Inwentech

Krosno

Opinie o Inwentech

ndst

biorą ambitne tematy, wyceniają a nikt nie ma uprawnień ... . zarobki slabe

Wezyr

Badziewiacy w bialych skarpetkach i gumiakach

ciezkapraca

bardzo dużo nadgodzin, czasami praca 6 x / tyg . Około 50 h na tydzień. Kiedy nie można zostać tej godzinki dłużej od razu wielkie halo. Przy takiej pracy fizycznej czasami potrzeba jednak odpocząć i zregenerować siły na następny dzień zapierdzielania. To największy minus pomijając średnie warunki i brak odpowiedniej organizacji, planowania pracy. Firma wygląda na rozwijającą się więc może te negatywy będą powoli znikać. Poza tym wypłaty na plus i atmosfera także.

Zostaw opinię o Inwentech - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwentech