Opinie o Bartłomiej Jodłowski Evr w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bartłomiej Jodłowski Evr. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bartłomiej Jodłowski Evr o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartłomiej Jodłowski Evr w Kraków

Nie wiem za bardzo o co chodzi z tymi opiniami, myślałam, że będzie tu coś w temacie pracy, bo przeglądam właśnie swoją okolice w Krakowie w branży IT i Pan też się pod nią jak widać podlega. To działalność jednoosobowa czy zatrudnia się również zespół?

Komputerowy chłopak Nowy wpis

Chciałbym przestrzec Państwa przed właścicielem tej firmy, jest to nie wyobrażalnie(usunięte przez administratora) typ człowieka, postać, z tak beznadziejnym typem się nie spotkałem nigdy, nie życzliwy - paskudny gość, nie życzę komukolwiek współpracy z kimś takim jak on, współczuję równocześnie, każdemu kto ma z nim cokolwiek wspólnego...

Katarzyna Nowy wpis

Z tego co widzę w krótkim odstępie czasu pojawiły się tutaj dość krytyczne opinie wobec samego właściciela. Możliwe, że jest za nie odpowiedzialna tylko jedna osoba? Jest tu ktoś kto ma o nim odmienne zdanie i mógłby się do tego odnieść?

Kornelia Nowy wpis

Właścicielem firmy jest typ z którym nikt zdrowy psychicznie, nie powinien współpracować, to coś najobrzydliwszego co spotkało mnie w takich zwykłych ludzkich relacjach, przykre bardzo.....Kochani - lepiej z tym człowiekiem nic nie robić, to strasznie nie ludzki nie życzliwy gość, okropny facet bleeeeee

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bartłomiej Jodłowski Evr spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Kamil

Rzeczywiście muszę to potwierdzić, właściciel tej firmy bardzo wiele oczekuje ale zapłacić a to chce najmniej jak to możliwe i nie przyjmuje żadnych argumentów, ma być za pół darmo a jakość ma być najwyższa.Nie polecam kontaktów biznesowych z tym panem...

Bartek

O Matko, zgadzam się z opinią poprzedniczki, właścicielem tej firmy jest człowiek bezduszny, poznałem go i to co mnie spotkało to skurw.....two w najbardziej nieludzkim wydaniu, ten facet powinien być izolowany od normalnych ludzi

Patrycja

Właściciel tej firmy, jest człowiekiem bezwzględnym, nie ludzkim, odrażającym jak dla mnie, poznałam go jako typa odpornego na wszelkie merytoryczne argumenty, jako osobnika pozbawionego umiejętności obiektywnej oceny czegokolwiek, nie spotkałam się dotąd nigdy, z aż tak prymitywnie upartą postawą drugiego człowieka, różnych już wynalazków widziałam, ale ten pan przeskoczył wszystkich. Na prawdę współczuję każdemu człowiekowi który z tym panem musi rozmawiać, obcować w jakiejkolwiek formie, to żałosna bezduszna karykatura "równego gościa"...

PARTNER

Mieliśmy kontakt z właścicielem tej firmy, człowiek arcy nie przyjazny, nie życzliwy, uparty, odporny na merytoryczne argumenty, bezwzględny, po prostu koszmar - ludzie krótko i na temat, omijajcie tego pana szerokim łukiem, koszmar i żenada jakiej dawnoooo nie doświadczyłem - po prostu słów brak...PROSZĘ OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM WŁAŚCICIELA TEJ FIRMY DLA WŁASNEGO KOMFORTU PSYCHICZNEGO !

Zostaw merytoryczną opinię o Bartłomiej Jodłowski Evr - Kraków

Bartłomiej Jodłowski Evr
  • Zwierzyniecka 34 lok. 29
    31-105 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042