Opinie o Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding w Chrzanów

Magdalena Nowy wpis

Super Zakład polecam wszystkim panią Iwonę. Najlepsza fryzjerka z okolicy wielokrotnie korzystałam z usługi tej fryzjerki i za każdym razem jestem niezmiernie zadowolona afro loki też miałam wykonywane włosy po ściągnięciu loków są w idealnym stanie. Polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding?

Paulina Rabas Nowy wpis

Korzystałam usług Pani i Zawsze byłam zadowolona

Kasieńka

Niestety zapłaciłam za botox 250zł,po czym padły słowa,że włoski będą proste,lśniące z dodatkowa pielęgnacją w domciu parę miesięcy.Tóż właśnie tak postępuje i szok...botox trzymał parę godzin....pani ta usilnie w sms przekonuję,że byłam powiadomiona o wszystkim.Nie do wiary.Pytałam parę razy ile efekt będzie trzymał,a po efekcie i wzięciu kasy,dopiero napisała...na tak spalonych włosach,lepszego efektu osiągnąć się nie da NIE POLECAM I ODRADZAM

Afrohairbraiding
@Kasieńka

Wszystkie moje klientki sa zadowolone z botoxu na włosach tylko nie ta pani.Wszystkie informacje dotyczace tego typu usługi zostały przekazane rzetelnie.Usluga została wykonana poprawnie tylko ta pani stwierdziła że za dużo zapłaciła i chciała zwrot 100zł ponieważ na tyle wyceniła moja pracę czyli 150zł. Kwota była adekwatna do wykonanej usługi Włosy ta pani miała mocno zniszczone nie obiecywałam cudów tylko realne efekty natomiast botox świetnie poradził sobie mimo takiego stanu faktycznego włosów.Duzo mogłabym pisać na temat tej Pani .Do czego człowiek jest gotowy sie posunąć zeby wyegzekwować 100zł i to jeszcze bez podstawnie....Nie będę opisywać wszystkich szczegółów dotyczących tej osoby ponieważ jest to temat rzeka...

@Afrohairbraiding

No nie może pani nic wiedzieć na mój temat jako osoby,bo to tylko ja wiem.... Ja nie pisze o pani stricte i pani zaburzeniach,a usłudze Moja wizyta i rozmowa z panią w gabinecie przebiegła bardzo miło i rzetelnie,o tym już pani nie piszę..... jednak miałam zarzut definitywnie jeden do pani,podkreślając w wielu smsach go dobitnie,a mianowicie,,pytałam w prost ile będzie efekt się trzymał na taks palonych włosiskach jak moje,a ta pani powiedziała wprost,że miesiąc na pewno,przy spalonych nie dłużej,jak inne mają,a ile się trzymał jeden dzień?...sama odpowiedz sobie kobieto jeden dzień,serio?,nie przewidziałaś tego i mi nie odradziłaś?,, Oddanie 100zł,to jakby Twój szacunek do pracy i klienta,a nie pazerność i wmawianie,że najpierw płace za efekt 250zł,żeby wyłudzić stókę yahahhha...serio??!.Szkoda,że nie ma nagrania w salonie,co mi kobieto deklarowałaś,ile będzie się trzymał efekt o to mi tylko chodziło i z dystansu do siebie i pracy oddanie części pieniędzy,a nie robienie idiootki z klientki

Kasia Nowy wpis
@Afrohairbraiding

sztuką jest droga pani w fryzjerstwie zrobić zabieg na zniszczonych włosach zadowalający,a nie na włosach normalnych,odżywionych i zdrowych,,

Aplikowałeś do firmy Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Nie polecam poprostu jestem łysa przez tą (usunięte przez administratora) zgłaszam sprawę na policję zakładała mi afro loki twierdziła że to nie niszczy włosów w żaden sposób wczoraj ściągłam poprostu jeden wielki kołtun niedawno się z tym nic zrobić włosy wapadują garściami poprostu (usunięte przez administratora) uważajcie na ten zakład ja zgłaszam to na policję i do rzecznika jestem łysa przez tą amatorkę

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding - Chrzanów

Iwona Białas F.H.U. Afro Hair Braiding
  • Pęckowskiego 3 lok. 5