Opinie o HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. w Lipniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. w Lipniki

Dyrekcja obudźcie się!!!!!!! KORONAWIRUS a my nie mamy żadnych płynów dezynfekujących w kranach zimna woda a powinno sie myć w cieplej i w co mamy wytrzeć rece???? Nie ma nic nawet ręczników jednorazowych ,wycieramy we własne spodnie albo koszulki —- taka troska o pracownika w obecnym czasie to wstyd i skandal.To pokazuje jaki jest stosunek dyrekcji do zwykłych pracownikow

Horpolanin

Witam serdecznie przede wszystkim tych którzy pragną się zatrudnić w tej firmie. Z własnego doświadczenia szczerze nie polecam tej pracy choć praca jest fajna ale atmosfera fatalna dla tych którzy nie przypadną do gustu przełożonym lub koleżankom z długim stażem . Tyrają potem taką osobę aż sama zrezygnuję z pracy. A gdy ktoś to zgłosi przełożonym puszczane jest to bez odzewu ponieważ tak samo przełożeni traktują wybiórczo pracowników . I tyrają jak kogoś nie lubią na każdym kroku za byle co na forum całej załogi by zdołować psychicznie. I takie sytuacje mają miejsce każdego dnia pracy i codziennie inna osoba jest na tapecie. Najgorzej traktowane są osoby które chodzą na chorobowe lub opiekę nad chore dzieci. Są im zabierane premię za cały miesiąc choć były nieobecne przez zaledwie kilka dni. Gdy się idzie na urlopy wypoczynkowy też jest zabierana premia za ten okres który nie było cię w pracy. Warunki pracy też pozostawiają wiele do życzenia choćby brak wentylacji i wysokie temperatury latem . Wentylacją jest otwieranie okien i robienie przeciągu.Na nocnych zmianach zdarza się że jest pozostawiona jedna osoba na hali gdzie tak naprawdę gdyby jej się coś stało to nikt by tego nie zauważył. Właściciell firmy twierdzi że jest dla niego ważna komunikacja z pracownikiem a tak naprawdę ma to gdzieś co pracownik ma do powiedzenia , a jak ktoś się odezwie że jest jakiś problem to od razu jest na cenzurowanym. Wymagania są duże a pensja tak naprawdę niewielka. To też z tych i wielu jeszcze innych powodów nie polecam tego zakładu pracy

Kaja
@Horpolanin

Pokaż mi firmę w której płacą za to że ciągle jesteś na chorobowym albo opiece niektórzy się starają i pracują i mają mieć taką samą premię jak Ci co kombinują wiecznie? Puknij się w głowę i zmień pracę jak Ci nie odpowiada

:-)
@Horpolanin

Horpolanin potrafisz tyle napisać a może czasem trzeba pomyśleć i mieć tyle odwagi żeby podpisać się z imienia czy nazwiska...

gosc
@:-)

zabawne, od innych wymagasz a sam robisz w gacie, czy masz odwagę się podpisać z imienia czy nazwiska?

A.
@gosc

Byle komu przedstawiać się nie będę.. Chodziło mi tylko o to że ludzie zawsze potrafią napisać tylko negatywne rzeczy jakby w tej firmie na prawdę było aż tak źle.. Ale żeby się już podpisać albo iść do szefa i po prostu powiedzieć co komuś nie pasuje to już jest trudne. Lepiej obsmarować.

zainteresowany

Cześć, ile zarobi pracownik na produkcji - wtryskownia. Nie mam żadnych uprawnień. Chciałbym złożyć CV. Warto?

gosc

Czytając opinie, muszę dodać coś swojego. Niestety ja też pracuję w tej rodzinnej firemce. Zgadzam się z większością opinii poniżej. Ludzie w tej firmie nie sa dobrze traktowani, chyba ze wiedzą gdzie zagadać i z kim trzymać. Nigdy nie wiesz czy dostaniesz urlop, czy na jaką zmianę masz przyjść. Właściciel twierdzi że wszystkich traktuje równo ale inne działy z tzw. góry są traktowane zupełnie inaczej. Chyba każdy przychodzi tam sobie na inną godzinę do tego spóźnialstwo a w tej firmie jest to bardzo źle widziane. My widzimy to przez okna jak podjeżdżają ale firma jest cala otoczona kamerami które są po to aby kontrolować pracowników. Jak z kimś za długo gadasz to nagle obok ciebie pojawia się kierownik/brygadzista/sam właściciel. Zgadzam się z wysokimi temperaturami jakie są nie do zniesienia w czasie letnim. Chodziły słuchy o klimatyzacji i nagle lato sie skończyło i temat znikł. Na produkcji smród jakby używali jakiegoś taniego tworzywa. Nie polecam.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.? Czy kandydat na stanowisko Export Manager - rynki krajów bałtyckich i wschodnich powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Wyrobnik Horp

Witam wszystkich byłych Horpolan i tych co zamierzają tam podjąć prace , napiszę o własnym doświadczeniu w tej firmie ku przestrodze i w nadziei że może kiedyś w tej firmie nastąpią jakieś zmiany. Jeżeli w tej firmie nie nastąpi lepsza komunikacja to będzie tylko gorzej . Szeregowy pracownik ma g... do powiedzenia a nawet jeżeli coś odważy się zasugerować to łapie minusa że się wymądrza i że jest tylko do roboty. A więc jeżeli jakaś maszyna jest stara jak np. było to z napylarką to wszyscy i wszystko miało winę nawet pogoda że powietrze zbyt wilgotne a nie że stara maszyna , na szczęście dzięki dotacji szef kupił nową , ale jeszcze jest sporo do wymiany z tego co słyszałem na narzędziowni mają stare szlifierki z których podczas szlifowania pyli na całej hali i też jest problem żeby zrobić z tym porządek. Jak wychodzi forma z narzędziowni to bywa że 2 lata ją poprawiamy zanim się nada do produkcji ha ha , i wszyscy mówią że tak już tutaj jest. A winni są zawsze szeregowi pracownicy a jak już nie ma na kogo zwalić winy to że powietrze za wilgotne jak w jakimś psychiatryku . Szef nie ingeruje kierownictwo działa jak ślepe po omacku brak chęci zwykłej współpracy z pracownikami szeregowymi i wysłuchania ich od czasu do czasu , i jak przychodzi rozmowa o podwyżce to przełożony tępo wciska kit że firma niema pieniędzy. Że jak chcesz tu aplikować to dziesięć razy się zastanów , bo o rozwoju w tej firmie jak na razie nie ma mowy, no chyba że Szef coś zrobi z tym ślepym i głuchym na pracownika kierownictwem , bo jak na teraz to jest nieciekawie , nie polecam , sam się rozglądam za inną pracą , pozdrawiam wszystkich

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Niby na wstępie oks a później to już(usunięte przez administratora) dobre są w 1,2,3 dzień później już mały opiernicz tam Ci na wyższym stanowisku mają dobre warunki a zwykly fizyczny pracownik zapierdol i czekanie do 10 na wyplate ktora nie jest zajefajna jak się myśli .Pożegnalem się z nimi i nie żałuję !Tobie życzę powodzenia może z 3miechy dasz radę !!!

Horpolanin

Z temperaturami latem potwierdzam nie ma lekko , ponadto jest problem z wentylacją po mimo otwartych obydwu bram to i tak gazy wydzielane z niektórych tworzyw w trakcie pracy wtryskarki zalegają na hali przyprawiając o ból głowy , wentylacja jaka jest w dachu jest słaba i nie pomaga pozbyć się tych oparów. Faktycznie na jednej hali są wtryskarki i narzędziownia i częściowo prasy , jest bardzo głośno jak na raz chodzą wszystkie frezarki prasy i wtryskarki, latem gorąco głośno i na całej hali produkcyjnej czuć oparami z tworzyw . Na wtryskarkach jest sporo pracy obcinaczkami na co musisz być przygotowany, praca na trzy zmiany, stawka raczej słaba jak na dzisiejsze czasy.

Gość2

Jeżeli chcesz pracować w Horpolu to licz się z wysokimi temperaturami latem w zakresie 38 stopni to norma i 40 stopni na popołudniówkach i tak samo na wtryskarkach jak i narzędziowni te dwa działy są na jednej hali , są krzesła ale siedzenie nie jest mile widziane , na wtryskach temperatura latem jest czasami nawet powyżej 40 st, na narzędziowni oscyluje pomiędzy 36 38 , ponadto ślusarz musi być jednocześnie szlifierzem tokarzem manualnym i frezerem manualnym i drążaczem a za to frezer cnc musi pracować jednocześnie na trzech frezarkach cnc i niemile widziane jest jak jakaś frezarka z tych trzech ma zbyt długi postój a wszystko za jedną stawkę . A więc nie ma lekko i należy się dostosować , ale na początku jest fafarafa i że jest niby spokojna atmosfera i takie tam bzdety tak dla ściemy ,dlatego jest duża rotacja ludzi na wtryskarkach od 1 do 2 lat a w na frezarkach od 2 do 3 lat. Przychodzą nowi są bajerowani wyciska się z nich co się da za średnią stawkę .

nick
@Gość2

Z tymi temperaturami to chyba prawda. Na googlach jest też opinia, że dystrybutor do wody jest wyłączony bo za dużo prądu bierze + parę słów o właścicielu. A pod nią POZYTYWNA opinia pana TK, który wg ich strony jest tam handlowcem a wg Linkedin już dyrektorem. Może za opinię dostał awans? Pewnie ją teraz usunie, ale jakby co mam zrzut ekranu. Widać sami sobie pozytywne opinie piszą. Ciekawe, czy tu też tak jest? Bo opinia, którą napisała "NOWA" wygląda, jakby żona któregoś z pracowników napisała.

Gość2

Jeżeli chcesz pracować w Horpolu to licz się z wysokimi temperaturami latem w zakresie 38 stopni to norma i 40 stopni na popołudniówkach i tak samo na wtryskarkach jak i narzędziowni te dwa działy są na jednej hali , są krzesła ale siedzenie nie jest mile widziane , na wtryskach temperatura latem jest czasami nawet powyżej 40 st, na narzędziowni oscyluje pomiędzy 36 38 , ponadto ślusarz musi być jednocześnie szlifierzem tokarzem manualnym i frezerem manualnym i drążaczem a za to frezer cnc musi pracować jednocześnie na trzech frezarkach cnc i niemile widziane jest jak jakaś frezarka z tych trzech ma zbyt długi postój a wszystko za jedną stawkę . A więc nie ma lekko i należy się dostosować , ale na początku jest fafarafa i że jest niby spokojna atmosfera i takie tam bzdety tak dla ściemy ,dlatego jest duża rotacja ludzi na wtryskarkach od 1 do 2 lat a w na frezarkach od 2 do 3 lat. Przychodzą nowi są bajerowani wyciska się z nich co się da za średnią stawkę i po 2 lub 3 latach narka.

Gość2

Na narzędziowni trochę(usunięte przez administratora). Robisz wszystko co się da. Najlepiej jakbyś znał obsługę frezarki cnc, drążarki, tokarki,szlifierki i jeszcze montował formy. I to za jedną stawkę

Luidzi

@fiona Możesz wyjaśnić dlaczego? Firma dobra ,więc pewnie nie każdy dałby radę utrzymać się.

gość
@Luidzi

@Luidzi a Ty możesz wyjaśnić, skąd wiesz że firma dobra? Pracowałeś tam? W jakim dziale? Ja nie i chyba dobrze. Do mnie też dotarły opinie, że to porażka. Był plan, żeby aplikować, ale po tym co czytam, to raczej odpuszczę.

Nowa
@gość

A ja słyszałam same dobre opinie o tej firmie. Przyjazna atmosfera, nowoczesna produkcja, udział w wielu targach zagranicznych, dobre warunki zatrudnienia, premie świąteczne, itp. Gdyby nie to, że aktualnie jestem zadowolona z pracy, to sama bym aplikowała. Zamiast sugerować się wpisami osób, które wyładowują na tym profilu swoje frustracje radziłabym spróbować i samemu się przekonać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Horpol J.I.A.T Horeczy sp.j.?

fiona

odpuść sobie, chyba że na chwilę

fiona

ku przestrodze, kilka tygodni były rozmowy na handlowca na Niemcy(usunięte przez administratora). Ta firma nie ma działu HR. Rozmowy prowadzi bezpośredni przełożony, jak się okazało dyrektor eksportu. Aż ciężko to opisać. Rozmowy prowadzi ktoś kto nigdy rozmów nie prowadził, a jak to się robi to się chyba w necie naoglądał. Absolutnie nie polecam, amatorka w pełnej okazałości. Ten człowiek jest tam nowy, dostał chyba władzę i nie wie co teraz. Jak się go sprawdzi na linkedin, co robił, to widać że to zwykły handlowiec, a teraz dyrektoruje i zgrywa ważnego. Aż się boję myśleć kto go tam zatrudnił…

Witam. Ogólnie firma warta polecenia. Fajni ludzie i wogole atmosfera. Mowa o starszych pracownikach. Teraz ponoć jest coraz gorzej. Kamery wszędzie niby dla bezpieczeństwa. A to nie prawda. Nawet nie wiem czy powinny wg prawa być. Robota spokojna. Wiadomo trzeba robić. Ale nie ma aż tyle. Wynagrodzenię myślę że spoko. Poprawiłosie bardzo. Najgorsze zakaz palenia. Bo niby unijne firmy też tak mają. A to największa ściema. Skoro szef może to reszta chyba też. Wystarczy zadbać o palarnie jak w każdej firmie. To tyle. Na narzędziowni trochę lipa. Robisz wszystko co się da. Najlepiej jakbyś znał obsługę frezarki cnc, drążarki, tokarki,szlifierki i jeszcze montował formy. I to za jedną stawkę

nie elektronik

firma szuka elektronika - czy warto aplikowac ?

Emi

Firma godna polecenia !!!! Pracuje się tu w miłej atmosferze i za godne wynagrodzenie ;)

Tik tak

Polecam !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. - Lipniki

• Jak się pracuje w HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Lipowa 3
    86-005 Lipniki

HORPOL J.I.A.T. Horeczy Sp. k.