co jakiś czas cos dla nich robię, dorbiam sobie do pensji. Ciekawe zleconka, nieźle płatne. Czego chcieć wiecej.....

Były pracownik ASAP

Nie nalezy sie przejmować samym procesem rekrutacji. To nie korporacja. Nie mają jakiś rozbudowanych HR. Sama rozmowa zwykle jest z późniejszym przełożonym. Czasem z prezesem. Nie ma "głupich pytań" czy żenujacej odpytywanki z angielskiego. Właściwie jak juzCie zaproszą to musisz coś nieźle schrzanić żeby nie przejść dalej. ;)

były trener ASAP-u

Dlaczego " ktoś " z goworka lub ASAP-u wykasowuje złe opinie o tej firmie w której zazanałem po szkoleniach dla nich i nie otrzymując za to wynagrodzenia

Rob

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji w ASAP? I wogóle jaka jest szansa zatrudnienia tam? ile wogóle osób oni zatrudniają bo na ich www nie jest to wyraźnie napisane... Chcę złożyć tam kwity.

@Rob

za leżenie nie płacą. ściągniesz klientów to będzie prowizja

jura

Wiem, że rekrutują teraz konsultantów - jakiś duży projekt uruchamiają. Warto tam startować, bo można zdobyć doświadczenie nie w ASAP ale u ich klientów (firmy z TOPu).

Dorota
@jura

Potwierdzam - duże firmy, złożyłam też dokumenty rekrutacyjne

Pawel

Pracowałem tylko 3 miesiace bo dostałem ofertę pracy w Londynie. Ale był to intensywny okres w moim życiu. Zobaczyłem co to znaczy przygotować na raz 8 szkoleń w czterech lokalizacjach

Jolka

O matko - co za opinie, jakas masakra :) ja tam pracowałam i jestem zadowolona (w tej chwili jestem na macierzyńskim więc mam przerwę w karierze zawodowej hehe). Gdyby byli aż tak źli nie rozwijaliby się, tyle osób by tam nie pracowało. Ja spotkałam się z bardzo pozytywnymi ludźmi, nie miałam problemu z wypłatą, atmosfera była przyjazna. Nikt nie pisze konkretnie czemu jest niezadowolony - fakt - ASAP nie toleruje leni i obiboków, więc jeśli ktoś kto chce tam być i nie pracować niech sobie lepiej da spokój.

pink

uuu, widzę ofensywę goworkową :-) - chciało by się powiedzieć "w końcu", bo aż żal było czytać te wpisy frustratów :-) - firma ASAP nie jest wcale zła, szkolenia mają na przyzwoitym poziomie, hejterzy: jest czego zazdrościć :-)))

Pracowałem w ASAP24 jako koordynator zespołu zarządzającego projektami unujnymi. Nadal utrzymuję z firmą kontakt (już w charakterze pojedynczych zleceń). Współpraca jak najbardziej poprawna, z szefostwem zawsze można się dogadać.

Beata

Współpracuję z nimi jako trener i nie mam nic do zarzucenia. Organizacyjnie wypadają bardzo dobrze, wszystko na czas i bardzo dobre. Zaliczka na dojazd, hotel z góry zamówiony, rozliczenia w terminie. Wiadomo, zdarza się przysłowiowy "zimny kotlet" :-) ale to normalka.

Julia

Jestem zadowolona z ich szkoleń. Byłam juz kilka razy. Szkolenia profesjonalne a ludzie mili insympatyczni. Widać ze maja dobra kadrę.

WANDA CH.

A ja się tam nic nie nauczyłam a wręcz przeciwnie :-) współpracuję z ASAP jako coach. Mają dobry zespół handlowy, przyciągają sporo klientów a jak później dają ich takim profesjonalistom jak ja to i klienci są zadowoleni. I tu ukłony do Moniki K. - Moniczko, trzymam za Ciebie kciuki, nie poddawaj się, wiele osób na Ciebie liczy, w tym ja :-). Czego życzy się dyrektorowi handlowemu na Nowy Rok? :-)) wiadomo: 1000 nowych zadowolonych klientów!!

Przemek P.

Postanowiłem tu napisać bo czuję się zobowiązany choćby na tak wątły gest w stosunku do ASAP24 jak drobny post. Pracowałem w tej firmie ponad rok przy budowaniu strategii dla firm MŚP, więc wiem jak się tam pracuje, wiem jakie są warunki a także wiem jak wygląda rozstanie z nimi bo sam tego doświadczyłem i tak: 1. Praca wymagająca i trudna merytorycznie ale powiem Wam, w takiej atmosferze to człowiekowi się po prostu chce. Nauczyłem się bardzo dużo i wiedzę tą wykorzystuję do dziś. 2. Atmosfera - no cóż czyż nie świadczy o atmosferze najlepiej fakt, że czasem wpadam do ASAP na kawę, pogadać z byłym szefem i zarządem? Przemiło ich wspominam i zawsze będę się wypowiadał o ASAP24 z sentymentem i w superlatywach. 3. Rozstanie - no cóż, skończyły się projekty - niczyja wina, natomiast potwierdzam i zapewniam, że super profesjonalnie się rozstaliśmy. Dostałem wszelkie odprawy, wszystkie co do jednej godziny nadliczbowe (zebrane z ponad roku pracy i wcześniej nie ustalane z szefami) zostały mi zapłacone!! Powiedzcie mi gdzie tak jest? ASAP24 - firma może nie duża i nie stara ale polecam wszystkim a szczególnie ludziom młodym - to jest dla was miejsce.

bysiu

Pracowałem już w kilku firmach i nie ma idealnej firmy, pracowników, szefów. W zdecydowanej większości przypadków można się dogadać. Najczęściej jest tak, że gdy szefowie widzą zaangażowanie oraz inicjatywę to doceniają to i wszyscy są zadowoleni. W tej firmie nie pracuję i nie pracowałem.

Krzysiek
@bysiu

O, bardzo się z tym zgadzam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a tu gdzie jesteśmy to zawsze źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.