Telka SA

Opinie o Telka SA

Monika Nowy wpis

Doradca techniczno-handlowy ds. dzierżawy szalunków ma podkreślony w opisie prowizyjny system wynagrodzenia w oparciu o wyniki. jak go oceniacie? czy targety są wysokie?

ssseba byly brygadzista Nowy wpis

2 letni pracownik ma gorsze warunki niż świeżak, słabiutka płaca, ciężka praca, przerzucanie, czyszczenie żelastwa, pozory stwarzane przez Pracodawcę, do czasu az się jorgniesz, będą mydlić oczy, magazynier = człowiek orkiestra, kocisz trawe kosą żyłkową, średnio co 3 msc robisz inwentaryzację, przerzuajac 2k złączek do drugiego kosza( na dobry początek), poręcze, stężenia i inne elementy liczone w setkach/tysiącach, asortyment ogromny, nazewnictwo w dzierżawie/ sprzedaży różne, towar wraca z budowy ? czyscisz, rozkladasz i tak w kółko. Jak chcesz robić wszystko, włącznie z zasuwaniem na zagęszczarce, wycisną z Ciebie max, aż bedziesz mial dość. A jak wystawisz taką opinie to licz się z tym, że wydzwoni Cię kadrowa, STRASZĄC ich działem prawnym. P O R A Ż K A . Były magazynier-brygadzista

Piotrek Nowy wpis
@ssseba byly brygadzista

Prawda w 100%, brak poszanowania dla pracownika, za tą pracę którą wykonuje w firmie Trlka na magazynie.

Judyta Nowy wpis

Podpinam się pod zapytanie o szczegóły odnośnie pracy na kontroli jakości. dodatkowo interesuje mnie sama rekrutacja, jak przebiega proces? gdy teraz się zgłoszę to do kiedy zazwyczaj zaczynają się rozmowy i czy zaraz po niej też można podpisać umowę? Zależy mi na czasie

Lisu

Chciałbym zapytać o prace na stanowisku kontroler jakosci-na ile zmian od której do której czy w soboty trzeba przychodzić, gdzie jest stanowisko pracy-biurko na magazynie czy w biurze.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Telka SA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Witam, parę dni temu dodano ogłoszenie dla Doradcy TH ds. dzierżawy szalunków. Proszę o opinię odnośnie warunków. jak widać po opisie jest to tryb w 100 % stacjonarny, jak więc można ocenić ogólna atmosferę pomiędzy pracownikami na dziale? i jaka może być wysokość podstawy? Czy będzie ona zależna od stażu pracy?

Co to znaczy, że zarobki są bardzo słabe? Wiem, że ktoś akurat w odpowiedzi odniósł się do kontrolera ale zastanawiam się czy na inne działy takie zdanie też się nie przenosi? Myślę o pracy jako specjalista ds. zakupów. Posiadam doświadczenie w tym zakresie, w jakim charakterze prowadzona jest rozmowa rekrutacyjna? Opiszecie ją na tym stanowisku?

Witamy:-) jeśli interesuje cię praca na stanowisko specjalisty ds. zakupów, to serdecznie zapraszamy do aplikowania. Wynagrodzenia są zależna od działów, stanowiska i samych kompetencji pracownika. Słuchamy kandydatów w tym względzie . Zatrudnienie w naszej firmie jest dobrowolne, a kandydat samodzielnie decyduje się na konkretne warunki.zatrudnienia. Pozdrawiamy!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Telka SA?

Alka

To na dziale jakości jakoś ludzie miedzy sobą się integrują może? było napisane jakiś czas temu ze jeśli już to miedzy sobą cos jest organizowane. Widnieje teraz oferta dla kontrolera, raczej na nią zaaplikuje, ale czy warto? opiszecie dział? I jakie są zarobki? rynkowe?

Ten obiad o którym ktoś pisał w biurze tez przysługuje? Chyba go nie widzę w ofercie dla speca od sprzedaży, która teraz tu wisi. Są za to jakieś imprezy integracyjne oraz paczki świąteczne. W tych tegorocznych czego można się spodziewać? I jak oceniacie pracy na dziale? atmosferę? zarobki?

Kamil

Witam, Chciałbym się podzielić opinią na temat firmy Telka. Nie jest to firma godna polecenia, brak poszanowania dla ludzi, niema pomocy z żadnej strony, słaba płaca

@zadowolony pracownik

Przykro mi, że tak wiele osób ocenia źle pracę w Telka. Pracuję tu kilka lat i mam zdecydowanie dobrą opinię, zarówno o atmosferze, współpracownikach, pracodawcach jak i wynagrodzeniu. Rozumiem, że nie wszyscy dają radę, jest to trudna i wymagają branża, praca ani w biurze ani tym bardziej na magazynie nie jest łatwa. Ale możemy na siebie liczyć, szukamy rozwiązań na pojawiające się problemy. Firma się mocno rozwija, to powoduje zmiany na wielu płaszczyznach. Pracowałam w kilku firmach i na ich tle Telka wypada bardzo dobrze pod każdym względem. Byli pracownicy często są rozczarowani, ale prawda zawsze jest pośrodku. Ja jestem zadowolona z mojej pracy. Jeżeli ktoś pracować i jest dobry w tym co robi, na pewno się tu odnajdzie.

Urszula

Jesteś pewny, ze takie komentarze nie mogą być prawda? Bo brzmią przekonująco :( No nic, w takim razie jakie ty minusy widzisz tutaj w firmie? Dasz radę wymienić chociaż te największe?;)

Jaka atmosfera jest między działami w Telka SA?

Dlaczego nie podajecie widełek płacowych w ogłoszeniach o pracę, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie jest poruszana kwestia tego ile jesteście w stanie zapłacić na danym stanowisku?

@Kandydat

Dzień dobry! Widełki płacowe w ogłoszeniach jest indywidualną decyzją biznesową firmy zamieszczającej ogłoszenie. Wysokość pensji zależy od stażu pracy, doświadczenia i umiejętności kandydata. Dajemy sobie prawo do decyzji w tej sprawie ;-) Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawiamy warunki zatrudnienia osobom, z którymi chcemy nawiązać współpracę. Szczegółowo omawiamy warunki zatrudnienia, zakres obowiązków i wszystkie kwestie, które są ważne dla przyszłego pracownika. Pozdrawiamy!

@Telka SA

Z całym szacunkiem, ale decyzja nie należy tylko do Was. Kandydat też ma swoje oczekiwania finansowe i chce wiedzieć czy firma jest w stanie zapłacić tyle ile oczekuje czy nie. Niestety u Was kwestia zarobków jest owiana tajemnicą aż do momentu otrzymania umowy do ręki.

@Telka SA

@Pracodawca Z całym szacunkiem, ale decyzja nie należy tylko od Was. Kandydat ma swoje oczekiwania finansowe i chce wiedzieć czy jesteście w stanie je zapewnić czy też nie. Tymczasem tutaj kwestia wynagrodzenia jest owiana tajemnicą. Kiedy w takim razie zapada decyzja o wynagrodzeniu? W momencie podpisania umowy?

Robert

Nie polecam Firmy TELKA SA, brak godziwego wynagrodzenia za prace, poszanowania pracownika, nie ma pomocy od nikogo, brak porządku jaki tam jest,(usunięte przez administratora)

Grzesiek

Chciałbym się podzielić wiedzą na temat pracy w Firma Telka SA. Nie jest to Firma godna polecenia, trzeba się dobrze zastanowić jak chce się podjąć tam prace. Zarobki za prace którą trzeba wykonać to porażka, na początek jeszcze mniej się dostaje, atmosfera słaba, warunki dramatyczne po prostu dramat.

Witam wszystkich ! Chciałbym się podzielić z Wami wszystkimi opiniami na temat firmy Telka. Zacznijmy od kwestii pracy jaką pracownicy wykonują na magazynie. Praca jest ciężka, więc jeżeli ktoś z was myśli że większość czasu w pracy spędzi w wózku widłowym to się myli, gdyż każdy ze starszych pracowników ma go przypisanego dla siebie, a o nowych można zapomnieć .Większość pracy to dźwiganie ciężkich elementów, które trzeba przerzucić, nie raz, nie dwa, tylko kilkadziesiąt w ciągu dnia. Nie raz się zdarzy, że oferta która jest podana do załadunku zmienia się kilka razy, bądź towar nie wyjedzie i trzeba go rozładować, rozwieść na miejsce a nie są to lekki rzeczy .Na działach jest tylko po kilka osób więc na nudę nie ma co narzekać gdyż nawet na chwilę nie można stanąć bo roboty jest .... Usprawnianie rzeczy na placu ?ZAPOMNIJCIE!! tam czas się zatrzymał dosyć dawno jedyne usprawnieni to Wasze ręce i siła potrzebna do przerzucania dużej ilości ton materiałów. Monterzy którzy pracują na ogrodzeniach jeżdżą na montaże już od wczesnych godzin nie znając terenu na który jadą oraz prac jakie mają tam wykonać gdyż wszystko jest załatwiane w pośpiechu a po powrocie (najczęściej po 8 godzinach pracy czyli po 15 ) najlepiej jak zostaną załadują auto i ogarną sprawy jeszcze na swoim dziale. Przejdźmy teraz do warunków pracy.Więc tak: większość pracy wykonywana jest na dworze w zimnie ,upale ,deszczu za które nie ma żadnego dodatku, ani dobrego słowa.Ciepłe posiłki nic z tych rzeczy a kanapki jak sobie za nie zapłacisz to nie zjesz .. Zarobki na które można liczyć w firmie to 3000 zł + skromna premia nie liczcie na kokosy bo najstarsi pracownicy zarabiają w tych granicach . O podwyżkach można zapomnieć (chyba, że pracy) -szefostwo uważa że są to świetne pieniądze na czasy w których się znajdujemy (usunięte przez administratora) Cieszmy się że mamy pracę, po co nam jeszcze pieniądze :p Mam nadzieję że pomogłem w podjęciu decyzji gdyby ktoś szukał informacji na temat firmy. Pozdrawiam

Witaj! Bardzo Ci dziękujemy Ci za wystawioną opinię. Dzięki niej możemy usprawniać nasze procesy i poprawiać warunki pracy naszego zespołu. Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o Waszych dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych uwag. Podstawą funkcjonowania GoWork.pl jest rozmowa i my z tej okazji korzystamy. Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze najlepiej jak potrafimy. Chcielibyśmy się szczegółowo odnieść do wszystkich punktów wymienionych w Twojej opinii. 1. Tak potwierdzamy na nudę nie narzekamy, na naszych magazynach jest dużo pracy. Duża część naszych magazynów nie jest jeszcze zadaszona ale informujemy o tym na rozmowie kwalifikacyjnej, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż są to wymagające warunki. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy nowych zadaszonych powierzchni magazynowych. Cały czas się rozwijamy i robimy wszystko, aby nieustannie usprawniać procesy i poprawiać warunki pracy. 2. Nasz zespół wciąż się powiększa i nie ma możliwości aby na każdego magazyniera przypadał 1 wózek widłowy. Pracownicy dzielą się pracą do wykonania, również tą z użyciem wózków widłowych. Dlatego tez rozwijamy kompetencje naszego zespołu i pilnujemy tego, aby wszyscy nasi magazynierzy mieli ważne uprawnienia do ich obsługi. Przykładamy również dużą wagę do stanu technicznego naszego sprzętu i komfortu jego używania. 3. Okres pandemii znacznie utrudnił nam kwestię dostarczania posiłków dla naszych pracowników. Dlatego tez zdecydowaliśmy się na rozsądniejsze rozwiązanie w postaci kanapek. Ze względów podatkowych, pracownik płacił za kanapkę 1 zł. a my zajmowaliśmy się jej dostarczeniem przed przerwą obiadową :-) 4. W zakresie wynagrodzeń, nie odbiegając od innych zakładów pracy, mamy wypracowany system premiowy, który dotyczy również pracowników magazynowych. Na działach magazynowych premia wynosi do 25% podstawowego wynagrodzenia, i pracownik musi się bardzo postarać, aby nie została wypłacona w całości. Premia jest ściśle określona regulaminem, więc pracownik ma pewność, że zostanie mu wypłacona. Przysługuje po zakończeniu okresu próbnego. Wciąż się rozwijamy i staramy się, aby nasi pracownicy mieli okazję do wyrażania swoich opinii. Daje nam to wiedzę na temat potrzeb naszych pracowników i realną możliwość działania. Zależy na tym aby pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy i wynagrodzenia, jakie za nią otrzymują. Tym bardziej przykro nam że negatywnie oceniasz te aspekty. Jeśli chciałbyś porozmawiać zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Dział HR telka SA

Radek
@Telka SA

Witam, Z tego co mi wiadomo to nic się nie zmieniło w dobrym kierunku tylko na gorsze, na nudę niema co narzekać coraz bardziej, a reszta bez zmian, jest tak ja było trzeba pisać prawdę, a nie obiecywać gruszki na wierzbie.

Robert

Nie polecam pracy w Firmie Telka SA, beznadziejna atmosfera, słabe zarobki za pracę którą się wykonuje, brak pomocy ze strony pracowników, FIRMA nastawiona tylko na zysk, brak poszanowania dla pracowników, (usunięte przez administratora)totalny, praca tylko dla tych co nie mają wyboru (usunięte przez administratora)

Paula

Być może ktoś wie ile można zarobić u nich jako specjalista ds. zakupów? Jest tu taka oferta, a stawki brak :( I czy jest coś takiego dla pracowników biurowych jak praca zdalna? Wspominają w tym ogłoszeniu o elastycznym czasie pracy, fajnie jakbym mogła choć raz w tyg. popracować z domu.

Na stronie firmy można znaleźć, ze szukają handlowca ds. Dzierżawy rusztowań. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o ten pracy od osób pracujących w firmie jako handlowcy. Jak atmosfera, plany, samochód, dzien pracy itd. Dziękuje!

Osoba

Czy dalej jest ta sama stawka na magazynie co od kilku lat ? Czy może zarobki się polepszyły i była jakaś podwyżka ??

Zostaw merytoryczną opinię o Telka SA - Spalice

• Jak się pracuje w Telka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Telka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telka SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telka SA