Telka SA

Opinie o Telka SA

Jak jest z pakietem medycznym w Telka SA? Można dołączyć rodzinę?

jtd

Tak, jak najbardziej

@jtd

Jak najbardziej! Do opieki medycznej można dołączyć członków rodziny. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasi pracownicy byli zadowoleni :-)

Czy Telka SA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

MM

Tylko umowa o pracę.

Czy w Telka SA możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Witamy serdecznie, uprzejmie informujemy, że wynagrodzenie za pracę w firmie TELKA SA wypłacane jest raz w miesiącu, do 10-tego dnia następnego miesiąca.

Joanna

Są przyjęcia do pracy?

@Joanna

Witamy serdecznie! Owszem, firma telka S.A prowadzi obecnie kilka procesów rekrutacyjnych. Poszukujemy m.in pracowników produkcyjnych i magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką" kariera" na naszej stronie internetowej: https://telka.pl/kariera/. Zachęcamy do złożenia CV. :-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Telka SA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Podobno pracując jako handlowiec można liczyć na 9000 na rękę. Czy to prawda?

Handlowiec

Tak to prawda, można liczyć.

Beata
@Handlowiec

Wow. :o A w jaki sposób tutaj tyle zarobić? Ciężko jest?

Kartofelek

Pracowałem długo w firmie, było ok spoko ludzie robota jest ok, fakt trzeba się nadźwigać w deszczu słońcu itp. Teraz widziałem postawili hale więc pewnie jest lepiej. Wymienili kierownika na jakiegoś lizusa już nie było tak fajnie wydawało się wielu ludziom że trzeba mieć przywileje na soboty itp. W ogóle nie miał kompetencji, ale było minęło. Ogolenie miło wspominam kierownictwo, starego kierownika placu. Wypłaty zawsze na czas.

@Kartofelek

A z jego powodu właśnie się zwolniłeś? I ile mniej więcej wynosiły wypłaty ?Możesz konkretnie napisać ?

Bardzo dobry pracodawca skupiający ludzi otwartych i chętnych do rozwoju. Wynagrodzenia uważam za atrakcyjne, system motywacyjny jest jasny i uczciwy. Firma zapewnia też szkolenia. Ludzie pracują tu latami, dla mnie to była największa zachętą do złożenia CV.

@Kasia

Dziękujemy za podzielenie się swoja opinią! Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o Waszych dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych uwag. Podstawą działania każdej organizacji jest rozmowa i my z tej okazji korzystamy. Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze najlepiej jak potrafimy. Zapraszamy !

A.

Firma rodzinna umiejąca docenić pracownika. Będąc w zespole pracowników masz możliwość rozwijania swoich umiejętności i zgłębiania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia. Różnego rodzaju szkolenia, ktore oferuje Pracodawca pomagają rozwijać kwalifikacje. Zespół tworzą ludzie ambitni, niebojący się wyzwań. Wynagrodzenia adekwatne do powierzonych zadań. Jako wieloletni pracownik polecam pracę w tym miejscu!

Telka to firma lokalna o globalny zasięgu , w której zatrudniani są specjaliści. Pracodawca zapewnia wszystko co potrzebne pracownikom i ich wysłuchuje, umożliwiając rozwój zawodowy np. poprzez szkolenia.

A.

Pracuję w tej firma wiele lat, byłem świadkiem rozwoju i przemian. Jest to miejsce, w którym człowiek się czuje jak w rodzinie a nie jak w bezdusznej korporacji. Moim zdaniem wynagrodzenia są bardzo atrakcyjne, a warunki pracy bardzo dobre. Jeśli ktoś ma motywację do pracy, nowe pomysły to na pewno będzię czuć się w tym zespole dobrze.

Halina

Nie wiem, czy słyszeliście, ale w Telka chętnie zatrudnią teraz Specjalistę ds. kadr i płac. Wybranej osobie oferują: stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne rynkowe warunki zatrudnienia oraz szkolenia i dostęp do portali GOFIN, LEX: https://telka.pl/kariera/ To jak - ktoś planuje podjąć tam pracę?

Campanier

Zespół przyjaznych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Telka SA - Spalice

• Jak się pracuje w Telka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Telka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telka SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telka SA