Opinie o Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena w Trzebinia

Ile jest zmian w Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena?

meteo Nowy wpis

Zmian jest zero. Dłużniczka się zwinęła

meteo Nowy wpis

Salonu już dawno nie ma. (usunięte przez administratora)Admini dajcie sobie spokój ze sztucznymi wpisami.

Ala Nowy wpis

Czy studio przyjmuje na praktyki?

Irena

NIE POLECAM....Pani Magda prowadziła transmisje 14 02. Na fb a konkretnie sprzedawała produkty do włosów. Zapłaciłam za 2. Do dziś nie mam produktów ani pieniążków.Fakt przesyłka zagubiła sie na poczcie, ale Pani wyrzuciła dowody nadania którymi mogla reklamować przesyłkę....co ja mam z tego jako klient.NIC.Pani Magda usuwa komentarze i od poniedziałku obiecuje zwrot pieniędzy i co i NIC. Sprawa zgłoszona do Rzecznika Praw Konsumenta. Bardzo mi przykro, że dałam się tak nabrać. NIE POLECAM TEJ OSOBY ani salonu bo pieniądze szly właśnie na konto firmowe.

Amic
@Irena

Sprawę należy zgłosić na policję.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Trzebinia
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Jarex Sp.z.o.o
Zuza

Czy tak dobrze pracuje się w salonie, że nikomu nie zależy na korzystaniu z forum?

Halina

Może lepiej tej pani będzie szło z masażem Bo w fryzjerstwie tonie ale jeszcze panie fryzjerki pracujące tam dają radę. Lepiej niech pani (usunięte przez administratora)wypłaci zaległe pensje tym co już tam nie pracują.

Mateusz B

Polecam z czystym sumieniem ten salon

Nikola

Polecam ten salon z czystym sumieniem przystępne ceny dobrzy fryzjerzy

Alicja

Polecam salon fryzjerski w Trzebini koło Puchatka :)

Leszek
@Alicja

Jak długo korzystasz już z usług fryzjerskich firmy Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena? Ciekawi mnie, jak to się stało, że trafiłaś akurat do tego fryzjera? Poleciła Ci go znajoma, czy może chciałaś spróbować skorzystać z usług kogoś innego niż dotychczas? Zachęcam do opisania, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Bożena

Salon godny polecenia koloryzacja wykonana na najwyższym poziomie polecam

Ostatnie pozytywne opinie z jednego dnia w ciągu trzech minut prawie o północy. I kto w to uwierzy?

Karol

Jestem stałym klientem tego salonu od zmiany właściciela chodzę do szefowej jeszcze nigdy nie byłem nie zadowolony masaż do strzyżenia naprawdę świetna sprawa

@Karol

Polecam zakup słownika ortograficznego wtedy może opinia będzie bardziej wiarygodna.

Klaudia

Kozystam z usług od niedawna byłam u Pani Pauliny kolor i cięcie super polecam

Najlepszy salon w okolicy !!! Polecam

Piter

Ja korzystałem z usług tego salonu chodzę do Pani Madzi jak dla mnie super pełen profesjonalizm polecam z całego serca ten salon

R

TA PANI NIC NIE UMIE !!!!!!!!! TRAGEDIA,PATOLOGIA NIE IDŻCIE TAM NIGDY MEGA (usunięte przez administratora)

@R

ale o co chodzi co się stało?

Zostaw merytoryczną opinię o Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena - Trzebinia

Angel Hair Design Studio Kasprzyk Magdalena
  • Rynek 5A