Opinie o Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży skórzanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j. w Bytom

Któż

Dział produkcj. Wiele podwiedział by na temat funkcjonowania tej firmy. Totalna padaczka. Szefostwo uroiło sobie, że z zacofanej firmy zrobi eldorado..maszyny złom brak serwisu. Pomyje gdybym tu wylał na temat organizacji pracy oraz podejścia szefostwa do starszych pracowników mogły by wylądować w "uwadze" Szkoda mi marnować czasu na temat. Szefostwo traktuje pracownika z stażem nie jako wartosciowego człowieka, pracownika dla firmy tylko jako sztukę... "Sztuka to sztuka" jak to szef powiedział...zarobki słabe.. A teraz jeszcze że stoperem chodzą i czasy nam mierzą...Co się Grzesiu nie zdziwi bo morale padły w (usunięte przez administratora) Nie polecam... Z paska też nie dowiesz się ile zarabiasz tak naprawdę...

Doris
@Ktoż

A nie jest możliwe, że są różne kwoty premii, bo są różne progi? A ta premia jest co miesiąc, czy jakaś kwartalna? Poza tym to ile łącznie miesięcznie można u nich zarobić, no i czy nadgodziny też są u nich, by sobie jeszcze więcej zarobić?

Pracownik9

Hej, z uwagi że długo tutaj pracuje mogę trochę. Jeżeli chcesz zarobić i i mieć zdrowie fizyczne i psychiczne w normie to poszukaj czegoś innego. A więc: - wypłata? Najniższa krajowa + ew premia więc wypłata za cały miesiąc jebaki ~ 3300 chyba że jest słaby utarg to może być mniej. Ps co miesiąc jest słaby a roboty po uszy. - nadgodziny? Do wybrania lub do wypłaty przy czym ucinają premie. Nie zawsze do wypłaty jak nie ma pracy to musisz "wybrać" -benifity? Opieka zdrowotna chyba bo nawet nie wiem czy coś mamy. Oprócz tego nic więcej. - O dziwo tutaj plus. Szefostwo daje ładne pieniądze na święta. I co 6msc parę zł za nie branie L4 - Ludzie? Zależy na jaki dział trafisz. Większość to totalna porażka. Nikomu nie można ufać! - Wolne weekendy? Tak jak nie ma pracy. Jak za dużo i nie przyjdziesz... -ilosc pracy? Zależy od działu i tygodnia na dzień dzisiejszy na każdym dziale jest za dużo a pracowników nie ma bo się zwalniają ale po co zatrudnić skoro ktoś zrobi za niego...

@Któż...

Wciąż tak jest? Już styczeń minął, zaraz luty minie. Pensje są w całości czy tak nieregularnie jak opisujesz? W ogóle czy płaca z początkiem roku coś poszła w górę?

Pracownik9

Zośka Nowy wpis
@Pracownik9

To ile na święta dają i za nie branie l4? Dużo dochodzi wtedy do pensji? W ogóle, czemu piszesz że nie można nikomu ufać? Ludzie tu pod sobą dołki kopią czy co?

Serweta Nowy wpis
@Pracownik9

To dlatego są przyjęcia do pracy jeżeli ludzie się zwalniają

Któż... Nowy wpis
@Zośka

To co otrzymujesz na święta w kopercie szefostwo zbiera z twojej pensji. Czyli zaniży twoją pensje w tkz premii. Czyli np w styczniuu Otrzymujesz pensję 3600 zł w lutym 3500zl czyli 100zl mniej marzec 3550 i już wspanialomyślne szefostwo zgarnia 150zl. Tłumacząc to gorszymi zyskami firmy. Sumując w grudniu dostajesz 500do koperty. Więc sumując i tak stratny jesteś. Czyli: teraz aktualnie w porównaniu z zeszłym miesiącem: wrześniem a październikiem różnica w wypłatach wyniosła około minus 100zl. Zgadnij dlaczego? Kiedy są święta?....

@Któż...

btm

Fajne szefostwo, na produkcji jak to na produkcji, trzeba pracować, wypłata zawsze na czas, a to chyba jest ważne, nie?

@btm

Wypłata na czas to jedno, a jest konkurencyjna? Próbuję się czegoś dowiedzieć bo szukam pracy. Jakieś premie poza pensją zasadniczą to dają?

Dorota
@Któż

Czekaj, ze stoperem i mierzeniem czasu to żart czy faktycznie tak działa firma?

@Dorota

Niech Pani zapyta jakąkolwiek osobę pracującą na produkcji lub też magazynie o jej prywatną i szczerą opinię o tej firmie... Najlepiej prywatnie. Dopiero się pani dowie jakie to jest (usunięte przez administratora)

Tzyt
@Któż

Tutaj ma kolega rację polecam zapytać prywatnie pracowników produkcji co myślą na temat wszystkiego co tam się dzieje.

@Tzyt

Czyli tu na forum napisać nie mogą? Przecież forum do tego służy żeby pracownicy pisali jeśli coś w firmie nie gra ?

Uncik
@Magdalena

Pisz.

Krata
@Dorota

Nie, to nie jest żart tak to wygląda.

Jacek
@Krata

No to słabo. A co z tym paskiem wypłaty. Naprawdę nie wiadomo ile kto zarobi i jak to jest rozliczane? Nie można dopytać księgowej jak się coś nie zgadza? Ty miałeś taką sytuacje że się nie mogłeś doliczyć pieniędzy?

Ktoż
@Jacek

Teraz to już nawet paska się nie doprosisz. Na pasku sumy np premii dziwnie rotują raz np 300 raz 700 a wypłata co miesiąc taka sama. Byle im w papierach się zgadza.

Doris
@Ktoż

Spider

Czy warto aplikować do tej firmy do Rudy Śląskiej? Napiszcie jak wrażenia, na którą się pracuje i czy weekendy są faktycznie wolne?

@Spider

Nie warto, praca na 6 i na 14, soboty sa czesto pracujace. Pieniadze smieszne, kierownicy wszyscy nie maja pojecia czym sie zajmuja. Szkoda twojego czasu, znajdziesz cos lepszego za lepsze pieniadze

...
@Kris

A na Kosynierow coś się wreszcie poprawiło ?.

Gabriela
@Kris

Piszesz, że kierownicy nie mają pojęcia o pracy, a czy są to osoby, które jakoś awansowały z innych stanowisk wewnątrz, czy przyszły z zewnątrz od razu na kierownika?

@...

Sami znajomi szefowej maja się dobrze i to tyle w temacie

@Gabriela

Z wewnątrz jest tylko jeden kierownik i on na robocie się zna, ale jest tym syfem zmęczony. Reszta to wszystko z zewnątrz, pojęcia nie mają gdzie pracują

Xxy
@Kris

Myślę że kierownikami jest większość albo większość się nimi czuje a tak naprawdę osób jest kilka które pracują i się starają.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pan

Pracuje na szwalni jeszcze ta wysuszona, znerwicowana pseudo brygadzistka?.

Dominika
@Pan

O kim Ty mówisz? Czy jest ona jakaś niemiła czy o co chodzi?

Pracuje

Spoooxd

O kogo chodzi????

Jak oceniacie pracę na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.?

Kris

Pieniądze tragiczne wymagania z kosmosu

A czego od Ciebie wymagają tak właściwie? :/

Piter
@Magdalena

Aniu nie udzielaj sie

@Piter

Ty dobrze nick przeczytałeś? Czy o jaką Anię chodzi, bo serio nie wiem?

Max

Wazniejszy byl monitoring calego zakladu by obserwowac pracownika czy pracuje .,albo czy czasem nie pali papierosa za rogiem .Soboty byly obowiazkowe, jak nie to "czesc" :(, a bron Boze jak ktos mial pogrzeb w rodzinie to "bez ciebie tez go pochowaja". Przypuszczam ze po dekacie nic tam sie nie zmienilo

Xyz
@Max

Aż tak źle ?.

Xyz
@Max

Tylko nieudacznicy tam pracuja

Baśka

Czy firma potrzebuje osób do pracy na szwalnie? Ktoś coś wie?

Gabriela
@Baśka

nie ma nigdzie żadnego ogłoszenia o takiej pracy w tej firmie, może musisz napisac bezposrednio do nich na maila lub tam zadzwonic. Jak juz to zrobisz podziel sie jak jest z ofertami pracy w tym miejscu

Mody

Byłem jakiś czas temu na rozmowie i rozmowa była bardzo dziwaczna pierwszy raz na takiej byłem . Pan z którym rozmawiałem bardzo narwany, nie spokojny. Starałem się o stanowisko Kierownika w Rudzie Śl. Do dzisiaj odpowiedzi nie dostałem zero kultury.

Bjurgul
@Mody

Czy pamiętasz może czy ta osoba, z którą rozmawiałeś to był właściciel czy ktoś inny? Z góry dzięki za info.

Nieważne.

Zauważyłam że na Go Work co praca to negatywne opinie. Tak jak mówił Przedmówca, ile godzin taka placa. Dlaczego oczekujecie, że za prace 8h przez 5 dni, weekendy wolne zarobicie "kokosy". Nie zmienimy tego że, w tym kraju takie są zarobki. Wiem że ceny idą do góry a wypłaty stoją w miejscu ale tylko dwie zmiany i weekendy wolne. Bez przesady

Piotrek
@Nieważne.

Ale pracujesz za godne pieniądze nia za jałmużnę

Zła

Bardzo proszę o pomoc dla ???? które są na pana posesji są w złym stanie zdrowia proszę iść z nimi do lekarza i je leczyć

Wkurzona

Panie (usunięte przez administratora), nie ma panu wstyd doprowadzić do takiego stanu psy które pilnują tam niewiadomo czego?Kasa panu oczy przysłania. Całkowity brak zainteresowania oraz brak empatii doprowadziły do tak rażącego zaniedbania tych biednych psów. Zło zawsze wraca.

Piotrek

(usunięte przez administratora) 1 pracownik na 1 biurowego, są tam równi i równiejsi, reżim jakbyś tam niewiadomo ile zarabiał, taka prawda że nie warto, rotacja niesamowita, z reguły wystarczy 1 wypłata i nara

Nie polecam tego zakładu pracy. (usunięte przez administratora) Obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej kokosy a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Soboty pracujące są obowiązkowe i nadgodziny również. Oczywiście soboty jak i nadgodziny nie są dodatkowo płacone (co mija się z informacjami na rozmowie). (usunięte przez administratora). W zakładzie panuje toksyczna atmosfera, co powoduje brak chęci przebywania tam.(usunięte przez administratora) Pracownik nie czuje się dobrze w takich warunkach pracy. Nie piszę tego żeby w jakiś sposób obrazić zakład.. Tylko po to aby inni mogli się dowiedzieć jakie rzeczy się tam dzieją.

Pracownik MAXI

Nie ma sobót pracujących, zawsze od poniedziałku do piątku, sobota zdarza się raz na pół roku i jeszcze pytają czy możesz przyjść bo wcale nie musisz

Ile jest zmian w Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.?

Pracownik MAXI

Jedna zmiana na rano

Pedro

Bardzo dobra firma ale jednocześnie bardzo wymagająca co niestety nie każdemu odpowiada.

Były

No właśnie,trole usuwają opinię w których opisana jest prawda

Artur Witek

Pozdrawiam

Mowa o Bytomiu czy Rudzie śląskiej?.

Jurek

A ja tam pracowałem kilka lat i w sumie musze powiedzieć, że było dobrze. Atmosfera jest ok. Zarobki, jak się sprawdzisz też są godne. Firma dość duża dlatego nie ma co oczekiwac, ze każdy jest glaskany przez kierownika wiec jezeli na to liczycie to zapomnijcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.?

Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.
  • Zabrzańska 5
    41-907 Bytom

Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz sp.j.