Opinie o Inwentech Group Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inwentech Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inwentech Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwentech Group Sp. z o.o. w Krosno

Mike

Firma świetnie prosperuje, niestety tylko w mediach społecznościowych. Nowe telefony i dobre samochody - tylko dla kierownictwa. Dla pracowników jest mocno używany sprzęt i dużo obietnic bez pokrycia. Słaba organizacja wewnętrzna a produkcja kanałów wentylacyjnych pozostawia wiele do życzenia.

Można poznać szczegóły o co chodzi dokładnie? Jakie warunki później nie pokrywają się z rzeczywistością? Co do tej słabej organizacji naprawdę jest tak zle? Zastanawia mnie ten brak rotacji mimo warunków. Firma ma tylko dwie otwarte rekrutacje, stad mój wniosek, ze rotacji nie ma. Ja rozważam podesłania cv na stanowisko specjalisty ds umów, miałeś z nim jakąkolwiek styczność?

@Pracodawca Słyszałem, że w firmie wśród kadry technicznej są "czystki" i stąd tyle nowych ogłoszeń. To prawda?

były pracownik Nowy wpis
@Kandydat

odeszło sporo z kadry technicznej ale też dużo monterów się zwolniło, tu były prawdziwe czystki

Gośka Nowy wpis
@były pracownik

A to są teraz jakieś nowe ogłoszenia? Bo nie widzę, żeby się wakaty zwolniły, w sensie żeby na stronie coś było, a mój chłopak byłby zainteresowany i pomagam mu szukać własnie. Starszych ogłoszeń też tu żadnych nie ma. A za co ogółem mogą zwolnić tutaj?

Mike

Justa
@Mike

a co takiego obiecują i nie dotrzymują? czyli zwykły pracownik nie ma co liczyć też na awanse i późniejsze podwyżki? czy do tej słabej organizacji zaliczasz też słabą komunikację z przełożonymi?

czy ktoś się ostatnio zatrudnił do pracy przy klimatyzacjach ? Faktycznie tak jest ze sprzęt roboczy się dostaje ale o te rękawiczki trzeba prosic ? Jednak nie chciałbym wydawać hajs na ubranie i tez czasami dają ekwiwalent za pranie a tutaj jak jest? Czy ktoś może odpowiedzieć bo nie mogę nic znaleźć czy dodam żonę do ubezpieczenia ?

Agnieszka

Cześć, interesuje mnie oferta MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNEJ I KLIMATYZACYJNEJ . Czy są tu pracownicy ,który mogą się wypowiedzieć co oferuje pracodawca? Nie widzę takiej zakładki w ofercie pracy ,a jest to dla mnie ważne. Jakie są dostępne umowy ,czy są szkolenia/wdrożenia, jakiś sytem premiowy moze, czy bemefity są?

Dominik
@Agnieszka

Cześć, umowę o pracę dostaniesz ale o szkoleniach zapomnij (rozbawiło mnie to) system premiowy ubogi, a z benefitów to najtańsze obuwie robocze i kamizelka o rękawiczki trzeba już prosić,

Waldek
@Dominik

Przecież benefity to nie ubranie robocze. Ono się powinno należeć bez gadania. Forma nie ma żadnego funduszu socjalnego dla pracowników. Takie dodatki są fajną motywacją. Tu szefostwu na tym nie zależy?

@Waldek

Waldek, Twoja odpowiedź jest dla mnie nie zrozumiała. Piszesz, że firma nie ma żadnego funduszu socjalnego. Czyli nie ma czegoś takiego jak "wczasy pod grusza", czy ubezpieczenie grupowe? Rozumiem że ubranie, buty robocze, kask, szelki... i tego typu wyposażenie to jest standard, o który nie trzeba się upominać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inwentech Group Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku OFERTA PRACY – KOORDYNATOR PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Krosno
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Konrad

Mógłby ktoś napisać czy firma prowadzi jakąś rekrutacje na montera, bo ogłoszenia były i znikły, i jakie proponują obecnie stawki, bo różnie ludzie gadają, ze z kasą się robi u nich krucho i że słabo płacą

Bogdan

No i jest oferta pracy tu. Konserwator maszyn i urządzeń jest poszukiwany i w sumie pasuje mi ta oferta, bo spełniam wymagania. Robiłem przy klimatyzacji 2 lata. Kilka rzeczy chcę dopytać. Dużo jest tej premii w ciągu miesiąca? Bo podali stawkę do 5000 brutto, więc nieźle. Nie napisali nic o szkoleniach. Organizują dla chętnych, czy nie bardzo?

Edward S

Super firma,kontakt z doradcą świetny.Państwo znają się na rzeczy ! polecam!

Maria S

Polecam usługi tej firmy,przebieg prac na wysokim poziomie. obsługa biura bardzo pomocna.

Paweł S

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry, szybki kontakt. Koszty zgodnie z ustaleniami - bez niespodzianek. Fachowy serwis. Będę korzystał częściej

Kuba K

Serdecznie polecam - fachowe doradztwo i montaż.

Ewelina W.

Polecam firmę. Super podejście do klienta.

aga

Profesjonalna firma. Szczerze polecam.

Paweł G

Polecam firmę! Konkretna i profesjonalna obsługa.

IzaZam

Profesjonalna firma od pierwszego kontaktu aż do terminowego wykonania zlecenia. Polecam każdemu!

Maria T.

Super firma, polecam usługi firmy.

BogdanK

Fachowo i sprawnie. Polecam firmę.

MarcinP

Serwis zna się na tym co robi, wszystkie prace wykonane tak jak trzeba.

DawidK

Klimatyzacja działa bezproblemowo.

IwonaF

Zamontowany sprzęt działa bez zarzutu.

EwaK

Firma godna zaufania!

Zostaw merytoryczną opinię o Inwentech Group Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Inwentech Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwentech Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwentech Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwentech Group Sp. z o.o.